Дрвен Држач За Кујнски Прибор За Лудо Куќиште Со 3 Прегради, Трендовски Организатор На Семеен Прибор За Прибор, Кутија За Кади, Дрвен Прибор За Прибор

Дрвен Држач За Кујнски Прибор За Лудо Куќиште Со 3 Прегради, Трендовски Организатор На Семеен Прибор За Прибор, Кутија За Кади,

DEN 479.84

Свеж

Достапно.

КУЈНСКИ ДЕКОР : држачот за прибор за дрво е одличен за чување секојдневни прибор, лажички, лажици за супа и вилушки, ножеви и разни парчиња за сервирање, како што се клешти и отворачи за конзерви. Исто така, го олеснува пристапот до вашиот прибор за готвење. КУЈНСКИ ДЕКОР : држачот за прибор за дрво е одличен за чување секојдневни прибор, лажички, лажици за супа и вилушки, ножеви и разни парчиња за сервирање, како што се клешти и отворачи за конзерви. Исто така, го олеснува пристапот до вашиот прибор за готвење. ИЗБОР НА ПОДАРОК : совршено е погоден За Мајка, Баба и Пријатели во Домаќинството и Денот на Благодарноста. Се надевам дека нашиот Прибор За Прибор за Прибор помага во складирањето бидејќи повеќе прибор за јадење и сребрени садови се чуваат за помалку време со користење на погодна површина за складирање на работната површина. Дајте им на вашите пријатели и семејство прекрасен подарок што никогаш нема да го заборават!. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА : овој држач за кујнски прибор од дрво од рамни садови има три пространи прегради за организирање на сите ваши садови за готвење или прибор за јадење. Идеално за чување лажици, вилушки, ножеви, салфетки од ткивна хартија, шишиња со сос и зачини итн. Тоа е корисен кујнски додаток кој прави одличен додаток на секоја среќна кујна. Тоа е исто така декоративно парче. ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ : нашите производи се поддржани со гаранција од 100 проценти. Ако имате какви било прашања или грижи за овој врежан Кујнски Прибор, ве молиме контактирајте Го Случајот Крези. Нашите претставници со задоволство ќе помогнат. ПРОЦЕС НА ИСПОРАКА : ние сме посветени на обезбедување одлична услуга за нашите клиенти. Наша цел е да испратиме нарачки што е можно побрзо, а испораката е нормално во рок од 3-4 работни дена од поставувањето на вашата нарачка. Трендовски начин за чување на вашите лажици и додатоци за маса. Стилски организирајте рамни садови за кујнски додатоци. Држачот за Прибор за Јадење или држачот за лажица е идеален за чување лажици, вилушки, ножеви, марамчиња итн.за трпезариски маси за дома или ресторан, кафуле и хотелска употреба. Овој правоаголен држач за кујнски прибор е дизајниран со три пространи прегради за складирање на сите ваши садови за готвење или прибор за јадење. Овој држач за прибор за маса се вклопува дури и во најмалите кујни за да се одржи се што е организирано и практично. Има добра големина и тежина. Секоја алатка за готвење можете да ја ставите на свое место лесно и безбедно. Длабочината на основата и широката уста спречуваат нејзино превртување. Може да се користи Како Држач За Лажица За Трпезариска Маса или Централна Маса за редовна домашна употреба за чување прибор за јадење. За оние кои сакаат чиста, добро организирана кујна, овој држач за прибор за фарма е само нешто. Тоа прави внимателен подарок за секоја пригода-родендени, Божиќ, годишнини или Ден на Мајката. Спецификации На Производот : Ширина : 9 Инчи Висина : 5 Инчен Прегради : 3 Цитат Врежан Дрво Прибор Организатор.

Избор на клиенти

многу лале стапчиња за јадење медиум Свеж
многу лале стапчиња за јадење медиум

Големина : 7,7 х 0,8 х 0,4 инчи (19,5 Од Бетфу Во Префектурата Оита, традиционалниот град за занаети од бамбус е �

DEN 296.64
Водмксиг Женски Обични Јакни Пешачење Патување Отворен Преден Лесен Плисиран Преден Удобен Џеб Со Патент Јакна Свеж
Џужија Су Везење Група Фан Кинески Стил Класичен Ханфу Фан Танц Свадба Партија Фан ШКУ-28 Свеж
Џужија Су Везење Група Фан Кинески Стил Класичен Ханфу Фан Танц Свадба Партија Фан ШКУ-28

●Уникатни Подароци : тоа е подарок за Роденден, Новогодишен Ден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Де

DEN 1.33
RDBSMGX Bms Lifepo4 4s-15s 12v-48v Панел За Заштита На Батерии Контролер За Полнење Со Балансирачки Кабел за Bms 4s Литиум Железо Свеж
Сенко AB0207 Главно собрание на телото Свеж
Сенко AB0207 Главно собрание на телото

Ова е овластен дел О Е М Одговара на разни модели на Senco Број на ОЕМ Дел AB0207 Ова е дел за замена на Senco...

DEN 1246.40
Кралица на судот Камо фолија маслиново тенис здолниште | Pickleball Skort | Атлетски СКОРТ Свеж
Кралица на судот Камо фолија маслиново тенис здолниште | Pickleball Skort | Атлетски СКОРТ

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% поли, 20% спандекс Направено во СА

DEN 3.33
Хикота тип со двојна шипка за шифри со шипки пневматски цилиндер MXS12-100 MXQ16 MXS12L MXQ16L Bore 12 16mm мозочен удар 10-125mm Свеж
Хикота тип со двојна шипка за шифри со шипки пневматски цилиндер MXS12-100 MXQ16 MXS12L MXQ16L Bore 12 16mm мозочен удар 10-125mm

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

DEN 5271.04
Структурни Концепти 83644 Магнетски Филтер, Сбз Свеж
Структурни Концепти 83644 Магнетски Филтер, Сбз

Вистински оем замена дел Структурните Концепти се водечки иноватор на витрини контролирани со темпера�

DEN 1484.00
Syneticusa Грешка Слободен Canbus Подготвени Жолта / Килибар LED Предниот/Задниот Трепкач Светилки DRL Паркинг Светилка Без Свеж
Со Ракави Жени Печатени Врвки За Влечење Качулка Обична Лабава Долга Ракава Врвот Кошула Пуловер Качулка Јакна Свеж
Завртки за рамо на приклучокот, 1/2 инчи x 7 1/2 инч, легура на легура, црн оксид, големина од 3/8-16, Дијаметар на рамото: Свеж
Стокхолм главниот град на Шведска Тоте платно торба за шопинг саксела случајна чанта Свеж
Стокхолм главниот град на Шведска Тоте платно торба за шопинг саксела случајна чанта

Платно, полиестер Големина : 33 см x 40 см (13 инчи x 16 инчи) Класификација : торба, обична, шопинг, платно Карак

DEN 208.00
Велигден Зајаче Дрвена Маса Центар Украси Јајце Лов Декорации Велигден Лулка Пролет Велигден Декорација Гроздобер Рустикален Свеж Попустот
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 30а, леплива поддршка Свеж
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 30а, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 112.96
Забава за забави Божиќни приврзоци за приврзоци за приврзоци Свеж
Забава за забави Божиќни приврзоци за приврзоци за приврзоци

Graduation Party Decorations 2022 Party Decorations for Women College Graduation Party Decorations 2022 Party Favors Bachelorette Party Decorations Bachelorette Party Favors Party Dress Part

DEN 0.67