BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-канален звук на звучна лента за звук на звук на лента за напојување PS CHATER PS BATTery Mains PSU

BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-канален звук на звучна лента за звук на звук на лента за напојување

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50/60 Hz, употреба во светот. Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH. Заштита на краток спој, над заштита на напон, над заштита на топлина. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-Channel Soundbar Soundbar Sound Bar Систем за напојување кабел кабел за батерии PS PSU (Забелешка : Не се вклопува во сабвуфер.). Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50/60 Hz, употреба во светот. Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH. Заштита на краток спој, над заштита на напон, над заштита на топлина. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-Channel Soundbar Soundbar Sound Bar Систем за напојување кабел кабел за батерии PS PSU (Забелешка : Не се вклопува во сабвуфер.). BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-Channel Soundbar Soundbar Sound Bar Систем за напојување кабел кабел за батерии PS PSU (Забелешка : Не се вклопува во сабвуфер.).

Избор на клиенти

BRST AC/DC адаптер за Olight Model SW-084300 LED LED фенерче за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за батерии Свеж
BRST AC/DC адаптер за Olight Model SW-084300 LED LED фенерче за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за батерии

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 2.67
Adapter Bestch AC/DC за Sony 40 DIAG 1080P LED/LCD HDTV модел: KDL-40W590B KDL-40W580B KDL40W590B KDL40W580B Започнување на Свеж
Adapter Bestch AC/DC за Sony 40 DIAG 1080P LED/LCD HDTV модел: KDL-40W590B KDL-40W580B KDL40W590B KDL40W580B Започнување на

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 463.84
Кабел за полнач на адаптер 5V 2A AC за yenock dxmart SSA Akimart 10.1 инчи Дигитална фото рамка 5V 1.5A Дигитална слика за адаптер Свеж
Кабел за полнач на адаптер 5V 2A AC за yenock dxmart SSA Akimart 10.1 инчи Дигитална фото рамка 5V 1.5A Дигитална слика за адаптер

Влезен опсег на волт : 100240 V (во светот во светот) Ве молиме, потврдете ги спецификациите и големината на п

DEN 159.84
Исправен нов адаптер 12V AC/AC компатибилен со Vestax VMC-004 VMC-004FX Контролер за мешање DJ Mixer VMC004 VMC004FX 12VAC кабел Свеж
Исправен нов адаптер 12V AC/AC компатибилен со Vestax VMC-004 VMC-004FX Контролер за мешање DJ Mixer VMC004 VMC004FX 12VAC кабел

(Влез : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден влезен напон за вашата земја / област) Тестирани единиц

DEN 1312.00
FSP FSP036-RAB AC/DC адаптер за вклучување на моќност 12V 3.0A 36W w/компјутер Свеж
FSP FSP036-RAB AC/DC адаптер за вклучување на моќност 12V 3.0A 36W w/компјутер

Бренд : FSP, FSP Group Inc Модел : FSP036RAB Влез : 100240 VAC ~ 1.5 A 5060 Hz Излез : 12 V 3.0 A Wattage : 36 W Бренд : FSP, FSP Group Inc...

DEN 183.84
PPJ 12V 1.5A - 2A AC/DC адаптер за западни дигитални WD елементи Десктоп 1TB 1 TB Надворешен хард диск погон HDD HD 12VDC 18W Свеж
PPJ 12V 1.5A - 2A AC/DC адаптер за западни дигитални WD елементи Десктоп 1TB 1 TB Надворешен хард диск погон HDD HD 12VDC 18W

❤ 【Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 10

DEN 135.84
Замена на адаптерот AC/DC AC/DC за суперсоничен SC-1911 19 SC-2211 22 LED HDTV LCD HD HD TV за напојување кабел кабел PS батерија Свеж
Замена на адаптерот AC/DC AC/DC за суперсоничен SC-1911 19 SC-2211 22 LED HDTV LCD HD HD TV за напојување кабел кабел PS батерија

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 319.84
PWR+ Полнач за Booster PAC ES5000 ES2500 J900 ESA218: ES6000 ES1224 ESA217 ESA214 ESA22 Набавка на електрична енергија AC адаптер Свеж
PWR+ Полнач за Booster PAC ES5000 ES2500 J900 ESA218: ES6000 ES1224 ESA217 ESA214 ESA22 Набавка на електрична енергија AC адаптер

Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначи PWR+ имаат дополнителни долги 6,7 стапки на нап

DEN 2.00
Најдобар глобален адаптер за AC/DC за Akai Professional Advance 25 49 61 Контролер на тастатура за напојување кабел кабел ПС Свеж
Најдобар глобален адаптер за AC/DC за Akai Professional Advance 25 49 61 Контролер на тастатура за напојување кабел кабел ПС

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.00
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger Свеж
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 41.76
Ylylxima UL наведен 5V 1A адаптер за напојување AC 100-240V до DC 5V 1A Wallиден полнач 5Volt 1AMP US PLUG 5,5 X 2,5 mm/3.5x1.35mm/LED Свеж
Ylylxima UL наведен 5V 1A адаптер за напојување AC 100-240V до DC 5V 1A Wallиден полнач 5Volt 1AMP US PLUG 5,5 X 2,5 mm/3.5x1.35mm/LED

Влез на напон, во согласност со глобалните стандарди Квалитетот е доверлив.43in) Поларитет на моќност : Вн�

DEN 190.40