Казамару Магијата Партиција Жица Ѕид Кошница Со Кука, Организатор за Жица Ѕид Мрежа &засилувач; Панел, Жица За Складирање Полица Решетката За Дома Материјали [Офици

Казамару Магијата Партиција Жица Ѕид Кошница Со Кука, Организатор за Жица Ѕид Мрежа &засилувач; Панел, Жица За Складирање Полица

DEN 255.84

Свеж

Достапно.

Quality Firm Q : задебелената и стврдната жица не се деформира лесно и лежиштето е стабилно. Направено со процес на сликање, бојата не паѓа. ●Партнер на панел За ѕидни Решетки● : Двојните куки може да се користат за закачување на сите стилови на мрежни панели или на кое било друго место погодно за закачување,олеснување на складирањето на предметите и украсувањето на ѕидот. ●Мултифункционален€ : Едноставен шуплив дизајн, може да складира фотографии на екранот, весници, списанија, растенија во саксии, украси, козметика, кукли, канцелариски материјал и што било друго што сакате. €Големина : 7.87 "L x 3.94" W x 2.36 " H, 0.23 ФУНТИ. ●Магичната Партиција Се Продава Одделно ●Тип "Казамару"- Мала Големина(Бела,Црна), Средна Големина(Бела, Црна), Пакет Со Средна Вредност(Бела,Црна) На Располагање. Магијата Партиција Додатоци! Создадете свој простор користејќи огромни Додатоци за ВАШАТА МАГИЧНА ПАРТИЦИЈА (ПРОДАДЕНИ ОДДЕЛНО).

Избор на клиенти

Висечка Жичана Корпа - Висечка Ѕидна Корпа, Висечки Корпи За Кујна, Декор За Ѕидна Корпа, Ѕидни Полици, Решетка За Ѕидови, Решетка Свеж Попустот
X - Cosrack Ѕид Кошница Виси Кошница Складирање со 5 S Куки 3 Етикета-3Pack, Кабинетот Ѕид Виси Метална Жица Кошеви За Организирање, Свеж Попустот
Боја 3 Ниво Ѕид Монтирани Метални Жица Кошеви За Кујна Организација И Складирање, Виси Овошје Кошница Црна Свеж
Боја 3 Ниво Ѕид Монтирани Метални Жица Кошеви За Кујна Организација И Складирање, Виси Овошје Кошница Црна

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : жичаната корпа За Боја применува компактен дизајн од 3 нивоа и дизајн мо�

DEN 1.00
Жица Виси Кошница,3-Ниво Нерѓосувачки Челик Овошје Кошница За Домашна Кујна Бања Ресторани Свеж
Жица Виси Кошница,3-Ниво Нерѓосувачки Челик Овошје Кошница За Домашна Кујна Бања Ресторани

Висечката Корпа За Овошје има 3 нивоа што овозможуваат бројни намирници за овошје и собна температура д�

DEN 3.33
WPYYI 1pc Декоративна Корпа Со Трици Од Пченка Држач За Овошје Зеленчук Удобна Корпа За Рачка Свеж
WPYYI 1pc Декоративна Корпа Со Трици Од Пченка Држач За Овошје Зеленчук Удобна Корпа За Рачка

Одличната изработка обезбедува рачно ткаената корпа да биде , практична и издржлива Тој е пренослив и л�

DEN 2876.16
Јувале Бела Ткаена Овошна Корпа Поставена Со Рачки Свеж
Јувале Бела Ткаена Овошна Корпа Поставена Со Рачки

Плетена Корпа Со Овошје : овој комплет од 3 ткаени корпи со овошје лесно може да складира разновидно овош

DEN 1.00
2 Преку вратата виси овошна корпа со долги куки за лесна пристапност 1 црна 1 сребрена метална жица Свеж Попустот
2 Преку вратата виси овошна корпа со долги куки за лесна пристапност 1 црна 1 сребрена метална жица

3 ниво жица кошница за виси на вратата пакет од 2 контејнери за складирање отпорни на глувци за овошје зе�

DEN 1568.00
Кујна Организација Кошница И Држач За Пешкир Свеж
Кујна Организација Кошница И Држач За Пешкир

?Да ги Задоволи Сите Ваши Потреби За Складирање Мерењата на металната корпа12" долги х 10,4" широки х 7,8 " вис

DEN 1.67