Универзален кабел за напојување со автомобили Liansum DC 12V 2A 5.5x2.1mm до запалка со 8 конектор за DVD плеер, GPS, Bluetooth звучници, пумпа за градите, производител на етикета, камер

Универзален кабел за напојување со автомобили Liansum DC 12V 2A 5.5x2.1mm до запалка со 8 конектор за DVD плеер, GPS, Bluetooth

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

DC Jack Големина 5. Компатибилност : Универзален кабел за напојување на автомобили за ДВД плеери, GPS, печатач со етикета, Bluetooth звучници, Spectra Pumps на градите, тастатури за пијано, надворешни хард дискови, RCA, Blu-ray, Sylvania, Philips Portable DVD плеер, CD плеер, мини вентилатор, LED лента , Камера, MP3, MP4, рутер, батерија на Клор скокач и повеќе уреди со 12 V. Се радувам на вашиот избор. DC Jack Големина 5. Карактеристики : Внатрешноста на полначот содржи безбедносен осигурувач што ќе дува кога уредот или полначот не успее, автоматски ја прекинува моќноста и го заштитува уредот. Погоден за разни модели, автобус, SUV, комбе, автомобил, минибус, камион, брод или мотор. Поларитет на приклучокот DC : Внатрешна позитивна (+), надворешна негативна (-).7mm; LED интерфејс. Забележете : Не можете да наплаќате за лаптоп. Ако го користите во музички инструменти, тој е погоден само за музички инструменти со позитивна внатрешна поларитет. Универзален кабел за електрична енергија Liansum DC 12 V 2 A, пријателска продажба и услуга по продажбата. Параметри на производот : Излез : DC12 V 2 A (компатибилен духовитост 0,5А, 1А, 1,5А и повеќе пониски 2а) максимум 24 W. Тековен опсег : 0-2а (0,5а, 1а, 1,5а и повеќе пониски 2А) DC Jackек големина 5. Загревање на заштитата со паметен чип. Погоден за разни модели, автобус, SUV, комбе, автомобил, минибус, камион, брод или мотор. Осигурувачот може да се замени со себе. DVD players, GPS, label printer, Bluetooth speakers, Spectra breast pumps, piano keyboards, external hard drives, RCA, Blu-ray, Sylvania , Radio, portable nebulizer Philips portable DVD Player, CD player, mini Fan, LED strip, Camera, MP3, MP4, рутер, батерија на скокачот на Клор и повеќе уреди со 12 V. Компатибилност : Универзален кабел за напојување на автомобили за ДВД плеери, GPS, печатач со етикета, Bluetooth звучници, Spectra Pumps на градите, тастатури за пијано, надворешни хард дискови, RCA, Blu-ray, Sylvania, Philips Portable DVD плеер, CD плеер, мини вентилатор, LED лента , Камера, MP3, MP4, рутер, батерија на Клор скокач и повеќе уреди со 12 V.7mm; LED интерфејс.Покорен заштита со високо квалитетни жици. 8 конектор : 5. Нашиот приклучок за полесни цигари е изработен од засилен Баклит, тој е отпорен на оган со висока спроводливост, многу безбеден при полнење на темелен нормален кабел. Загревање на заштитата со паметен чип. Полнач за полнач : 5 стапки (1,5м). 8 конектор : 5. Забележете : Не можете да наплаќате за лаптоп.Покорен заштита со високо квалитетни жици.Излез : DC12 V 2 A MAX 24 W. Параметри на производот : Излез : DC12 V 2 A (компатибилен духовитост 0,5А, 1А, 1,5А и повеќе пониски 2а) максимум 24 W. Карактеристики : Внатрешноста на полначот содржи безбедносен осигурувач што ќе дува кога уредот или полначот не успее, автоматски ја прекинува моќноста и го заштитува уредот. Ако го користите во музички инструменти, тој е погоден само за музички инструменти со позитивна внатрешна поларитет. Поларитет на приклучокот DC : Внатрешна позитивна (+), надворешна негативна (-).

