ЗА НАС ДИЗАЈНИ Автомобил Подлоги За Пијалоци Абсорбента, Коњ/Племенски Ацтеките/Волкот Пеперутка Печатење Подлоги Автомобил Чаша Држач Подлога Нелизгачки Гумени

ЗА НАС ДИЗАЈНИ Автомобил Подлоги За Пијалоци Абсорбента, Коњ/Племенски Ацтеките/Волкот Пеперутка Печатење Подлоги Автомобил

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

●Универзална Големина●2,8 "х 2,8" х 0,2 "(7,2 см х 7,2 см х 0,5 см). Комплет од 4 Парчиња. Автомобилските подлоги ги вклопуваат држачите за чаши во повеќето автомобили, комбиња, Теренци и камиони.Измерете го дијаметарот на држачот на вашиот автомобил пред да го купите за да бидете сигурни дека ќе одговара. ●Висококвалитетен Материјал●Подлогите за Автомобили се изработени од врвен полиестер и гумена подлога против лизгање,мека и густа,издржлива.Спречувајќи ги вашите автомобили од гребнатини,чувајте ги сите држачи за чаши чисти. ●Дизајн на засеци®овој автомобилски подлоги за држачи за чаши е дизајниран со засеци, што е лесно да се инсталира и отстрани и лесно се чисти. Подлогите можат да го апсорбираат излевањето надвор од чашата за да го одржат држачот за чаши на вашиот автомобил сув и чист. €Уникатна Шема Qar coaster користи напредна технологија ЗА дигитално печатење 3 D, јасно печатење, светли бои, различни модели за избор, многу привлечни и креативни. ●Исклучителен Подарок●Нуди уникатен подарок за Љубителите на Автомобили. Тоа е изненадувачки подарок за вашето семејство, пријатели и колеги. Тоа е одличен подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и други фестивали. ●Универзална Големина●2,8 "х 2,8" х 0,2 "(7,2 см х 7,2 см х 0,5 см). Комплет од 4 Парчиња. Автомобилските подлоги ги вклопуваат држачите за чаши во повеќето автомобили, комбиња, Теренци и камиони.Измерете го дијаметарот на држачот на вашиот автомобил пред да го купите за да бидете сигурни дека ќе одговара. ●Висококвалитетен Материјал●Подлогите за Автомобили се изработени од врвен полиестер и гумена подлога против лизгање,мека и густа,издржлива.Спречувајќи ги вашите автомобили од гребнатини,чувајте ги сите држачи за чаши чисти. ●Дизајн на засеци®овој автомобилски подлоги за држачи за чаши е дизајниран со засеци, што е лесно да се инсталира и отстрани и лесно се чисти. Подлогите можат да го апсорбираат излевањето надвор од чашата за да го одржат држачот за чаши на вашиот автомобил сув и чист. €Уникатна Шема Qar coaster користи напредна технологија ЗА дигитално печатење 3 D, јасно печатење, светли бои, различни модели за избор, многу привлечни и креативни. ●Исклучителен Подарок●Нуди уникатен подарок за Љубителите на Автомобили. Тоа е изненадувачки подарок за вашето семејство, пријатели и колеги. Тоа е одличен подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и други фестивали. Спецификации : - Универзална Големина : Дијаметар : 2,8 ИНЧИ.Дебелина : 0,2 См-Засеци Дизајн : Лесен за инсталирање и отстранување,лесен за чистење. - Премиум полиестер и гумена подлога против лизгање,мека и густа,издржлива. - Заштитете : подлогите можат да го апсорбираат излевањето надвор од чашата за да го одржат држачот за чаши на вашиот автомобил сув и чист. Совети : - поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. - Поради рачно мерење, ве молиме љубезно дозволете 1-2 см несовпаѓање. - Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не за понатамошна помош.

Избор на клиенти

Карсон Дома Fall Тиква Спајс Куќа Подметач, 4-инчен Плоштад, Во собата на 4 Свеж
Карсон Дома Fall Тиква Спајс Куќа Подметач, 4-инчен Плоштад, Во собата на 4

Ss70747 Fall Тиква Спајс Сквер Куќа Подметач Во собата на 4 Големина на предметот : 4 инчи квадратни КУЛ И СТИЛС

DEN 1.67
3Д Роуз Мејн-Огунквит-Перкинс Ков-Брод Пристаниште Меки Подлоги, Мутли-Боја Свеж
3Д Роуз Мејн-Огунквит-Перкинс Ков-Брод Пристаниште Меки Подлоги, Мутли-Боја

Висината на Пакетот е 0,2 инчи Должината на Пакетот е 10,0 инчи Ширината на Пакетот е 13,0 инчи...

DEN 0.67
Смешно Велејќи Шелти Подароци За Мажи Божиќ 2023 Подароци Подножје Свеж
Смешно Велејќи Шелти Подароци За Мажи Божиќ 2023 Подароци Подножје

? Овој подлога ви помага да ги заштитите врвовите на масата од гребнатини, лизгање и оштетување на водат�

DEN 175.20
Бруклин Котел На Гроздобер Мапа Свеж
Бруклин Котел На Гроздобер Мапа

Комплет од 4 Кермаични Подлоги со Подлога од Плута Секој Подлога е 4,25 "х 4,25" Автентична гроздобер мапа...

DEN 527.84
Смешни Лубеница Каваи Мачка Керамички Подлоги Абсорбента За Пиење Чаша Мат Заштита На Масата Свеж
Смешни Лубеница Каваи Мачка Керамички Подлоги Абсорбента За Пиење Чаша Мат Заштита На Масата

Керамика Нежна и стилска чаша со молив, правоаголна, користена висококвалитетен материјал, изработена �

DEN 447.84
Темерити Џонс Сет на 6 Френологија Дланка Подлоги Кутија Свеж
Темерити Џонс Сет на 6 Френологија Дланка Подлоги Кутија

Темерити Џонс во собата на 6 Френологија Дланка Подлоги Доаѓа во ретро кутија за презентација Прави иде�

DEN 2.33
Нерешајмер и Сохне германски .800 Сребрено Дрво Шампањ Подножје Орел Свеж
Нерешајмер и Сохне германски .800 Сребрено Дрво Шампањ Подножје Орел

Материјал : Сребро Бренд : Нерешајмер И Сохне Регион : Германија Тип : Подметач Производител : Нерешајмер

DEN 6224.00