50 ПАРЧИЊА Проѕирна Торба За Храна Торба За Пакување Храна Вакуумски Кеси За Храна Вреќи За Чување Свежи Вреќи За Издувни Заптивки

50 ПАРЧИЊА Проѕирна Торба За Храна Торба За Пакување Храна Вакуумски Кеси За Храна Вреќи За Чување Свежи Вреќи За Издувни Заптивки

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

кеси за пакување за продавница, ресторан, дом, итн. Усвојувањето на премиум композитен материјал гарантира дека е издржлив и безбеден. Погоден за кампување на отворено, риболов, пикник и така натаму. Дизајниран да ја одржува храната свежа некое време. Со соодветна пумпа, лесно се вади воздухот за да стане вакуумска кеса. Описоваа ставка е дизајнирана да ја одржува храната свежа. Усвојувањето на премиум композитен материјал гарантира дека е издржлив и безбеден. Вакуумските кеси се подобри од обичните запечатени кеси. кеси за пакување за продавница, ресторан, дом, итн.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Композитен материјал.- Големина : 19 х 14 х 0. 1см.- Дизајниран да ја одржува храната свежа некое време.- Усвојувањето на премиум композитен материјал гарантира дека е издржлив и безбеден.- Неговиот композитен материјал ја обезбедува неговата издржливост и тој безбеден.- кеси за пакување за продавница,ресторан, дом, итн.- Погоден за кампување на отворено, риболов, пикник и така натаму.- Со соодветна пумпа, лесно се вади воздухот за да стане вакуумска кеса.- Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Пакет, Вклучувајќи 50 х кеси.

Избор на клиенти

16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96