Inktus Пополнете со шишиња со вода лето цртан филм јагода од слама вода пластична чаша симпатична девојка во прав млеко чаша чаша преносна вода шише спорт спортско ши?

Inktus Пополнете со шишиња со вода лето цртан филм јагода од слама вода пластична чаша симпатична девојка во прав млеко чаша

DEN 963.20

Свеж

Достапно.

Угази ја жедта : Широкото уста е идеално за брзо, лесно пиење. Капакот може да се соблече за полесно истурање течности и чистење, обезбедува поголема погодност за употреба. Два начина за употреба, може да го отворите капачето за да пиете директно или да ја користите сламата за пиење, сламата е покриена со капа, па само пијте без грижа, вашата вода ќе остане чиста од неа. Капацитет од 500 мл обезбедува да уживате во едно целосно шише/бокал со вода, без да го надополнувате честопати машината за миење садови или миење на рацете. Капакот докажан за протекување со слама цврсто го запечати шишето и нема да задржи остатоци од прав од прав или сок. Идеален подарок за фитнес : совршен подарок за оној кој сака кампување, возење велосипед, патување, џогирање или салата. Сина, Грејс : 12x10cmcapacity : 500mlwide Апликации : Ова еко-пријателски шише со вода со широко уста не е погодно само за ваша употреба во многу сценарија : училиште, семејство, работа, спортска сала, спорт, патување, на отворено, во меѓувреме, неговиот моден изглед е исто така Погоден за како подарок за роденден, подарок за Денот на мајката, подароци за денот на таткото, Божиќни подароци, за вашиот татко, сопруг, сопруга, пријатели, колеги .. преносен и идеален подарок : мала тежина со преносна лента го олеснува на он- -Го хидратација. Без разлика дали вашето семејство и пријатели се во фитнес, велосипедизам, пешачење или кампување или едноставно уживаат во добар тренинг во салата секој пат и тогаш, сите ќе ја сакаат вашата идеја за подароци!.

Избор на клиенти