7 Парчиња/Сет 8х12 Инчи А4 Пакет Кожни Листови Мешани Розово Злато Серија Искра Фино Буци Сјај Патент Личи Холографска Вештачка Кожа Ткаенина За Лак Обетка Правење СА

7 Парчиња/Сет 8х12 Инчи А4 Пакет Кожни Листови Мешани Розово Злато Серија Искра Фино Буци Сјај Патент Личи Холографска Вештачка

DEN 1089.60

Свеж

Достапно.

НОВА ТРЕНД КОМБИНАЦИЈА-Личи се интегрираше со најновата кожа според новиот тренд и ги комбинира во серијата бои Во Розово Злато, вклучувајќи Фин Сјај(2 вида), Густ Сјај(2 вида), Текстура На Личи, Лакирана Кожа, Холографска Кожа, содржат 7 парчиња различни стилски листови во слична боја. ПРЕТХОДНО ИСЕЧЕНИ ЛИСТОВИ-ПОДГОТВЕНИ ЗА УПОТРЕБА : серијата Розово Злато се сече на 7 листови различни типови од приближно 8х12 инчи за лесно ракување. СЕРИЈА ОД РОЗОВО ЗЛАТО-Вклучувајќи Фин Сјај(2 вида), Густ Сјај (2 вида), Текстура На Личи, Лакирана Кожа, холографска Кожа. НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ЗАНАЕТ МОДЕРЕН и СЈАЕН - Погоден За сите видови модни нови чанти, чанти, пвц трговски марки, вечерни чанти, козметички кеси, комплети за мобилни телефони, комплети за тетратки, подароци за занаети, кожни производи, албуми со фотографии, модни женски чевли, танцови чевли, ремени, ремени, материјали за маса, клипови мрежа, кутии за пакување, исто така се широко користени во декорацијата, како што се најновата тренд ноќ, КТВ, БАРОВИ, НОЌНИ КЛУБОВИ ИТН. ЕКОЛОШКИ СТП МАТЕРИЈАЛИ, БЕЗ ЛУТ МИРИС-ќе го надградиме пакувањето на производите, ќе се збогуваме со мирисот на лошите пластични кеси.Најдобро заштитете го производот.Нека гостинот го добие целосниот задоволителен производ. Сите Серии се сечат на 7 листови различни типови од приближно 8 х 12 инчи за лесно ракување.

Избор на клиенти

Бмисегм Летни Машки Кошули Машка Мода Ден На Независноста Знаме Печатени Копчиња Јака Маица Кошула Топ Блуза Свеж
Женски Летен Фустан 2023 Обичен Ремен За Шпагети Цветен В Врат Возбуда Без Ракави Обвивка Течен Фустан На Плажа Миди Свеж
Жени 3/4 Ракави Блузи И Блузи, Гроздобер Графички Печатење 3/4 Ракави О Кошула За Вратот Тренингот Жени 3/4 Ракави Кошули Свеж
Персилукс Шарени Жакард Ткаенина Примероци 3 Бои Примероци за Затемнување Ролери Нијанси Свеж
Персилукс Шарени Жакард Ткаенина Примероци 3 Бои Примероци за Затемнување Ролери Нијанси

Состав : 100% Полиестер, 100% материјали за затемнување Пакет : содржи една серија ткаенини 100% затемнување ш�

DEN 239.84
Поликотон Ткаенина Печатени Точки Розова Жолта / 60 Широк/Продаден од Дворот Свеж
Поликотон Ткаенина Печатени Точки Розова Жолта / 60 Широк/Продаден од Дворот

Содржина : 50% Полиестер 50% Памук Тежина : 8 мл по двор Ширина : 60 " Широк Карактеристики : Мека ; Досадна Не Сј

DEN 79.20
НИУКИ МАНСКИ СОСТОЈБИ КЛАСИЧКИ КЛАСИКТИКТ КАТИКТ КАРТИНГ БЛОК ЗА ЛЕТНИ ПЛАНИ СОСТОЈБИ СО ЕЛАСТИЧКИ ПОВЕЕ И ПОВЕЕ Свеж
Мала Тежина 10оз Материјал За Ткаенина Аберкромби Модерен Тартан 1 Метар Свеж
Мала Тежина 10оз Материјал За Ткаенина Аберкромби Модерен Тартан 1 Метар

Одлично за правење сопствени креации Материјал за тартан со мала тежина 100см х 150см 10оз Реивер Тартан Тк�

DEN 0.67