Отмро 5 парчиња Притисни За Поврзување цевка фитинг 16мм Цевка од х Р1/2 Нпт Машки Директно Пневматски Брзо Поврзување фитинг с ЗА ПЕТФ Цевка

Отмро 5 парчиња Притисни За Поврзување цевка фитинг 16мм Цевка од х Р1/2 Нпт Машки Директно Пневматски Брзо Поврзување фитинг

DEN 160.32

Свеж

Достапно.

®ГОЛЕМИНА : Нпт Нишка : Р1/2 (20мм); цевка конектор : 0,63 инчи (16мм). ● МАТЕРИЈАЛ● : Изработен од квалитетна пластика за издржлива употреба. €ПРЕДНОСТ : Имајте отпорност на триење, мала тежина и отпорност на дробење и пукање,Отпорни на Компресија и корозија, добри перформанси на запечатување и долг работен век. ● Добро дизајниран● : Едноставна и Умешна,Удобна инсталација.Цевката Може Да Ротира 360° Дури И По Инсталацијата.не Е Лесно Да Истекува, Добри Перформанси На Запечатување, Долг Работен Век. Пневматски спој може да се користи во машинска опрема, медицинска опрема, текстилна опрема, опрема за преработка на храна. Отмро Притисни За Поврзување Цевка Фитинг опис на Производот : 1. По Завршувањето на Врската, Нежно Повлечете ја Цевката со Раката за Да Бидете Сигурни дека Е Целосно Поврзана Без Да Падне.2.Осигурајте се Дека Површината за Сечење на Цевката е Вертикална, Нема Лузна на Надворешниот Обем на Цевката и Цевката не Е Овална.3.Никогаш Не Нанесувајте Спој На Цевка со Дополнително Надворешно Оптоварување(свиткување,извртување или Влечење),во спротивно Ќе Се Случи Оштетување или Истекување.4.При Вметнување На Цевката, Таа Мора да се Вметне во Дното на Спојот, неуспехот да се Вметне Цевката Во Дното Може да Доведе до Истекување На Воздухот.Технички Параметар : Бренд : име На Отмропродукт : притиснете На брзо Поставување тип На Конец : Gproduct Modle : PC16-04 Colour : blueconnection clip материјал : пластични Пакување количина : 5 Парчиња.

Избор на клиенти

FQZWONG Woolen Woolen Fashion Slim-Fit Belt Lapel Woolen Pocket Shacket Flannel јакна палто Свеж
FQZWONG Woolen Woolen Fashion Slim-Fit Belt Lapel Woolen Pocket Shacket Flannel јакна палто

Долгите ракави ветуваат многу удобност и супер обичен стил Ова е дефинитивно задолжително во вашата га�

DEN 3.00
Оџис Екарт топлината се смалува ракав 5мм жолт 2 метар индустриски одделение Свеж
Оџис Екарт топлината се смалува ракав 5мм жолт 2 метар индустриски одделение

Сооднос на издолжување : ≥200% Јачина на затегнување : .410.4mpa Оперативна температура (° C) : 40 до 125 Дијаметар

DEN 1.67
ИМС Конвексен филтер за филтрирање за 58мм Портафилтерс B702TCH24E Свеж
ИМС Конвексен филтер за филтрирање за 58мм Портафилтерс B702TCH24E

Конвексно дно, безброј, корпа за филтрирање на серии на конкуренција од IMS Одговара на повеќето Portafilters н�

DEN 0.33
Sorekarain M10x30mm терен 1,25мм колона глава Златен Gr5 титаниумски завртки за мотоцикл Свеж
Sorekarain M10x30mm терен 1,25мм колона глава Златен Gr5 титаниумски завртки за мотоцикл

Материјал : 6 AL / 4 V (TC4) Титаниум легура, Одделение 5 Применета : Мотоцикл Материјал : 6 AL / 4 V (TC4) Титаниум лег�

DEN 1.33
Shapea 1/5 RC делови 32cc 4 мотор со приклучок и карбуратор за да се вклопат за сите автомобили Baja RC 810231 Свеж
Shapea 1/5 RC делови 32cc 4 мотор со приклучок и карбуратор за да се вклопат за сите автомобили Baja RC 810231

на апликација : Применливо за возилото Баја РЦ Изработка : Изработка, изгледа убаво Висок квалитет : Напр

DEN 1211.20
Азиеда 5 x „Велшки змеј“ дрвени салфетки/држачи Свеж
Азиеда 5 x „Велшки змеј“ дрвени салфетки/држачи

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 2.67
NiceOne леопард печати за печатење за жени секси низок пораст лента за истегнување на г. Свеж
NiceOne леопард печати за печатење за жени секси низок пораст лента за истегнување на г.

?? дишење, губење на пот и удобно; Машинска миење со торба за перење убаво дизајниран врвен чипка што ќе в�

DEN 1.67
Ua7kqa Божиќен постел Свеж
Ua7kqa Божиќен постел

пластика Увезени Затворање на привремено Божиќна лента за украси за украси за украси за украси на новог

DEN 979.20
Реквизити за фотографирање на новороденчиња Пилмармура Свеж
Реквизити за фотографирање на новороденчиња Пилмармура

Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите..

DEN 159.84
Волтер 15L603 6x5/8-11 Flexcut Spin-On мелење тркала за загадување бесплатно тип 29S грит 60, 25 пакет Свеж
Волтер 15L603 6x5/8-11 Flexcut Spin-On мелење тркала за загадување бесплатно тип 29S грит 60, 25 пакет

Флексибилно за најдобро ракување на рамни и заоблени површини Едностепен раствор за завршна обработка

DEN 3647.84
3drose Слика на луксузно светло зелено мермер Агат скапоцен камен Минерал Малахит кварц - крпи Свеж
3drose Слика на луксузно светло зелено мермер Агат скапоцен камен Минерал Малахит кварц - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 199.84