Електрични Дојка Топлина Влошки Доење Топлина Влошки СО USB Кабел За Нега Масажа Смирувачки

Електрични Дојка Топлина Влошки Доење Топлина Влошки СО USB Кабел За Нега Масажа Смирувачки

DEN 183.36

Свеж

Достапно.

АПЛИКАЦИЈА за : влошките за топлина на Градите се погодни за вообичаена грижа за бременост и проблеми со доењето. Влошките за топлина на градите ја подобруваат болката предизвикана од оток, оток или вкочанетост предизвикана од доење. ГЛАВНА ФУНКЦИЈА : овие влошки за топлина на градите може да се користат како масажер за доење. Помага во ублажување на маститисот и го поттикнува изневерувањето на млекото додека користите пумпа за гради. ДОСТОЕН ЗА КУПУВАЊЕ : грејните влошки за доење го прават протокот на млеко побрз, полесен и поудобен. Задолжително за доилки. ТЕМПЕРАТУРА ОД ТРИ СТЕПЕНИ : влошки за топлина на Градите со 6 слоја заштита за порамномерна топлинска површина. Постојат три степени, 50°C со зелено светло, 55°C со сино светло, 60°C со црвено светло, во согласност со најсоодветната температура за човечкото тело. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : грејната подлога за доење е изработена од врвни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и графен материјал, заштита на животната средина, долг работен век. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Топлина На Градите : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Должина На Кабел За Напојување Со Графен : Прибл. Температура од 1,2 м/3,9 стапки : Зелено Светло : 50€, Сино Светло : 55€, Црвено Светло : 60 € Список На Пакети : 2 x Топлински Влошки За Градите Забелешка : ве Молиме дозволете некои грешки во рачните мерења.

Item Type: Breast Heat Pads
Material: ABS, Graphene
Power Cable Length: Approx. 1.2m/3.9ft
Temperature: Green Light
Package List:
2 x Breast Heat Pads:
Note:
Please allow for some errors in manual measurements. :

Избор на клиенти

Idахо Џонс Перат Еднократно Старечки Влошки За Доење За Доење-Оеко-Текс Сертифицирани Органски Бамбусови Влошки за Гради со Свеж Попустот
3дроза Бебе Проверете Справување Со Лелекаат Бебе На Аеродромот-Биро Рампа Место Душеци Свеж
3дроза Бебе Проверете Справување Со Лелекаат Бебе На Аеродромот-Биро Рампа Место Душеци

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

DEN 2.67
Тл Нега Органски Памук Нега Влошки, Природни, 6 Брои Свеж
Тл Нега Органски Памук Нега Влошки, Природни, 6 Брои

Целиот природен нетретиран органски материјал содржи природни памучни масла кои треба претходно да се

DEN 116.80
Макарија Бобае Спреј За Раст На Градите За Доење Поголеми Гради Свеж
Макарија Бобае Спреј За Раст На Градите За Доење Поголеми Гради

Како жени, сите ние сакаме да се чувствуваме сигурни и убави, а нашите гради играат важна улога во ова.До�

DEN 305.60
100 Пакети На Д-Р Талбот Ултра Тенки Влошки За Нега За Еднократна Употреба Свеж
100 Пакети На Д-Р Талбот Ултра Тенки Влошки За Нега За Еднократна Употреба

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.00
Бебе Органски Големи Суви Влошки Памучни Квадрати За Нега На Бебиња Пелени Свеж Попустот
Бебе Органски Големи Суви Влошки Памучни Квадрати За Нега На Бебиња Пелени

Големи органски памучни суви квадратни влошки за бебиња обезбедуваат најдобар тип на чистење за вашето

DEN 237.60
Кебаби Органски Влошки За Гради Од Бамбус и 3 во 1 Постпартална Поддршка За Стомакот Обвивка За Обновување - 14 Влошки За Перење Свеж Попустот
Shwally Лој &засилувач; Calendula Бебе Bootie, Усна И Брадавица Мелем, Крајната Палео Заштитник На Кожата- Трева Хранат Свеж
Shwally Лој &засилувач; Calendula Бебе Bootie, Усна И Брадавица Мелем, Крајната Палео Заштитник На Кожата- Трева Хранат

Маст За Бебиња од глава до Пети : Помага да се заштити дното на бебето, сувата кожа, испуканите усни или к�

DEN 0.67
Сродни Храбро Раце Слободен Со Долги Цицки Пумпање Спортски Градник &засилувач; Органски Перат Градите Влошки Пакет Свеж Попустот