Јаглерод Експрес  Стрелка Квадратни Алатка-Прецизност Лак Подесување, Црна

Јаглерод Експрес  Стрелка Квадратни Алатка-Прецизност Лак Подесување, Црна

DEN 721.28

Свеж

Достапно.

ТОЧКА СПЕЦИФИКАЦИИ : Димензија : 0. 45 х 5. 90 х 14. 95, Висина : 0. 4500, Ширина : 5. 9000, Должина : 14. 9500. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : Цврста конструкција која не осигурува движење за време на употребата. ВИСТИНСКА ИСПРАВНОСТ : Вклучува интегриран спинер со стрелки за да ја провери исправноста на стрелките. ПОГОДНОСТ : Лесно квадрирајте ги краевите на стрелките за сечење за да обезбедите правилно усогласување со компонентите. КАРАКТЕРИСТИКИ : задолжително за прецизно подесување на лакот, вклучува метални штипки за сигурно поставување на врвка за лак, работи на соединенија и повторувања. Воспоставена со користење на неколку од најекстремно робусните и долготрајни достапни материјали, Алатката За Квадратирање Со Стрелки Со јаглерод експрес ќе ви претстави ставка што ќе даде години на стабилност. Алатката За Квадратирање Со Стрелки Со Јаглерод Експрес е задолжителна за прецизно подесување на лакот. Оваа алатка вклучува метални клипови за безбедно поставување на жица за лак и ви овозможува лесно да ги квадрирате краевите на стрелките за сечење за да обезбедите правилно усогласување со компонентите. Оваа алатка за квадратирање стрели е изработена од цврста конструкција која не осигурува движење за време на употребата и вклучува интегриран спинер со стрелки за да ја провери исправноста на стрелките. Работи на соединенија и повторувања. Вклучува три заменливи копач дијаметри на .166", .204", и .244 " (за да одговара со внатрешниот дијаметар на вашите шахти). Копач седи во внатрешноста на вашиот вратило обезбедување на прецизност усогласување. Стандардна вежба чак вметнете работи со било која заедничка рака моќ вежба (не се вклучени). Јаглерод Експрес обезбеди квалитетна конструкција, така што нема несакано движење за време на употребата.

Избор на клиенти

XLXZT 2pc Исклучителна Карактеристика Златен Поволен Змеј И Цвеќиња Долговечност Дизајни Порцелан Сад Свеж
XLXZT 2pc Исклучителна Карактеристика Златен Поволен Змеј И Цвеќиња Долговечност Дизајни Порцелан Сад

Изработен од керамички материјал, лесен за чистење Совршена големина за вас, така што тие секогаш одгов�

DEN 622.40
Калвер 22к Златен Раб Череп И Роза ДОФ Двојни Старомодни Очила, 13,5-Унца, Подарок Кутија Сет од 2 Свеж
Калвер 22к Златен Раб Череп И Роза ДОФ Двојни Старомодни Очила, 13,5-Унца, Подарок Кутија Сет од 2

Комплетот вклучува : (2) Две (ДОФ) Двојни Старомодни Очила во Кутија За Подароци Овие очила држат 13,5 Амери�

DEN 463.84
Ganfanren Pan Pat Cover Cover Bark Stand Spoke Spoker Shoper Organiter Home Storage Soup Sups Lells Rest County Tools Свеж
Ganfanren Pan Pat Cover Cover Bark Stand Spoke Spoker Shoper Organiter Home Storage Soup Sups Lells Rest County Tools

Материјал : АБС материјал Боја : темно сина / бела / розова / зелена Големина : 19.5x14.5x10cm (должина / ширина / ви

DEN 1029.12
Х-DREE 1000ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораторија Експеримент Шише Контејнер (1000ml HDPE пластика бока анча redondo Свеж
Груба млазница Thrd 5/8 PK 2 Свеж
Груба млазница Thrd 5/8 PK 2

Млазници за MIG компатибилни со Tweco Млазници за MIG компатибилни со Tweco Видот на производот е груба нишка од

DEN 2.00