ЛОТУС Цветни остава ситници за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски памучни тркалезни обичаи за топли садови и тави пласмати пост

ЛОТУС Цветни остава ситници за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски памучни тркалезни обичаи

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Таа е многу погодна за вашата домашна кујна и е совршен за секојдневна употреба во трпезариска маса, канцеларија, кафе, ресторан, студија, хотел, деловна канцеларија, свадба, забава, собирање, вечера на отворено, итн. Душеците за садови и тави се убави и функционални, кои ги задоволуваат секојдневните потреби на повеќето луѓе.45 Во материјал : Памук за памучни јаже Вклучен : 1x редовна големина топли влошки (7. Секое парче е рачно изработено, убаво и уникатно. ~ 【100% памучно јаже ткаени】 : Секоја топли душеци за садови и тави е рачно од 100% памучно јаже, еколошко боење, без мирис и побезбеден. Специфиција : Големина : Дијаметар 7. Душеците за садови и тави се убави и функционални, кои ги задоволуваат секојдневните потреби на повеќето луѓе. Апликација : * Функција : Може да се користи како Trivet, Place Mat, држач за тенџере, Coaster, Pan Holder, Hot Pad, Aslo A Home Decor/Decor Farm House.~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи топли душеци за садови и тави. ~ 【Повеќекратни намени】 : Топлите душеци за садови и тави можат да се користат како трилеви, пласмати, постери, крајбрежни места, држачи за тава, исто така совршен декор за дом/фарма. Чисто рачно изработена и исклучителна изработка, секое парче е уникатно. Тоа е одличен подарок за невестински туш, подарок за водителка, подарок за роденден, подарок за Денот на мајката, подарок за одмор, Божиќен подарок, подарок за домаќинство за сопруга, мајка, баба, ќерка, сестра, семејство, пријатели и многу повеќе. ~ 【Заштитете ги масите и countertops】 : Задебелените топли душеци за садови и тави се отпорни на топлина и работи добро за топло тенџере во куќата, топли чинии, топли пијалоци, садови и тави, во кујната или трпезариската маса, тие нема да се стопат Под топла тенџере/топла тава, може ефикасно да ја изолира површината на табелата и да ја заштити површината од оштетување (како што се гребнатини, изгореници). За вашата сопруга, мајка, баба, ќерка, семејство, пријатели. Лесно за чистење, само избришете го пласматот со влажна крпа или миење на рацете во ладна вода со сапуница и суво на воздухот. ~ 【Заштитете ги масите и countertops】 : Задебелените топли душеци за садови и тави се отпорни на топлина и работи добро за топло тенџере во куќата, топли чинии, топли пијалоци, садови и тави, во кујната или трпезариската маса, тие нема да се стопат Под топла тенџере/топла тава, може ефикасно да ја изолира површината на табелата и да ја заштити површината од оштетување (како што се гребнатини, изгореници). ~ 【100% памучно јаже ткаени】 : Секоја топли душеци за садови и тави е рачно од 100% памучно јаже, еколошко боење, без мирис и побезбеден. Различни големини можат да ја исполнат вашата кујна за различни барања за прибор за јадење. Услуга за квалитет : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Овие топли душеци за садови и тави се многу густи, отпорни на топлина, меки, нелизгазни, апсорбирачки, отпорни на абење и издржливи и можат да се користат повторно. Две големини се погодни за редовни или поголеми садови или тави, плочи, итн. Подарок, Божиќен подарок, итн.

Избор на клиенти

HC покрива памук 7 x 7 инчи држач за тенџере не -лизгање и највисока боја за заштита и перформанси - Бургундија - {пакет Свеж
Богатства на Каролина CJ1024 -SPTHD LETCH SINET MONOGRAT - Црвен пар во зебра на држачи за тенџере, држачи за отпорни на кујнски Свеж
Градинарско знаме од 3дори, бело Свеж
Градинарско знаме од 3дори, бело

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 294.40
3drose прилично слоевит четири лисја на детелина - попрска Свеж
3drose прилично слоевит четири лисја на детелина - попрска

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
3Д розово обоена бунтичка женски држач за тенџере, 8 x 8 Свеж
3Д розово обоена бунтичка женски држач за тенџере, 8 x 8

Машински миење нежно циклус Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност Направено во САД Димензи

DEN 0.33
Катедрала Свети Никола во држачи за прашки тенџере 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита Свеж
Катедрала Свети Никола во држачи за прашки тенџере 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 1.33
Универзум галаксиски вселенски плоштад изолиран тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација. Свеж
Универзум галаксиски вселенски плоштад изолиран тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација.

