Француски бик доказ за истекување на не'рѓосувачки челик, топол ручек Термос вакуум изолирана храна супа тегла контејнер, лесен капак за зафат, 16oz, розов омбре

Француски бик доказ за истекување на не'рѓосувачки челик, топол ручек Термос вакуум изолирана храна супа тегла контејнер, лесен

DEN 320.00

Свеж

Достапно.

Изолирана вакуум, конструкција со двојно wallид изработена од не'рѓосувачки челик од премиум одделение за да ја задржите вашата топла храна топла до 6 часа и ладна храна ладна до 12 часа. Оваа тегла за ручек се состои од BPA без капак и тело од не'рѓосувачки челик од одделение за храна за да се спречи лекување, боење и мирис. Овој термос без БПА и прави совршена тегла за храна за деца или возрасни. Капакот без протекување го прави одлична тегла за супи, тегла за ручек или тегла за храна. Без разлика дали топла или ладна храна е на вашето дневно мени, нашата тегла за термичка храна е идеална за супи, тестенини и салати - О, и обичните кутии за подароци ги прават овие убавици подготвени да подарат за храна во вашиот живот.

Избор на клиенти

Беирпонг Плеер 14 Оз Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак Свеж
Беирпонг Плеер 14 Оз Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак

●Големина} оваа кригла за патување е достапна во бела и сребрена боја Чашата е со дијаметар од 3,1 инчи на

DEN 1.67
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.00
Цртан филм диносаурус чаша вакуум изолирана чаша чаша не'рѓосувачки челик кафе шише шише 12 мл со капак Свеж
Цртан филм диносаурус чаша вакуум изолирана чаша чаша не'рѓосувачки челик кафе шише шише 12 мл со капак

304 не'рѓосувачки челик Безбеден и здрав материјал задебелена чаша уста, рамна и мазна Окриен чаша за хра�

DEN 3.00
Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена Свеж
Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена

Она што може да го понуди шишето со вода е дека има прецизна скала, така што може да ви помогне да управув

DEN 1107.20
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено Во Кина Изра

DEN 201.44
Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Божиќ Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни 16 Мл Свеж
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881 Свеж
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881

Големина (приближна) : надворешен дијаметар 3,3 x висина 0,4 инчи (83 Тежина : приближно 0,3 мл (9 g) Материјал : си

DEN 2.33