Произведено Во Израел Тркалезни Подлоги За Автомобили Симпатични Држачи За Чаши 2,56 Инчи За Абсорбента За Пијалоци

Произведено Во Израел Тркалезни Подлоги За Автомобили Симпатични Држачи За Чаши 2,56 Инчи За Абсорбента За Пијалоци

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

●Големина●нашиот автомобилски подлоги со дијаметар 2,56 " ќе одговара на држачите за чаши во повеќето автомобили, можете да ја измерите големината на држачот за чаши за автомобил пред да го купите. ●Материјал ● подлоги за држачи за Чаши За Автомобили се изработени од врвни еколошки дрвени материјали, безбедни, без мирис и можат да издржат висока температура. €Дизајн●дното на подлогата има дизајн на плута,има еден удобен засек на страната на подлогата за лесно отстранување, кога течноста за пијалоци се истура,лесно може да ги апсорбира капките течност од надворешната страна на чашата, да го одржува држачот за чаши за автомобил сув и чист. ●Најдобри Подароци}автомобилските подлоги за држачи за чаши се погодни и за секојдневниот живот и за турнејата за самоуправување на отворено.Корисни и практични со одлични дизајни за мажи или жени, млади или стари. €Нега и Сервер} симпатичниот подлога е многу лесен за чистење, само користете вода или додадете малку детергент за чистење, а потоа проветрувајте да се исуши.Ако имате какви било прашања, само можете да склучите договор со нас и ние ќе ги решиме вашите прашања на време. Автомобил подлошки симпатична носителите автомобил чаша 2.56 " дрвени пијалок подлоги за жени човек, дизајниран со смешни модели на носителите автомобил чаша.

Избор на клиенти

Смешно Велејќи Шелти Подароци За Мажи Божиќ 2023 Подароци Подножје Свеж
Смешно Велејќи Шелти Подароци За Мажи Божиќ 2023 Подароци Подножје

? Овој подлога ви помага да ги заштитите врвовите на масата од гребнатини, лизгање и оштетување на водат�

DEN 175.20
Зелени Ленти Нане Маслиново Бор 2.75 х 2.75 Керамички Автомобил Подлоги Пакет од 2 Свеж
Зелени Ленти Нане Маслиново Бор 2.75 х 2.75 Керамички Автомобил Подлоги Пакет од 2

Доаѓа како соодветен пакет од 2; дизајн карактеристики Зелени Ленти; ласерски печатени со топлина за при

DEN 1411.20
Богатствата НА каролина Цк5562фц Бенгал 1 Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1/2 х 3 1/2, Разнобојни Свеж
Богатствата НА каролина Цк5562фц Бенгал 1 Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1/2 х 3 1/2, Разнобојни

КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1 / 2 инчи на 3 1 / 2 инчи Апсорбирачки Подлоги Измијте го по

DEN 3.33
Подножје АС458 Пијте Подлоги, 4.25, Морска Желка Свеж
Подножје АС458 Пијте Подлоги, 4.25, Морска Желка

Апсорбирачки Функционален Сет За Подлогаподлогите за пијалоци од Крајбрежје имаат одлични перформанс�

DEN 319.84
3дроза Градина Знаме, Бело Свеж
3дроза Градина Знаме, Бело

Димензии (во инчи) : 3 5 х х 3 5 W x 1 / 4 D Доаѓа во збир од 4иста слика на сите подлоги Перењеза да спречите избле

DEN 2.00
3dRose CST_167135_2 Убави Врапчиња во Убава Кошница Со Рози Меки Подлоги, Комплет од 8 Свеж
3dRose CST_167135_2 Убави Врапчиња во Убава Кошница Со Рози Меки Подлоги, Комплет од 8

Димензии (во инчи) : 3,5 H x 3,5 W x 1 / 4 D Доаѓа во збир од 8 иста слика на сите подлоги Перењеза да спречите избле

DEN 383.84
Богатствата На Каролина Ѕвездена Ноќ Кинески Грмушки Од Пена Поставени од 4, 3,5 H x 3,5 W, Разнобојни Свеж
Богатствата На Каролина Ѕвездена Ноќ Кинески Грмушки Од Пена Поставени од 4, 3,5 H x 3,5 W, Разнобојни

Комплет од 4 Подлоги Од Пена3 1 / 2 инчи на 3 1 / 2 инчи Трајно обоен и отпорен на избледување Може да се пере в�

DEN 191.84