Фурино Андреј Крајна Маса / Странична Маса / Ноќен Штанд / Ноќна Маса Со Фиока За Корпи, Еспресо/Кафеава

Фурино Андреј Крајна Маса / Странична Маса / Ноќен Штанд / Ноќна Маса Со Фиока За Корпи, Еспресо/Кафеава

-170 %

DEN 260.80

Свеж

Достапно.

Едноставен стилски дизајн доаѓа во повеќе опции за боја функционални и погодни за секоја соба. Материјал : Инженерско дрво, неткаени канти. Масата држи до 15 килограми. Додадена безбедносна карактеристика : заоблениот агол го намалува ризикот од повреда. Секоја Димензија на производот : 15.5 (W)x15.5 (D)x17. 5 (Ж) инчи. Фурино Едноставен Дизајн Домашните Комплети За Живеење се состојат од масичка, крајна маса, штандови за ТВ забава и ормари за складирање. Домашниот сет за живеење доаѓа во повеќе опции за боја-еспресо, темно кафеаво зрно дрво и пареа бука. Овие модели се дизајнирани да се вклопат во вашиот простор, стил и да одговараат на вашиот буџет. Главниот материјал, композитно дрво со средна густина, е направен од рециклирани материјали од гумени дрвја. Сите материјали се произведени Во Малезија и се во согласност со прописите ЗА ЈАГЛЕХИДРАТИ. Нема непријатен мирис, издржлив и материјалот е најстабилен меѓу композитните шуми со средна густина. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно на дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа.Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се наменети за илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Создадете простор за префектот дневна соба со Оваа Крајна Маса На Фурино Андреј со Корпа за Отпадоци. Оваа крајна маса ќе седи совршено до вашиот стол или софа и е убава и функционална. Одликувањето со една фиока за ткаенина е совршено за чување Двд-а и далечински управувачи, додека отворената полица прави прекрасно место за изложување на бујна сочна саксија.

Избор на клиенти

Погодност Концепти француска Земја 1 Фиока Крајна Маса Со Полица, Лебдено Дрво/Бело Свеж Попустот
Погодност Концепти француска Земја 1 Фиока Крајна Маса Со Полица, Лебдено Дрво/Бело

Дел Од Колекцијата на француската Земја Достапно во Повеќе Завршетоци 1 Фиока И 2 Нивоа На Полици...

DEN 1241.28
Погодност Концепти Оксфорд 2 Чекор Стол Крајната Маса, Еспресо Свеж
Погодност Концепти Оксфорд 2 Чекор Стол Крајната Маса, Еспресо

Дел Од колекцијата Оксфорд од Практични Концепти Покажува современ стил за ревитализација на секој дом

DEN 864.00
Бенџара Бензара Дрвена Крајна Маса Со Мермерен Врв, Сива, Свеж
Бенџара Бензара Дрвена Крајна Маса Со Мермерен Врв, Сива,

Тоа Вклучува : Само Една Табела Составен е од дрво и мермер Се одликува со мозаична плочка што создава ви

DEN 2.00
Бела Завршница Хром Снек Страна Крај Маса Свеж
Бела Завршница Хром Снек Страна Крај Маса

Материјали : Метал, Тврдо Дрво Заврши : Хром И Бело Може да се користи како крајни маси, маси за светилки, �

DEN 2.33
Иц Меѓународни Концепти Крајна Табела, Бела Свеж
Иц Меѓународни Концепти Крајна Табела, Бела

Изработени од цврсто тврдо дрво Табела димензии : 24 во В х 24 во Д х 25 во H Вклучува 1 полица и 1 фиока; дименз

DEN 1.67
Батлер Мабри Маслиново Пепел Бурл Мобилни Послужавник Маса Свеж
Батлер Мабри Маслиново Пепел Бурл Мобилни Послужавник Маса

Сервирање маси Гумени дрвени цврсти материи, МДФ, Цреша, јавор, орев и / или бреза фурнири Маслиново пепе�

DEN 499.20
Погодност Концепти Американско Наследство Тркалезна Крајна Маса Со Полица, Сива Свеж
Погодност Концепти Американско Наследство Тркалезна Крајна Маса Со Полица, Сива

Брзо и лесно Поставување Долна полица за складирање Модерен дизајн Ќе обезбеди години на уживање Ќе Го �

DEN 944.00
Дизајн на потпис Од Endли Алдвин Крајна Маса На Плоштадот Фарм Со Детали За Кросбук, Светло-Кафеава Свеж Попустот
Дизајн на потпис Од Endли Алдвин Крајна Маса На Плоштадот Фарм Со Детали За Кросбук, Светло-Кафеава

ОБИЧНА КРАЈНА МАСА : боровото дрво прави неверојатно деби со оваа странична маса Малата скала му дава ра

DEN 2471.84