Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла за кафе, код за податоци за компјутерска програма

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла за кафе, код за податоци за компјутерска програма

DEN 566.40

Свеж

Достапно.

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10.2x2.6 in. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Избор на клиенти

Пластична чаша Slyko Заштитна покривка стаклена чаша Термос Термос чаша ракав 360ml зелен Свеж
Пластична чаша Slyko Заштитна покривка стаклена чаша Термос Термос чаша ракав 360ml зелен

Име на производот, ракав за вода за вода Материјал на производот со крпа за нуркање Термичка изолација н

DEN 268.80
24 Шишиња Климатски Шишиња-Изолирано Шише Со Вода 11oz/17oz/29oz, Шишиња Со Вода со Капак Отпорен на Истекување, Изработени Свеж
Chaozhi, Insulation Thermal Runch Flasks од не'рѓосувачки храна за топла храна колба за супа од супа, бесплатен изолиран контејнер Свеж
Thermos Funtainer 16 унца вакуум од не'рѓосувачки челик изолирано шише со широк капаче за плунка, кајсија Свеж Попустот
Thermos Funtainer 16 унца вакуум од не'рѓосувачки челик изолирано шише со широк капаче за плунка, кајсија

Останува ладно : Технологијата на вакуумска изолација на термос ги задржува пијалоците ладни до 12 часа;

DEN 283.04
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка Свеж
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

DEN 463.84
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.00
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено Свеж
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено

[Одвојување на капакот] Оваа вакуумска чаша со одвојливо покритие ви олеснува да одржувате чиста и хиги�

DEN 271.84