Казамару Магијата Партиција Жица Ѕид Кошница Со Кука, Организатор за Жица Ѕид Мрежа &засилувач; Панел, Жица За Складирање Полица Решетката За Дома Материјали [Офици

Казамару Магијата Партиција Жица Ѕид Кошница Со Кука, Организатор за Жица Ѕид Мрежа &засилувач; Панел, Жица За Складирање Полица

DEN 255.84

Свеж

Достапно.

Quality Firm Q : задебелената и стврдната жица не се деформира лесно и лежиштето е стабилно. Направено со процес на сликање, бојата не паѓа. ●Партнер на панел За ѕидни Решетки● : Двојните куки може да се користат за закачување на сите стилови на мрежни панели или на кое било друго место погодно за закачување,олеснување на складирањето на предметите и украсувањето на ѕидот. ●Мултифункционален€ : Едноставен шуплив дизајн, може да складира фотографии на екранот, весници, списанија, растенија во саксии, украси, козметика, кукли, канцелариски материјал и што било друго што сакате. €Големина : 7.87 "L x 3.94" W x 2.36 " H, 0.23 ФУНТИ. ●Магичната Партиција Се Продава Одделно ●Тип "Казамару"- Мала Големина(Бела,Црна), Средна Големина(Бела, Црна), Пакет Со Средна Вредност(Бела,Црна) На Располагање. Магијата Партиција Додатоци! Создадете свој простор користејќи огромни Додатоци за ВАШАТА МАГИЧНА ПАРТИЦИЈА (ПРОДАДЕНИ ОДДЕЛНО).

Избор на клиенти

N / a ' 1pc Декоративна Корпа Од Пченкарни Трици Држач За Овошје Зеленчук Удобна Корпа За Рачка Свеж
N / a ' 1pc Декоративна Корпа Од Пченкарни Трици Држач За Овошје Зеленчук Удобна Корпа За Рачка

Одличната изработка обезбедува рачно ткаената корпа да биде , практична и издржлива Тој е пренослив и л�

DEN 2668.80
Боја 3 Ниво Ѕид Монтирани Метални Жица Кошеви За Кујна Организација И Складирање, Виси Овошје Кошница Црна Свеж
Боја 3 Ниво Ѕид Монтирани Метални Жица Кошеви За Кујна Организација И Складирање, Виси Овошје Кошница Црна

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : жичаната корпа За Боја применува компактен дизајн од 3 нивоа и дизајн мо�

DEN 1.00
WPYYI 1pc Декоративна Корпа Со Трици Од Пченка Држач За Овошје Зеленчук Удобна Корпа За Рачка Свеж
WPYYI 1pc Декоративна Корпа Со Трици Од Пченка Држач За Овошје Зеленчук Удобна Корпа За Рачка

Одличната изработка обезбедува рачно ткаената корпа да биде , практична и издржлива Тој е пренослив и л�

DEN 2876.16