Морден Форт Акцент Стол Сиво Јагнешко Руно Фотелја Шерпа Рака Столици Со Барел Потпирач За Грб, Акцент Стол За Дневна Соба Спална Соба Домашна Канцеларија

Морден Форт Акцент Стол Сиво Јагнешко Руно Фотелја Шерпа Рака Столици Со Барел Потпирач За Грб, Акцент Стол За Дневна Соба Спална

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Тежина Капацитет : 300 фунти. Висина На Седиштето : 18.5". Вкупна Димензија : 27,5"д х 28,5" В х 31 " Х. Боја : Бела, Сива,Темно Сива. ●Ткаенина Погодна За кожата+ Ултра мек материјал направете ја оваа фотелја да ви нуди голема удобност. Уникатниот дизајн обезбедува различни визуелни за да се користи секој внатрешен домашен декор. ●Accономски Дизајниран Столче За Акцент Со дизајн на потпирач за грб на барел дава удобно искуство и помага во одржување на здраво држење на телото за вас. ●Модерен Стилски Стил●фотелјата од јагнешко руно со убави златни метални нозе го комбинира прекрасниот модерен стил. Совршен за вашиот дом, канцеларија, стан или која било друга тема за декор, а може да се користи и стол за суета за девојчиња и жени. Достапни Во Три Бои Постојат три бои За вас И можете да изберете што сакате да одговараат на вашиот дом, кафуле или било кој места за да сакате да ги декорирате. €Погоден За Секој Простор Q Димензија На Столот : 27,5 "L x 27,5" W x 31 " H, капацитетот на тежината е 300 фунти. Оваа елегантна фотелја погодна за секој простор, како дневна соба, спална соба, балкон, итн. ●Лесно За Склопување●Секој стол со акцент има јасен прирачник за инструкции во кутијата. Можете да го завршите околу 20 минути, вклучени се сите завртки и алатки. Доколку има некаков проблем, ве молиме контактирајте не за поддршка. Забележано е дека нашата политика за враќање е во рок од 30 дена од денот на купувањето, ако враќате предмети поради стандардниот производител или оштетениот предмет, ќе обезбедиме целосно враќање и замена. Меѓутоа , ако се враќате затоа што нарачката е поставена погрешно, не ја сакате бојата или имате промена на ум, вие ќе бидете одговорни за покривање на сите такси за враќање. Оваа повратна политика се однесува на сите производи во листата. Нашиот симпатичен стол за суета од руно е изграден од сунѓер и дрвена рамка за да ја подобри неговата удобност и стабилност. Златните метални нозе додаваат луксуз на столот и обезбедуваат долгогодишна услуга. Не само што ви даваат пријатно искуство за седење, туку имаат и цврсто силно носење. Оваа елегантна фотелја погодна за секој простор, како дневна соба, спална соба, балкон, итн. Секој стол за акцент има јасен прирачник за инструкции во кутијата. Можете да го завршите околу 20 минути, вклучени се сите завртки и алатки. Карактеристики : . Топли Совети : . Забележете дека има мала разлика во бојата помеѓу објектот и вашиот екран. Ве молиме потврдете дали бојата на нашите производи ги исполнува вашите барања пред да ја купите.

Избор на клиенти

Kingcamp KC1914 USVC CAMP CHAID, стандард, 1 пакет сина/сива боја Свеж
Kingcamp KC1914 USVC CAMP CHAID, стандард, 1 пакет сина/сива боја

Удобно : столчињата за преклопување на отворено Kingcamp усвојуваат ергономско повлекување, го усогласува �

DEN 3.33
Грако Дуодинер Длкс 6-во-1 Столче, Хамилтон Свеж
Грако Дуодинер Длкс 6-во-1 Столче, Хамилтон

6 Фази На Растење Од Детско Столче До Седење 2 Деца Одеднаш Фаза 1 : Детско Столче Со Лежалка Од 3 Позиции ј�

DEN 2.67
Кристофер Најт Дома Гентри Врзани Кожни Столици За Јадење, 2-Парчиња Сет, Бело Свеж
Кристофер Најт Дома Гентри Врзани Кожни Столици За Јадење, 2-Парчиња Сет, Бело

