Женски Божиќни Лабави Дуксери Кошули Со Качулка Печатење Со Врвки Со Долги Ракави Фустани Со Јакна Секојдневен

Женски Божиќни Лабави Дуксери Кошули Со Качулка Печатење Со Врвки Со Долги Ракави Фустани Со Јакна Секојдневен

DEN 73.44

Свеж

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. Материјал : Полиестер-Изработен Од Мек И Еластичен Материјал, Ги Прави Овие Врвови Лесни И Доволно Удобни За Секојдневно Носење. Прекрасен И Практичен Дизајн : Дизајнот На Овој Врв Содржи Многу Мода,Такви Долги Ракави,Печатење,Качулка,Џебови,Врвка За Влечење, О Јака И Така Натаму. Меѓу Нив, Дизајнот На Долги Ракави Е Повеќе, Не Ви Носи Извонредна Убавина, Во Голема Мера Ја Штити Вашата Кожа Од Оштетување На Сонцето. Затоа, Овој Фустан Не Е Убав, Но И Практичен И Вреди Да Се Има!. : Совршено Со Фармерки, Хеланки, Јога Панталони, Синџири За Џемпери, Шалови, Ѓердани, Чизми, Потпетици Или Палта. Целосно Задоволете Ги Вашите Соодветни Потреби, Јас Ќе Бидете Задоволни!. Задоволителна Услуга : Ве Молиме Контактирајте Не Пред Вас Производот. Предметите За Нас Без Претходно Барање Нема Да бидат Прифатени. Големина на производот : S,M,L,XL,XXL, XXXL(Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.Нашата Големина Е Азиска Големина). Женски Божиќни Лабави Дуксери Кошули Со Качулка Печатење Со Врвки Со Долги Ракави Фустани Со Долги Ракави Секојдневен Материјал : Полиестерска Сезона : Aut,Зимска Пригода : Секојдневен,Дневен Пол : Женски Стил : Секојдневен, Тип На Моден Модел : Должина На Ракавот : Долг Ракав, Вклучувајќи : 1 Х Кошула.