Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Чест X10 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ]

Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Чест X10 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ]

DEN 255.68

Свеж

Достапно.

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри. Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпорното куќиште постојано да го штити вашиот мобилен телефон од добро напаѓач на вода. Водоотпорната телефонска торбичка го штити вашиот предмет од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено, како што се нуркање, кајакарење, пловење, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање или употреба во домаќинството како во бања, кујна. Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР.). Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според различни луѓе, а моќниот Велкро исто така лесно се фиксира и отстранува. Пријателски Потсетник : 1.Не за ОТПЕЧАТОК од прст на допир. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : Поставување - >Приказ И Осветленост - >Подигнете за да се разбудите - > ВКЛУЧЕНО. 2. Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на работата на екранот на допир. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај. 3.Ова водоотпорно куќиште е дизајнирано за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, играње на плажа и обично нуркање, но не се препорачува при нуркање на повеќе од 49 стапки длабочина на вода. 4.Држете се подалеку од остри предмети.5.Водоотпорните кеси не можат да се користат за топла пролет.

Избор на клиенти

Водоотпорна Торбичка Со Лента за Рака за Google Pixel 4 XL 3a XL 3 XL 4 3a 3 2 XL Свеж
Водоотпорна Торбичка Со Лента за Рака за Google Pixel 4 XL 3a XL 3 XL 4 3a 3 2 XL

Оваа водоотпорна торба не само што може да го заштити вашиот телефон, туку и рачниот пасош, картички или

DEN 3.33
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен СО БЛУ Г50 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Свеж
Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони За Samsung Galaxy F04 A14 M04 A04e A04s Z Flold4 Z Flip4 A23 A04 Xcover6 Pro A73 A53 Свеж
Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони За Samsung Galaxy F04 A14 M04 A04e A04s Z Flold4 Z Flip4 A23 A04 Xcover6 Pro A73 A53

Универзална водоотпорна торба за суво куќиште одговара на сите паметни телефони до 6,9" дијагонална голе

DEN 3.00
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен СО UTIDIGI G1 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Свеж
Карвенсе Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони, 4 Пакети Универзална Прозрачна Водоотпорна Телефонска Торба/Држач За iPhone, Свеж Попустот
Водоотпорен Држач За Мобилен Телефон Торбичка Заштитна Торба За Сушење На Телефонот Торба За Пливање Свеж
Водоотпорен Држач За Мобилен Телефон Торбичка Заштитна Торба За Сушење На Телефонот Торба За Пливање

Заштитува од вода / нечистотија / снег / маснотии / гребнатини и испакнатини Прилагодлив Ремен За Вратот (

DEN 156.80
ЈОТО 2 Пакет Универзална Водоотпорна Торбичка Пакет Универзална Водоотпорна Кутија Свеж
ЈОТО 2 Пакет Универзална Водоотпорна Торбичка Пакет Универзална Водоотпорна Кутија

Овој пакет содржи 3 универзални водоотпорни куќишта за сите паметни телефони до 7" дијагонална големина

DEN 2.67
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Garmin ECHOMAP Плус 42cv 44cv 43cv 45cv 4 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник Свеж