Romision 2 Tier Banding Rack, 304 не'рѓосувачки челик, големи решетки за садови и мозоци поставени со држач за прибор, држач за чаши и сад за вода, дренажа за садови за заштеда на ку

Romision 2 Tier Banding Rack, 304 не'рѓосувачки челик, големи решетки за садови и мозоци поставени со држач за прибор, држач

DEN 687.84

Свеж

Достапно.

Максималниот капацитет на оптоварување на овој сад е до 110 фунти!. ? Лесно за склопување : Треба да го користите само шестоаголниот клуч во прилозите за да го соберете овој решетка за садови. Производот помина 24-часовен тест со сол. ? Чиста и суво : Овој дренажа за јадење вклучува специјална послужавник за собирање на вода капе, не грижете се да се навлажни на countertop. ? Лесно за склопување : Треба да го користите само шестоаголниот клуч во прилозите за да го соберете овој решетка за садови. ? Чиста и суво : Овој дренажа за јадење вклучува специјална послужавник за собирање на вода капе, не грижете се да се навлажни на countertop. Цврсто издржливо издржливо растителна чинија од не'рѓосувачки челик : оваа двостепена решетка за садови е изработено од тешки не'рѓосувачки челик и обоена со црна боја-силна и цврста, лежиште со висока това, отпорна на корозија, отпорна на гребење и отпорна на 'рѓа што направи да трае да трае . Цврсто издржливо издржливо растителна чинија од не'рѓосувачки челик : оваа двостепена решетка за садови е изработено од тешки не'рѓосувачки челик и обоена со црна боја-силна и цврста, лежиште со висока това, отпорна на корозија, отпорна на гребење и отпорна на 'рѓа што направи да трае да трае . Таа издржливост ги прави 304 лесни за санирање, а со тоа и идеални за апликации за кујна и храна. Навистина голем организатор за складирање на садови за зачувување на вашиот контра простор! Големината на решетката за фен за садови е 17,32 (л)*11.

Избор на клиенти

Миење на овошје -шалтер над прибор за чинија со чинија за ширење на корпа) складирање мрежа cm челик телескопски Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник

304 материјал од не'рѓосувачки челик, заграда дебелина од 16 мм, отпорна на корозија, без масло, без боја, не

DEN 3.33
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови Свеж
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови

Направено од пластика со сликарство со висока температура, што е безбедно за долгогодишно користење...

DEN 10334.88