Вода шише смешно-3d-гарафе-животински животински права од 18 мл не'рѓосувачки челик изолирана широка колба со протек изолационен капак

Вода шише смешно-3d-гарафе-животински животински права од 18 мл не'рѓосувачки челик изолирана широка колба со протек изолационен

DEN 211.20

Свеж

Достапно.

Вакуумската технологија ја прави чашата без пот, дури и ако чашата е исполнета со топла вода, нема да се чувствува топло. Пријателски за патувања : Вградената рачка ви овозможува да ја носите со леснотија или да ја прикачите на ранец, а големиот капацитет го прави совршен за тоа кога пешачите, велосипедизам, кампување или трчање. Дополнителен подарок : Изолирана изолирана капа на испружена форма изработена од црна ППА без БПА; Капакот овозможува удобно пиење или истурање на една рака. Рачката може да се ротира слободно за лесно носење. Протек-доказ и доказ за истекување : Шишето е апсолутно испуштено и расипано, што го прави избор за груба и привлечна употреба. Двоен wallид : Направено со 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна, 100% БПА бесплатно, двоен wallид, вакуум изолиран, чувајте ладна вода 12 часа, топла вода 6 часа, докажано од пот. Обвивката во прав ја одржува чашата светла и нема да избледи или да падне. Покрај тоа, нашата одлична покривка за протекување може да складира вода, млеко и сок, така што децата можат да ја надополнат водата. Шишето е безбедно во ранци, торби со плажа или работ на вашиот countertop. Вакуумската технологија ја прави чашата без пот, дури и ако чашата е исполнета со топла вода, нема да се чувствува топло. Обвивката во прав ја одржува чашата светла и нема да избледи или да падне. Протек-доказ и доказ за истекување : Шишето е апсолутно испуштено и расипано, што го прави избор за груба и привлечна употреба. Шишето е безбедно во ранци, торби со плажа или работ на вашиот countertop.Двоен wallид : Направено со 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна, 100% БПА бесплатно, двоен wallид, вакуум изолиран, чувајте ладна вода 12 часа, топла вода 6 часа, докажано од пот. Забележете : Тие се безбедни машини за миење садови. Пријателски за патувања : Вградената рачка ви овозможува да ја носите со леснотија или да ја прикачите на ранец, а големиот капацитет го прави совршен за тоа кога пешачите, велосипедизам, кампување или трчање. Шишето е безбедно во ранци, торби со плажа или работ на вашиот countertop. Совршен за пешачење, велосипедизам, пловење, салата, работа, училиште и дом. Пријателски за патувања : Вградената рачка ви овозможува да ја носите со леснотија или да ја прикачите на ранец, а големиот капацитет го прави совршен за тоа кога пешачите, велосипедизам, кампување или трчање. Електрополираниот внатрешен wallид ја одржува чашата чиста, без 'рѓа и без мирис. Забележете : Тие се безбедни машини за миење садови. Широка рачка : Широката рачка со три прсти може да ја балансира тежината на шишето за време на одење, а детето нема да чувствува болка во прстите. Совршен за пешачење, велосипедизам, пловење, салата, работа, училиште и дом. Вакуумската технологија ја прави чашата без пот, дури и ако чашата е исполнета со топла вода, нема да се чувствува топло. Забележете : Тие се безбедни машини за миење садови. Совршен за пешачење, велосипедизам, пловење, салата, работа, училиште и дом. Електрополираниот внатрешен wallид ја одржува чашата чиста, без 'рѓа и без мирис. Протек-доказ и доказ за истекување : Шишето е апсолутно испуштено и расипано, што го прави избор за груба и привлечна употреба.

Избор на клиенти

Ганфанрен Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Зафат Чајник Вакуум Колби Чаши Топла Вода Шише Дома Свеж
Ганфанрен Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Зафат Чајник Вакуум Колби Чаши Топла Вода Шише Дома

Капак за изолација : внатрешниот капак е изработен од силика гел за храна за бебиња, кој е отпорен на вис�

DEN 2.67
Chaozhi, Insulation Thermal Runch Flasks од не'рѓосувачки храна за топла храна колба за супа од супа, бесплатен изолиран контејнер Свеж
Thermos Funtainer 16 унца вакуум од не'рѓосувачки челик изолирано шише со широк капаче за плунка, кајсија Свеж Попустот
Thermos Funtainer 16 унца вакуум од не'рѓосувачки челик изолирано шише со широк капаче за плунка, кајсија

Останува ладно : Технологијата на вакуумска изолација на термос ги задржува пијалоците ладни до 12 часа;

DEN 283.04
Bud Light King of Beers Retro Ice Chest Couts со отвор за шишиња 13L, 22 Can Capasate, жолта и сребрена, ледена корпа за гроздобер Свеж
Bud Light King of Beers Retro Ice Chest Couts со отвор за шишиња 13L, 22 Can Capasate, жолта и сребрена, ледена корпа за гроздобер

22 МОЕ СОСТОЈБА : Компактниот мраз на градите има дарежлив капацитет од кварта од 13 л / 14 што има до 22 лиме�

DEN 2.67
Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил Свеж
Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил

●Врвен Квалитет : оваа вакуумска чаша е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјали за храна што е

DEN 447.84
Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци Свеж