Лесно склопување Дизајниран имајќи ја предвид удобноста Доволно издржлив за секојдневна употреба Врза

DEN 1.33
Дизајн на потпис Од Ecли Клемор Еклектичен Тапациран Акцент Стол, Кожа, Беж &Засилувач; Злато Свеж Попустот
Дизајн на потпис Од Ecли Клемор Еклектичен Тапациран Акцент Стол, Кожа, Беж &Засилувач; Злато

Кожа УЛТРАКУЛ АКЦЕНТ СТОЛ : Помалку е многу повеќе со овој ултракул акцент стол СОВРЕМЕН ТАЛЕНТ : Израбо�

DEN 6719.84
Кристофер Најт Дома Евелин Средината На Векот Модерна Ткаенина Рака Стол, беж &засилувач; Орев Свеж
Кристофер Најт Дома Евелин Средината На Векот Модерна Ткаенина Рака Стол, беж &засилувач; Орев

МОДЕРЕН ОД СРЕДИНАТА на ВЕКОТ : Спојувајќи ги иконските испрскани нозе со прекрасно тафтуван тапацир, н�

DEN 3612.48
Несо Столици За Плажа 2 Пакување | Водоотпорен Со Ремен За Рамо И Џеб За Лизгање | Набори Тенки Свеж
Несо Столици За Плажа 2 Пакување | Водоотпорен Со Ремен За Рамо И Џеб За Лизгање | Набори Тенки

Платно НЕСО ЧАИР ПАКЕТ од 2 (Аква Фрондс) Направен за на отворено, Вашиот Стол Несо тежи 4,3 килограми со ши

DEN 2.33
Амазонија Виланова 2-Парче Стол Во Собата Идеален За Отворено, Сива Светлина Тиково Заврши Свеж
Амазонија Виланова 2-Парче Стол Во Собата Идеален За Отворено, Сива Светлина Тиково Заврши

€2Парче Сет Q овој сет вклучува 2 висок квалитет 100% fsc сертифициран еукалиптус дрво убава тиково заврши ј

DEN 3314.72
Детски пакети за куќишта, чадор за столче на плажа, стол за деца на отворено, 360 ° ротација за одвојување на парасол Свеж
Бебе Тренд Вечераат Време 3 - во 1 Висок Стол, Ѕвезда Розова, 37 х 22.75 х 42.75 Инчи Свеж Попустот
Бебе Тренд Вечераат Време 3 - во 1 Висок Стол, Ѕвезда Розова, 37 х 22.75 х 42.75 Инчи

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1119.84
S'more Ultralight Aluminum Hige Camping Charding Chare за возрасни, преклопни столици за ранец со потпирач за глава, лесен камп Свеж
S'more Ultralight Aluminum Hige Camping Charding Chare за возрасни, преклопни столици за ранец со потпирач за глава, лесен камп

Ултралејт и удобно : S'More Ultralight High Camping Charding со потпирачот за глава е изработено од рамка за алуминиумска �

DEN 2.67
Томи Бахама ранец плажа стол 2 пакет, темно сина боја Свеж
Томи Бахама ранец плажа стол 2 пакет, темно сина боја

Стол за ранец Подложни ленти за ранец, преклопна лента за крпи Две столчиња Прилагодлива перница и лент�

DEN 2719.36
Хелинокс 182221 стол на отворено, о/а, црно Свеж
Хелинокс 182221 стол на отворено, о/а, црно

Ширина 20,5 x длабочина 19,7 x висина 26,0 инчи (52 Висина на седиштето : 13,4 инчи (34 см) Капацитет на оптоварување :

DEN 1448.32
Меко СТАКМОР Преклопен Стол На Парсон Еспресо Врзана Кожна Завршница, Сет од 2, Свеж
Меко СТАКМОР Преклопен Стол На Парсон Еспресо Врзана Кожна Завршница, Сет од 2,

Премиум цврсто дрво изградба Тапацирано седиште и грб Не е потребно собрание Преклопува до 7" длабоко за

DEN 3199.84