Богатства на Каролина BB1081-RS-BU-PTHD Велики Дан Шик Шик Сини рози пар држачи за тенџере, сини, кујнски држачи за тенџере со топлина поставуваат топли влошки за готвење з?

Богатства на Каролина BB1081-RS-BU-PTHD Велики Дан Шик Шик Сини рози пар држачи за тенџере, сини, кујнски држачи за тенџере

DEN 383.84

Свеж

Достапно.

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор. Секој сет на постери содржи два постери кои мерат 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи и има закачалка зашиена на едната страна. Држачите на кујнски садови се функционални држачи за садови за рерна, како и одлични врели влошки. Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно. Врвниот слој е отпечатен со шарени уметнички дела. Средниот слој на ткаенината е произведен. Полиестерските влакна се искачуваат преку рефлективен метализиран полиестерски филм. Иглата материјал е дише и нема да се распадне со миење. Полиестерските влакна се спротивставуваат на спроводливоста додека рефлексивниот метализиран полиестерски филм рефлектира зрачна енергија, топла и ладна, назад кон неговиот извор. Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина. Овие држачи за тенџере со тенџере прават одлични подароци за водителка, држачи за кампери или подарок за затоплување во куќата. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Одлични подароци на Дане, колекционерски одлики на Дане, сопственик на Дане тенџере. Пар држачи за тенџере за да одговараат на вашиот декор на кујната. Направени во САД овие се дебели и функционални. Целосното уметничко дело во боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на врелата подлога и нагласена од црна трим. Користете ги овие како Trivet за вашиот Денот на благодарноста или Божиќниот табела. Исполнет со изолирана ткаенина и ватирана за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи. Вклучен е табулаторот што виси.

Избор на клиенти

3drose Антички вавилонски образец за пишување еа Хофман архаичен таблет. - Potholders Свеж
3drose Антички вавилонски образец за пишување еа Хофман архаичен таблет. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
3drose празничен симпатичен стил на цртан филм, кој се самооми со капа на Дедо Мраз - Потолдерс Свеж
3drose празничен симпатичен стил на цртан филм, кој се самооми со капа на Дедо Мраз - Потолдерс

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
Универзум галаксиски вселенски плоштад изолиран тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација. Свеж
Универзум галаксиски вселенски плоштад изолиран тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација.

Универзум галаксиски вселенски плоштад изолиран материјал за сопственик на тенџере : Секое парче е изр�

DEN 271.84
Катедрала Свети Никола во држачи за прашки тенџере 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита Свеж
Катедрала Свети Никола во држачи за прашки тенџере 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 1.33
3drose Пар на крвави очи со текст погоре - постери Свеж
3drose Пар на крвави очи со текст погоре - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 489.60
3drose Cool Sakura Flowers - Цвета цвет. Вистинска loveубов никогаш не умира текст - постери Свеж
3drose Cool Sakura Flowers - Цвета цвет. Вистинска loveубов никогаш не умира текст - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
Име на обична жена на кралицата 3drose во Америка. Yellowолта на црниот шарм - постери Свеж
Име на обична жена на кралицата 3drose во Америка. Yellowолта на црниот шарм - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 231.84
Богатства на Каролина CJ1024 -SPTHD LETCH SINET MONOGRAT - Црвен пар во зебра на држачи за тенџере, држачи за отпорни на кујнски Свеж
Подигање 5 компјутерски кујнски сет: 2 држачи за тенџере, 1 мит за печка и 2 крпи, цвеќиња од празници Свеж
Подигање 5 компјутерски кујнски сет: 2 држачи за тенџере, 1 мит за печка и 2 крпи, цвеќиња од празници

2 држачи за тенџере (7 "x 8") 1 мит на рерна (7 'x 13 ") 2 крпи (15" x 25 ") Машинско миење Брзо сушење, целата цел Многу м

DEN 1564.80
Лос Бафало карирани држачи за тенџере со топлина, отпорни на топли влошки, за готвење кујна со 2 парчиња сет Свеж
Лос Бафало карирани држачи за тенџере со топлина, отпорни на топли влошки, за готвење кујна со 2 парчиња сет

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Уникатен сет на додатоци вклучува две дебели п�

DEN 279.84
DNATS рерна ракавици кујнски ракавици отпорни на топлина отпорна на топлина против лизгање скара скара за печење камин Свеж
Кеј Ди Дизајн Р3872 држач за тенџере со лудост од југозапад Свеж
Кеј Ди Дизајн Р3872 држач за тенџере со лудост од југозапад

100% памук Увезени Potholder нуди заштита од рачки со топла тенџере и тава до 200 степени Лесно за зафаќање Виси

DEN 239.84