28 мл. Јасна Тегла За Пиење со капак &засилувач; Слама …

28 мл. Јасна Тегла За Пиење со капак &засилувач; Слама …

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

Тешка двојна ѕидна изолација со цврсто едноделно надворешно тело, ЛЕД светла и рачка за носење. Вклучена е Слама за повеќекратна употреба. Бпа Слободен. Силна И Издржлива Пластика (Акрилик) Исплакнете И Повторно Користете Голем Отвор за Лесно Полнење и Чистење. Побезбедно за употреба околу базенот, на плажа и во рацете на младите. 28 мл. Тегла за пиење Со Рачка, Капак, Слама За Повеќекратна Употреба и Светла. Лесно Носење Во Движење.

Избор на клиенти

Мејсон Стакло За Пиење тегла w/Рачка 16oz Срце ТаблаРустикален Свеж
Мејсон Стакло За Пиење тегла w/Рачка 16oz Срце ТаблаРустикален

Рустикален 16 мл Мејсон Тегла Мазна, удобна рачка Безбедна Машина За Миење Садови Одлично за Пиво, Коктел

DEN 2.67
тронко 28оз Стакло Тамблер Стакло Вода Шише Слама Силиконски Заштитни Ракав Бамбус Капак-Бпа Слободен Свеж
тронко 28оз Стакло Тамблер Стакло Вода Шише Слама Силиконски Заштитни Ракав Бамбус Капак-Бпа Слободен

Ако вашето стаклено шише се скрши во првата година од купувањето, ние ќе ви испратиме замена бесплатно и

DEN 1.67
4 Пакување Стакло Меур Чаши - 24oz Мејсон Тегла Со Капак И Слама, Чиста Четка, Еднократно Широка Уста Стакло Пијалак Чаши, Боба Свеж Попустот