Универзум галаксиски вселенски плоштад изолиран материјал за сопственик на тенџере : Секое парче е изр�

DEN 271.84
3drose Cool Sakura Flowers - Цвета цвет. Вистинска loveубов никогаш не умира текст - постери Свеж
3drose Cool Sakura Flowers - Цвета цвет. Вистинска loveубов никогаш не умира текст - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
Umiriko Octopus Sea artleter Starfoloders Potholders Постави триверти поставени чисти памучни нишки ткаат жешки држачи за тенџере Свеж
Umiriko Octopus Sea artleter Starfoloders Potholders Постави триверти поставени чисти памучни нишки ткаат жешки држачи за тенџере

? 【Големина】 Комбинација : две парчиња, едно големи и една мала, дијаметар 18 см (7.09in), дијаметар 24 см (9,45in)

DEN 1512.00
Богатства на Каролина CK5756PTHD DEVON REX 1 Cat Love Pare Pare Sholders, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат Свеж Попустот
Богатства на Каролина CK5756PTHD DEVON REX 1 Cat Love Pare Pare Sholders, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат

Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина Одлични подароци за домаќини, подарок за дом�

DEN 322.88
Носач на тенџере за готвење домашно печење со lубовник со други зборови, ја лижев лажицата и ја користев Свеж
Носач на тенџере за готвење домашно печење со lубовник со други зборови, ја лижев лажицата и ја користев

【Употреба】 Без разлика дали отстранувате тава од вашата рерна, подигате топол тенџере од шпоретот или

DEN 2.33
Богатството на Каролина CK5230PTHD Прага Ratter Love Pare Pare Shounds, црвени, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат Свеж
Богатството на Каролина CK5230PTHD Прага Ratter Love Pare Pare Shounds, црвени, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат

Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина Сите наши производи имаат уметнички дела од �

DEN 318.88
Potholder/Blue Tit - 1 Свеж
Potholder/Blue Tit - 1

Големина (W X H X D) : 6,3 x 11,8 x 1,2 инчи (160 x 300 Забелешка : Поради обработка на производот, шемата може да биде раз

DEN 371.68
Затегнување на черепите за искривени черепи 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита Свеж
Затегнување на черепите за искривени черепи 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 0.33
DXMRWJ 2 ПЕКЦИ КРЕИТИВНИ АНТИ-СКСКИ РАБОТНИ ИСНОВИ ИСКЛУЧНИ ПАР МИКРУВАВНИ КУТИВНИ РАБОТНИЦИ Свеж
DXMRWJ 2 ПЕКЦИ КРЕИТИВНИ АНТИ-СКСКИ РАБОТНИ ИСНОВИ ИСКЛУЧНИ ПАР МИКРУВАВНИ КУТИВНИ РАБОТНИЦИ

Дизајн што не се лизга, кој овозможува безбедно движење на силни, топли садови или полици Заштитете ги р�

DEN 1557.12
3drose Антички вавилонски образец за пишување еа Хофман архаичен таблет. - Potholders Свеж
3drose Антички вавилонски образец за пишување еа Хофман архаичен таблет. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
Лос Бафало карирани држачи за тенџере со топлина, отпорни на топли влошки, за готвење кујна со 2 парчиња сет Свеж
Лос Бафало карирани држачи за тенџере со топлина, отпорни на топли влошки, за готвење кујна со 2 парчиња сет

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Уникатен сет на додатоци вклучува две дебели п�

DEN 279.84
3drose гроздобер цветни жолти глуварки цвеќиња Ботаничка уметност. - Potholders Свеж
3drose гроздобер цветни жолти глуварки цвеќиња Ботаничка уметност. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 1196.80