Romision 2 Tier Banding Rack, 304 не'рѓосувачки челик, големи решетки за садови и мозоци поставени со држач за прибор, држач за чаши и сад за вода, дренажа за садови за заштеда на ку

Romision 2 Tier Banding Rack, 304 не'рѓосувачки челик, големи решетки за садови и мозоци поставени со држач за прибор, држач

DEN 687.84

Свеж

Достапно.

Максималниот капацитет на оптоварување на овој сад е до 110 фунти!. ? Лесно за склопување : Треба да го користите само шестоаголниот клуч во прилозите за да го соберете овој решетка за садови. Производот помина 24-часовен тест со сол. ? Чиста и суво : Овој дренажа за јадење вклучува специјална послужавник за собирање на вода капе, не грижете се да се навлажни на countertop. ? Лесно за склопување : Треба да го користите само шестоаголниот клуч во прилозите за да го соберете овој решетка за садови. ? Чиста и суво : Овој дренажа за јадење вклучува специјална послужавник за собирање на вода капе, не грижете се да се навлажни на countertop. Цврсто издржливо издржливо растителна чинија од не'рѓосувачки челик : оваа двостепена решетка за садови е изработено од тешки не'рѓосувачки челик и обоена со црна боја-силна и цврста, лежиште со висока това, отпорна на корозија, отпорна на гребење и отпорна на 'рѓа што направи да трае да трае . Цврсто издржливо издржливо растителна чинија од не'рѓосувачки челик : оваа двостепена решетка за садови е изработено од тешки не'рѓосувачки челик и обоена со црна боја-силна и цврста, лежиште со висока това, отпорна на корозија, отпорна на гребење и отпорна на 'рѓа што направи да трае да трае . Таа издржливост ги прави 304 лесни за санирање, а со тоа и идеални за апликации за кујна и храна. Навистина голем организатор за складирање на садови за зачувување на вашиот контра простор! Големината на решетката за фен за садови е 17,32 (л)*11.

Избор на клиенти

Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови Свеж
Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови

Лесен за употреба, подготвена за употреба, повеќе проблеми Можете да ги измиете и чувате садовите, што е

DEN 1502.40
Организатор на кујнски организатор на кујната Свеж
Организатор на кујнски организатор на кујната

Идеално за складирање и држење на талбевари, кујнски прибор и така натаму Одржувањето на предметите орг

DEN 3024.00
Држач за сунѓер со картонска чинија со вшмукување чаша дома украс за трпезарија за складирање, локодо Свеж
Држач за сунѓер со картонска чинија со вшмукување чаша дома украс за трпезарија за складирање, локодо

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : пластика Држач за крпа за садови со чаша за вшмукување Силно в

DEN 2.00
SDGH Black Bowl Rack - Метална решетка за прибор за јадење, решетката за корпи, мултифункционална решетка за двојни садови, Свеж
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови Свеж
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови

Направено од пластика со сликарство со висока температура, што е безбедно за долгогодишно користење...

DEN 10334.88
Junyuan виси сад за сушење на садот за сушење wallид со држач за прибор, организатори на полица за чинија со кујнски садови Свеж
Jојокрос јадење вртејќи се за полици за капење Полка за капење на сапун за сапун за сунѓер за сунѓер во кујна бања Свеж Попустот
Zerlibeaful No Bather Multifunctional Rack Rack Hanger Coulde Rack Plastic Kitchen , Држач за јадење и бар магнетски сад за Свеж
Zerlibeaful No Bather Multifunctional Rack Rack Hanger Coulde Rack Plastic Kitchen , Држач за јадење и бар магнетски сад за

1 компјутер мултифункционален решетка за пешкири Материјал на телото : пластика Големина : 278,81,5 см Се ко�

DEN 207.84
Држач за сунѓер на кујната, држач за четки за садови, тенок организација Свеж
Држач за сунѓер на кујната, држач за четки за садови, тенок организација

✅material Направено од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа и отпорен на корозија и издржлив за употреба..

DEN 207.84