КВИНЛУКС ПЕРИКИ 180% Густина Кафеава Боја Хуамн Коса Перики 13х6 Чипка Предни Перики #30 Нагласи Ѓумбир Кафеав Бран НА Телото HD Транспарентна Чипка Пред Кафеави Перики

КВИНЛУКС ПЕРИКИ 180% Густина Кафеава Боја Хуамн Коса Перики 13х6 Чипка Предни Перики 30 Нагласи Ѓумбир Кафеав Бран НА Телото

DEN 5359.84

Свеж

Достапно.

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте ме однапред. Обем на главата : малиот е 21-21, 5 инчи, средниот е 22-22, 5 инчи и голем е 23-23, 5 инчи. 2.Боја на чипка : HD, Средно Кафеава Стандардна, светло-кафеава и темно кафеава потреба контактирајте ме однапред. Лесен За Носење : чипка перика Без Лепак со чешли и прилагодлив ремен. 3.Боја на коса : #кафеава Боја . Густина На Косата : 180% (Стандардно).Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред. 4.Најдобар Квалитет : ја купуваме косата исечена од коса на млада девојка, секоја постапка ја проверува работникот. 100% Непреработена Девствена Бразилска Човечка Коса, природна и здрава, без пролевање и заплеткување, може да се исправи и пермира. 5.Љубезно Потсетување : на секој клиент Му нудиме 30-дневна гаранција за враќање на средствата. Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно вратете го и чувајте го предметот во оригинална состојба, вклучувајќи Чипка Несечена и Коса Неизмиена. Големина : 22" Боја : #кафеава капа со просечна големина одговара на сите глави со чешли и прилагодливи ремени, средно кафеава чипка капа со бебешка коса стандардни Спецификации За Коса : 1)Тип : бразилска човечка коса 13х6 чипка предна перика 2)Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Бран на Телото 4)Чипка Боја : HD Чипка 5)Густина На Косата : 180% 6)Должина На Косата : 22 Инчи 7)Боја : #кафеава 8)големина на капачето : стандардна големина На Средно капаче (ако ви треба големо капаче Или мало капаче,ве молиме директно напишете ни однапред) 9)обем : 22,25" 10)Напред До Тилот : 14,5" 11)уво до уво (вкрстено чело) : 12,5" 12)Уво до уво (Вкрстен Врв) : 12,75" 13)Храм До Храм (Преку Грб) : 15" 14)Заден дел од тилот : 5.5" 15)перики без лепак : чипка перика Со чешли, прилагодливи ремени лесни за носење 16)содржина : 1 перика Во кутија Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Пишете Ни Директно, Ние Ќе ВИ одговориме што е можно поскоро. ако не, ќе ја организираме нарачката по средна големина на капачето и средно кафеава боја на капачето.Фала!!! Насоки 1. Редовно мијте ја и длабоката состојба на косата. 2. Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење. Не ја тријте или извртувајте косата 3. Додадете благ шампон во ладна вода и внимателно измијте ја косата додека не се исчисти. 4. Косата треба да се исуши природно. Не се изложувајте на сонце или сушете со фен за коса. Ставете масло од арган на мека коса после миење. 5. Нежно чешлајте ја косата со бранови на Телото со прстите од врвот до крај. Не четкајте 6. Четкајте ја исправената коса со движење надолу директно со краевите. Одете до корените.

Избор на клиенти

Кела кила Кадрава Перика Свеж
Кела кила Кадрава Перика

Русокоса Мешани Кафеави Црвени Боб Перики За Жени : дефинитивно ќе се заљубите во нашата шарена кадрава

DEN 159.84
Без лепак 24 Целосна Чипка Човечка Коса Перика Афро Црни перики Бразилска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 1 Свеж
Ракел Велч Тренд Сетер Средна Должина Бушава Перика Со Фризура, Голема Големина На Капа, СС23 Ванила Свеж
Ракел Велч Тренд Сетер Средна Должина Бушава Перика Со Фризура, Голема Големина На Капа, СС23 Ванила

БОЈА : Главната слика ја покажува Големината На Големото Капаче НА Сс23 Ванила; Напред 4 3 / 4", Круна 4 3 / 4", С�

DEN 1333.92
СУПЕРЛОК Бран На Телото 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса претходно откинати 360 HD Целосна Чипка Човечка Коса 180% Густина Свеж Попустот