Избор на клиенти

Најдобар глобален адаптер за AC/DC за Akai Professional Advance 25 49 61 Контролер на тастатура за напојување кабел кабел ПС Свеж
Најдобар глобален адаптер за AC/DC за Akai Professional Advance 25 49 61 Контролер на тастатура за напојување кабел кабел ПС

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.00
Замена на напојувањето за адаптер за претерано претерано ниво на Алберта Велика Британија 9V Свеж
Замена на напојувањето за адаптер за претерано претерано ниво на Алберта Велика Британија 9V

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1569.60
Адаптер за напојување MyVolts 9V компатибилен со/замена за DVD плеер Philips PT902/37 - американски приклучок Свеж
Адаптер за напојување MyVolts 9V компатибилен со/замена за DVD плеер Philips PT902/37 - американски приклучок

Овој 9 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со DVD плеерот Philips PT902 / 37 Приклучокот

DEN 271.84
Адаптерот за напојување со струја работи со рамка за дигитална слика Aluratek Свеж
Адаптерот за напојување со струја работи со рамка за дигитална слика Aluratek

Снабдување со електрична енергија . Специјалност, услуга, задоволство! Сите производи се целосно тестир

DEN 0.33
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger Свеж
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 41.76
[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со адаптер за напојување Tascam PS-P520E Свеж
[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со адаптер за напојување Tascam PS-P520E

Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz UL наведен 8 стапало вкупна должина на кабелот Сите про�

DEN 207.36
5V 3A/3000MA DC Универзален адаптер за напојување, 100-240V 50/60Hz AC до DC 15W Wallиден полнач за рутер, CCTV камера, звучник, Свеж
5V 3A/3000MA DC Универзален адаптер за напојување, 100-240V 50/60Hz AC до DC 15W Wallиден полнач за рутер, CCTV камера, звучник,

【Спецификации】Влез : AC 100240 V, 50 / 60 Hz, Излез : DC 5 V MAX 3 A / 3000 MA, 15 W Може да обезбеди струи помалку од 3а, како 2,5�

DEN 841.60
PWR+ Полнач за Booster PAC ES5000 ES2500 J900 ESA218: ES6000 ES1224 ESA217 ESA214 ESA22 Набавка на електрична енергија AC адаптер Свеж
PWR+ Полнач за Booster PAC ES5000 ES2500 J900 ESA218: ES6000 ES1224 ESA217 ESA214 ESA22 Набавка на електрична енергија AC адаптер

Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначи PWR+ имаат дополнителни долги 6,7 стапки на нап

DEN 2.00
MARG Global AC/DC адаптер за Sylvania SKCR2713 Bluetooth под-шалтер ЦД-плеер музички систем за напојување кабел кабел PS wallид Свеж
MARG Global AC/DC адаптер за Sylvania SKCR2713 Bluetooth под-шалтер ЦД-плеер музички систем за напојување кабел кабел PS wallид

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.67
Адаптер FitPow AC/DC за дефинитивна технологија Solocinema Studio EA11OO1F 5.1 канал Bluetooth безжичен звучен лента за напојување Свеж
Адаптер FitPow AC/DC за дефинитивна технологија Solocinema Studio EA11OO1F 5.1 канал Bluetooth безжичен звучен лента за напојување

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 792.00
Адаптерот за исправен 14V AC/DC компатибилен со Samsung S24D300 PC S24D300HLY LS24D300HLY/ZC S24D300HL LS24D300 S22D390H S22D393H Свеж
Адаптерот за исправен 14V AC/DC компатибилен со Samsung S24D300 PC S24D300HLY LS24D300HLY/ZC S24D300HL LS24D300 S22D390H S22D393H

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.33
FSP FSP036-RAB AC/DC адаптер за вклучување на моќност 12V 3.0A 36W w/компјутер Свеж
FSP FSP036-RAB AC/DC адаптер за вклучување на моќност 12V 3.0A 36W w/компјутер

Бренд : FSP, FSP Group Inc Модел : FSP036RAB Влез : 100240 VAC ~ 1.5 A 5060 Hz Излез : 12 V 3.0 A Wattage : 36 W Бренд : FSP, FSP Group Inc...

DEN 183.84
Адаптер Guy-Tech AC/DC Компатибилен со Lumisource Boomazer BRK BM-BRK Bluetooth Видео игри стол Wallид за напојување Дома за Свеж
Адаптер Guy-Tech AC/DC Компатибилен со Lumisource Boomazer BRK BM-BRK Bluetooth Видео игри стол Wallид за напојување Дома за

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 2.33
AC адаптер за Acer 20 LED монитор S201HL, S202HL, LCD S200HQL. Свеж
AC адаптер за Acer 20 LED монитор S201HL, S202HL, LCD S200HQL.

