Анкус 1 еез х ГПС - 15733 НЕО-М9Н Гпс Пробив На Чип Антена

Анкус 1 еез х ГПС - 15733 НЕО-М9Н Гпс Пробив На Чип Антена

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Потекло : ЦН (Потекло). Состојба : Нова. Тип : ГПС. Број на модел : ГПС-15733. Специфики на предметот : Потекло : ЦН(Потекло)Состојба : Њутип : Гпсмодел број : ГПС-15733апликација : гпсоперативна температура : Н/Напон на Напојување : Н / адисипациона моќност : Н/А.

Избор на клиенти

АНТЕНА ВОФОНО За Доџ Рам 1500 2009-2023, Краток Доџ Рам 1500 2500 3500 Замена На Антена, 7 Инчен Флексибилен Спирален Гумен Свеж
Tecreddy 7 3/4 инчен Антена за 2011-2021 Џип Чироки Гранд Либерти Компас Доџ Дуранго Дарт Патување Крајслер 200-ОЕМ 5091100AA Свеж
Tecreddy 7 3/4 инчен Антена за 2011-2021 Џип Чироки Гранд Либерти Компас Доџ Дуранго Дарт Патување Крајслер 200-ОЕМ 5091100AA

Замена Антена за 20112012 Џип Либерти / 20112013 Џип Гранд Чироки / 20142021 Џип Чироки / 2018 Џип Компас / / 20112013 Крајсле

DEN 239.84
Cisco Антена-698 Mhz, 1.71 Ghz, 1.58 Ghz До 960 Mhz, 2.70 Ghz-4.6 Dbi-Gps, Мобилна Мрежа Свеж
Cisco Антена-698 Mhz, 1.71 Ghz, 1.58 Ghz До 960 Mhz, 2.70 Ghz-4.6 Dbi-Gps, Мобилна Мрежа

Cisco Антена698 Mhz, 1.71 Ghz, 1.58 Ghz До 960 Mhz, 2.70 Ghz4.6 DbiGps, Мобилна Мрежа Покривмонтажа Omniнасочен Tnc, Sma Конектор Cisco Ан

DEN 0.33
SBB-224 2M/220/70CM Мобилна антена 2.15/3,6/6, 36 , PL-259 Свеж
SBB-224 2M/220/70CM Мобилна антена 2.15/3,6/6, 36 , PL-259

Триопсежна антена Црн Ухф 100 W рејтинг на моќност Врска на шарки Триопсежна антена Црн Ухф...

DEN 0.33
Hys Аматерски Подесување 340-520MHz Антена, 200watts, Широк Опсег Stainlees Челик Антена СО UHF Машки База За UHF Мобилни Радија/Уред Свеж
Csyanxing RH770 ДВОЈНА Лента VHF/UHF 144/430MHz АНТЕНА SMA - Женски Телескопски Рачни Радио Антена За Жетва За Kenwood Свеж
Csyanxing RH770 ДВОЈНА Лента VHF/UHF 144/430MHz АНТЕНА SMA - Женски Телескопски Рачни Радио Антена За Жетва За Kenwood

Сите наши производи се сосема нови Бенд : ДВОЕН Бенд VHF / UHF Фреквенција : 144 MHz / 430 MHz Добивка : 3.0 d Bi (144 MHz) / 5.5

DEN 278.88
HYS VHF Бенд Аматерски 156-163Mhz Морска Антена Со Низок Профил Со Нерѓосувачки Челик L-Заграда Дупка &засилувач; W/16.4 ft Свеж