Притиснете На Ноктите Бадем Средна Должина Акрилни Лажни Нокти Со Дизајни Срце Лажни Нокти Денот На Вљубените Лепак На Ноктите Целосна Покривка Вештачки Нокти бел

Притиснете На Ноктите Бадем Средна Должина Акрилни Лажни Нокти Со Дизајни Срце Лажни Нокти Денот На Вљубените Лепак На Ноктите

-140 %

DEN 63.84

Свеж

Достапно.

Quage содржини На пакетот 24 Парчиња Француски Врв Притиснете На Ноктите +1 Датотека За Нокти + 24 Парчиња Налепници За Лепак за Желе+1 алкохолен памук+1 дрвен стап.(Издржливоста на желе лепак не е толку добар како течен лепак, но тоа го прави лажни нокти еднократно. Ве молиме користете соодветен лепак според различни сцени). Qustrove безбедноста И Заштитата На Животната Средина. Нашиот бадемов печат на ноктите е изработен од висококвалитетен акрилен материјал погоден за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Тој е нетоксичен, без мирис, издржлив и не е лесен за избледување. Тоа е безопасно за вашето тело и нокти, и ви обезбедува удобно и прекрасно искуство. Qustraillesting flastion Splister Наместо да потрошите многу време и пари во салонот за нокти, можете да го промените стилот на ноктите за 15 мин во секое време и насекаде.(Лажните нокти ќе останат подолго ако ги исчистите ноктите пред употреба и избегнувате вода во првиот час од носењето). Qustfect Diffect Овие средни лажни нокти се совршен подарок За Денот на Вљубените за девојка, сопруга, жени и девојки. погоден за забава,матурска, одмор и запознавање и др. Quostrave everications : Ако имате какви било прашања во врска со овој валентин акрилни нокти, ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта. ако откриете дека производот што го добивте е различен од она што го опишавме, ќе ви дадам задоволителен одговор или целосна наплата. Quadge Вклучува : -24 парчиња притиснете на ноктите. -24 парчиња желе лепак налепници. -1 парчиња мини датотека за нокти. -1 еез алкохол памук -1 еез дрвен стап. Како да се користи : 1. Изберете лажен шајка со вистинска големина за секој прст. 2. Нежно полирајте ги ноктите и лажните нокти со нашата бесплатна турпија за нокти за подобро вклопување. 3. Исчистете ги ноктите со алкохол памук и почекајте да се исушат ноктите пред да продолжите на следниот чекор. 4. Залепете налепница За лепак За Желе на ноктот, залепете го лажниот шајка од коренот на ноктот до предниот дел на ноктот, а потоа притиснете ја неколку секунди. 5. Исечете нови нокти за да одговараат на вашите потреби. (можете да користите налепници за нокти или други додатоци за да прикачите лажни нокти за да го креирате вашиот омилен стил).Потопете ја раката во топла вода 2 минути. 2.Користејќи дрвен стап што доаѓа со пакувањето, нежно подигнете ги ноктите за да го отстраните преостанатиот лепак или налепници. Совети : Не отстранувајте го нагло што може да ви наштети лажни нокти. Псж забелешка : 1.Поради различен ефект на осветлување или екран на екранот, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.Ве молиме консултирајте се со вистинските производи.Ви благодариме за разбирањето. 2.Ве молиме имајте предвид дека лепилото за нокти не е вклучено.Ако сакате да трае подолго време, ве молиме користете лепак за нокти наместо налепници за лепак за желе. 3.ОКУЈВД земете го задоволството на клиентите како примарна одговорност, ако откриете дека пакетот е оштетен или количината на стоки е недоволна, ве молиме наведете фотографија и ние ќе ви дадеме 100% поврат.

Избор на клиенти

Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето, Свеж Попустот
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето,

Можете да користите топлински печат за печатење на сублимација во боја, користејќи бесконечна комбинац

DEN 383.84
Фанки Junуники ексклузиви преголеми слабини гравчиња во комплет со ракавици за допир на допир на допир на допир Свеж
Фанки Junуники ексклузиви преголеми слабини гравчиња во комплет со ракавици за допир на допир на допир на допир

Преголемата капа мери 9 “долги од 10” широки лажни рамни, додека редовните мерки за вклопување долги 8 ”�

DEN 495.84
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината...

DEN 1.67
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 75мм / 3 "; Дуп дија : 1 x Slitting Saw (Contenido del P

DEN 1.00