Влез : 110240 V 50 / 60 Hz AutoDectect International Излез : 19 V 40 W Индустриско стандардно коло; Квалитет на нови електронски к

DEN 1.67
Адаптер за напојување Omnihil 5V AC/DC компатибилен со Pandigital 8 Дигитална фото рамка PAN8004W01C Префрлен кабел ПС Свеж
Адаптер за напојување Omnihil 5V AC/DC компатибилен со Pandigital 8 Дигитална фото рамка PAN8004W01C Префрлен кабел ПС

Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz UL наведен 8 стапало вкупна должина на кабелот Сите про�

DEN 2.00
Adapter со AC/DC AC/DC за SSSR за ОКИН лифт Чаир/Трансформатор за напојување на напојување JLDP.10.001.000 JLDP.10001000 JLDP.10.001000 Свеж
Приклучок за кабел за напојување Bestch AC за Panasonic RQ-2102 RX-D10 RX-D11 RX-D12 RX-D13 DVD-XP50 AC-10 Свеж
Приклучок за кабел за напојување Bestch AC за Panasonic RQ-2102 RX-D10 RX-D11 RX-D12 RX-D13 DVD-XP50 AC-10

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.67
Adapter Bestch AC/DC за Sony 40 DIAG 1080P LED/LCD HDTV модел: KDL-40W590B KDL-40W580B KDL40W590B KDL40W580B Започнување на Свеж
Adapter Bestch AC/DC за Sony 40 DIAG 1080P LED/LCD HDTV модел: KDL-40W590B KDL-40W580B KDL40W590B KDL40W580B Започнување на

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 463.84
Adapter Bestch AC/DC HP OfficeJet 7310 7400 7410 All-in-One INKJET AIO PC печатач за напојување на кабел за напојување: 100-240 Свеж
Adapter Bestch AC/DC HP OfficeJet 7310 7400 7410 All-in-One INKJET AIO PC печатач за напојување на кабел за напојување: 100-240

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.67
Adapter Marg 12V AC за LED-светла за полнење на CAT LED CT3515 CAT-CT3515 962841 Braun Silk Shaver 3980 3990 5180 5185 5270 Свеж
Adapter Marg 12V AC за LED-светла за полнење на CAT LED CT3515 CAT-CT3515 962841 Braun Silk Shaver 3980 3990 5180 5185 5270

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 987.20
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за Aluratek AEBK01F -R EREARER - американски приклучок Свеж
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за Aluratek AEBK01F -R EREARER - американски приклучок

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена е компатибилен со Aluratek AEBK01 FR EREARER Приклучокот одговара на при

DEN 1251.20
Напојување на електрична енергија со полнач на X-Rite AC DC за XRITE DTP20 & DTP22 110-220V 50/60Hz НОВО Свеж
Напојување на електрична енергија со полнач на X-Rite AC DC за XRITE DTP20 & DTP22 110-220V 50/60Hz НОВО

Адаптер за напојување со ACRite AC полнач 110220 V 50 / 60 Hz За серија на серија DTP20 серии и серија DTP22...

DEN 1.33
BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-канален звук на звучна лента за звук на звук на лента за напојување Свеж
BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-канален звук на звучна лента за звук на звук на лента за напојување

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 0.67
Кабел за полнач на адаптер 5V 2A AC за yenock dxmart SSA Akimart 10.1 инчи Дигитална фото рамка 5V 1.5A Дигитална слика за адаптер Свеж
Кабел за полнач на адаптер 5V 2A AC за yenock dxmart SSA Akimart 10.1 инчи Дигитална фото рамка 5V 1.5A Дигитална слика за адаптер

Влезен опсег на волт : 100240 V (во светот во светот) Ве молиме, потврдете ги спецификациите и големината на п

DEN 159.84
Замена на напојување за Biyang Baby Boom Bom CH-10 Aqua Chorus Effecter Adapter 9V Свеж
Замена на напојување за Biyang Baby Boom Bom CH-10 Aqua Chorus Effecter Adapter 9V

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 654.40
Адаптер за напојување TobWolf 2PCS 9V 1A, 9W AC 100V-240V до DC 9V 1A Универзален трансформатор за префрлување, 9V 1A Адаптер Свеж Попустот
Адаптер за напојување TobWolf 2PCS 9V 1A, 9W AC 100V-240V до DC 9V 1A Универзален трансформатор за префрлување, 9V 1A Адаптер

? Излез : DC 9 V 1 A (9 W) MAX; Големина на приклучокот за излез на адаптерот : 5,5мм x 2,5мм, но исто така е компатибил�

DEN 159.84