AC адаптер за Acer 20 LED монитор S201HL, S202HL, LCD S200HQL.

AC адаптер за Acer 20 LED монитор S201HL, S202HL, LCD S200HQL.

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Влез : 110-240 V 50/60 Hz Auto-Dectect International. Излез : 19 V 40 W. Индустриско стандардно коло; Квалитет на нови електронски компоненти; Преку заштита на напон; Над тековната заштита; Заштита на краток спој. Ставка вклучува : 1 адаптер за наизменична струја и 1 кабел за напојување (5 стапки). Покриена материјал за огноотпорен материјал; Димензии : 106mm x 42mm x 31mm. Боја : црна; Индикации за полнење на LED светло. Влез : 110-240 V 50/60 Hz Auto-Dectect International. Излез : 19 V 40 W. Индустриско стандардно коло; Квалитет на нови електронски компоненти; Преку заштита на напон; Над тековната заштита; Заштита на краток спој. Ставка вклучува : 1 адаптер за наизменична струја и 1 кабел за напојување (5 стапки). Покриена материјал за огноотпорен материјал; Димензии : 106mm x 42mm x 31mm. Боја : црна; Индикации за полнење на LED светло. Овој адаптер за наизменична струја се продава од Sunny_Tech. Компатибилен со Acer 20 "LED монитор S201 HL. LCD S200 HQL.

Избор на клиенти

Adapter SSSR AC/DC за ASUS VIVOPC VM42 VM42-S075V мини десктоп за напојување кабел за кабел за кабел PS CHALGER Влез: 100-240 Свеж
Adapter SSSR AC/DC за ASUS VIVOPC VM42 VM42-S075V мини десктоп за напојување кабел за кабел за кабел PS CHALGER Влез: 100-240

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 356.00
SupplySource 6.5V 2A AC/DC адаптер wallиден полнач за SodaStream Power PWR-001 Кабел за напојување на кабелот за напојување Свеж
SupplySource 6.5V 2A AC/DC адаптер wallиден полнач за SodaStream Power PWR-001 Кабел за напојување на кабелот за напојување

Safity : Производи за извор на снабдување произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат пове

DEN 2.33
Напојување со напојување на Honeywell PS-090-2000D-NA за скенер за баркод, 9 волти DC Влезен волт 100-240V 47-63Hz, вклучува Свеж
Напојување со напојување на Honeywell PS-090-2000D-NA за скенер за баркод, 9 волти DC Влезен волт 100-240V 47-63Hz, вклучува

За скенер за баркод Влез од 9 волти DC Вклучува кабел за напојување во Северна Америка Скенирањето и моби�

DEN 2.00
Исправен нов адаптер 12V AC/AC компатибилен со Vestax VMC-004 VMC-004FX Контролер за мешање DJ Mixer VMC004 VMC004FX 12VAC кабел Свеж
Исправен нов адаптер 12V AC/AC компатибилен со Vestax VMC-004 VMC-004FX Контролер за мешање DJ Mixer VMC004 VMC004FX 12VAC кабел

(Влез : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден влезен напон за вашата земја / област) Тестирани единиц

DEN 1312.00
BRST AC/DC адаптер за Olight Model SW-084300 LED LED фенерче за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за батерии Свеж
BRST AC/DC адаптер за Olight Model SW-084300 LED LED фенерче за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за батерии

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 2.67
Замена на адаптерот за адаптер за адаптер 24V 3V 3PIN за Samsung Bixolon SLP-D423 SLP-D420 Баркод етикета печатач SLP-D423C Свеж
Замена на адаптерот за адаптер за адаптер 24V 3V 3PIN за Samsung Bixolon SLP-D423 SLP-D420 Баркод етикета печатач SLP-D423C

Up Bright NEW 24 V 3 Pin AC / DC Adapter Replacement For Samsung Bixolon SLPD423 SLPD423 SLPD420 SLPD420 Direct Thermal Barcode Label Printer SLPD423 C SLPD423 D SLPD423 E SLPD423 G SLPD42

DEN 415.84
Адаптерот за адаптер за AC/DC адаптер компатибилен со Sylphim LF-71 LF71 Vibration Percussion Relastration Muscle Reck Reck Свеж
Адаптерот за адаптер за AC/DC адаптер компатибилен со Sylphim LF-71 LF71 Vibration Percussion Relastration Muscle Reck Reck

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 1.33
Замена на адаптерот AFKT 12V AC/DC за AOC E2351F LED LCD LCD монитор 12VDC кабел за напојување кабел PS PS батерија полнач на Свеж
Замена на адаптерот AFKT 12V AC/DC за AOC E2351F LED LCD LCD монитор 12VDC кабел за напојување кабел PS PS батерија полнач на

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.67
Адаптер за напојување MyVolts 9V компатибилен со/замена за DVD плеер Philips PT902/37 - американски приклучок Свеж
Адаптер за напојување MyVolts 9V компатибилен со/замена за DVD плеер Philips PT902/37 - американски приклучок

Овој 9 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со DVD плеерот Philips PT902 / 37 Приклучокот

DEN 271.84
HQRP 12 Volt AC адаптер компатибилен со Pump Medela во стил 9207041, 12V Medela Pump in Style and Lactina Charkespumps Corment Свеж
HQRP 12 Volt AC адаптер компатибилен со Pump Medela во стил 9207041, 12V Medela Pump in Style and Lactina Charkespumps Corment

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактерист�

DEN 1.33
MARG DC 6V 800MA - 1000MA AC адаптер за напојување на кабел за напојување Кабел за кабел 6VDC 1A се вклопува 0,8A 750MA 600MA Свеж
MARG DC 6V 800MA - 1000MA AC адаптер за напојување на кабел за напојување Кабел за кабел 6VDC 1A се вклопува 0,8A 750MA 600MA

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

DEN 126.08
Adapter со AC/DC AC/DC за SSSR за ОКИН лифт Чаир/Трансформатор за напојување на напојување JLDP.10.001.000 JLDP.10001000 JLDP.10.001000 Свеж
Adapter со AC/DC AC/DC за SSSR за ОКИН лифт Чаир/Трансформатор за напојување на напојување JLDP.10.001.000 JLDP.10001000 JLDP.10.001000

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 468.00
Замена на адаптерот AC/DC AC/DC за суперсоничен SC-1911 19 SC-2211 22 LED HDTV LCD HD HD TV за напојување кабел кабел PS батерија Свеж
Замена на адаптерот AC/DC AC/DC за суперсоничен SC-1911 19 SC-2211 22 LED HDTV LCD HD HD TV за напојување кабел кабел PS батерија

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 319.84
Кабел за напојување со најдобро AC за напојување за DVD плеер на Sony Blu-ray DISC BDP-S300 BDP-S301 BDP-S350 BDP-S360 BDP-N460 Свеж
Кабел за напојување со најдобро AC за напојување за DVD плеер на Sony Blu-ray DISC BDP-S300 BDP-S301 BDP-S350 BDP-S360 BDP-N460

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.67
Најдобар приклучок за кабел за напојување за остри Aquos LC13B2 LC13B2U LC13B2UA QACCD3097CEPA LC-13B2UB LC22SV6U LC-26DV20U Свеж
Најдобар приклучок за кабел за напојување за остри Aquos LC13B2 LC13B2U LC13B2UA QACCD3097CEPA LC-13B2UB LC22SV6U LC-26DV20U

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 79.84