Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци

Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци

DEN 1009.60

Свеж

Достапно.

не'рѓосувачки челик. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, многу издржлив. Дизајн : Дизајн со голем капацитет со широк врв и тесен дно чаша за поставување. Криглата не е лесно да се протекува, ви носи подобро искуство за употреба. Големина : Изолирана должина на кригла : 7 инчи, висина на капакот : 0,9 инчи, дијаметар на капакот : 3,5 инчи, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилска кригла за кафе погодна за разни прилики во секојдневниот живот, дома, деловно патување, канцеларија, патување, итн. Можете исто така да го дадете како подарок на вашето семејство и пријатели. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. не'рѓосувачки челик. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, многу издржлив. Дизајн : Дизајн со голем капацитет со широк врв и тесен дно чаша за поставување. Криглата не е лесно да се протекува, ви носи подобро искуство за употреба. Големина : Изолирана должина на кригла : 7 инчи, висина на капакот : 0,9 инчи, дијаметар на капакот : 3,5 инчи, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилска кригла за кафе погодна за разни прилики во секојдневниот живот, дома, деловно патување, канцеларија, патување, итн. Можете исто така да го дадете како подарок на вашето семејство и пријатели. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Стилската кригла за патувања ви го олеснува животот. Изберете висококвалитетни материјали, најразлични бои и персонализиран дизајн на модели, нема да зажалите за вашиот избор.

Избор на клиенти

Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода Свеж
Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода

Ова е шише со стомак со голем капацитет од 700 мл Неговиот симпатичен изглед е погоден за жени и деца, а до�

DEN 1.67
Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил Свеж
Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил

●Врвен Квалитет : оваа вакуумска чаша е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјали за храна што е

DEN 447.84
Лезбејка Гордост Знаме Еднократно Кафе Кригла Изолирани Патување Шолја За Пиење Вода Шише Со Капак Свеж
Лезбејка Гордост Знаме Еднократно Кафе Кригла Изолирани Патување Шолја За Пиење Вода Шише Со Капак

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа топла патна кригла е изработена од �

DEN 3.33
Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена Свеж
Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена

Она што може да го понуди шишето со вода е дека има прецизна скала, така што може да ви помогне да управув

DEN 1107.20
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881 Свеж
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881

Големина (приближна) : надворешен дијаметар 3,3 x висина 0,4 инчи (83 Тежина : приближно 0,3 мл (9 g) Материјал : си

DEN 2.33
Беирпонг Плеер 14 Оз Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак Свеж
Беирпонг Плеер 14 Оз Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак

●Големина} оваа кригла за патување е достапна во бела и сребрена боја Чашата е со дијаметар од 3,1 инчи на

DEN 1.67
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка Свеж
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

DEN 463.84
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.00
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено Свеж
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено

[Одвојување на капакот] Оваа вакуумска чаша со одвојливо покритие ви олеснува да одржувате чиста и хиги�

DEN 271.84
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено Во Кина...

DEN 201.44