1 Инчен Топката Планината Главата Со Дијамант База Топката Главата Гимбал Топката Главата Адаптер ГПС Топката Главата Систем Компатибилен СО Овен Планината

1 Инчен Топката Планината Главата Со Дијамант База Топката Главата Гимбал Топката Главата Адаптер ГПС Топката Главата Систем

DEN 217.44

Свеж

Достапно.

***1 "дијаметар гумени топката плоштад поврзан со 2.43" х 1.31 " дијамант база Морски одделение во прав обложени алуминиум. *** Основата има две дупки 1.912 инчи центар до центар, во согласност со стандардната шема на дупки ЗА дупки во индустријата. ***КОМПАТИБИЛНОСТ : Најчесто се користи СО ram монтирање и други индустриски стандарди 25mm/1" двојни држачи за топки/раце. ***Мала форма и компактна големина, лесно и погодно ни е да земеме и носиме. *** Погоден за држач за телефон за мотоцикли, држач за телефон за велосипеди, држач за мотоцикли. Изграден од алуминиум обложен со прав, овој производ е квадратна гумена топка со дијаметар од 1" прикачена на дијамантска основа од 2,43" х 1,31" со две дупки од центарот до центарот во согласност со стандардните засилувачи на индустријата одговараат на моделот на дупката. Обично се користи СО монтирање НА ОВЕН се користи со други индустриски стандарди 25мм/1" двојни топчести седишта/раце. Погоден за држач за мобилни телефони за мотоцикли, држач за мобилни телефони за велосипеди, рамка за сателитска навигација за мотоцикли, автомобил монтиран НА ГПС. Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да конкурирате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала многу! Пакетот вклучува : 1 x Топката Главата Дијамант Монтажа База.

Избор на клиенти

Биуон Цртичка Камера Шофершајбната Вшмукување Чаша Монтирање Автомобил Камера Морон Свеж
Биуон Цртичка Камера Шофершајбната Вшмукување Чаша Монтирање Автомобил Камера Морон

А20 цртичка камери морон Заклучен / отклучен цртичка камери вшмукување чаша Оригинален Држач За Вшмукув�

DEN 191.84
Гармин Вшмукување Чаша Монтирање за 12хх/13хх névis Свеж
Гармин Вшмукување Чаша Монтирање за 12хх/13хх névis

Бродови Во Сертифицирано Пакување Без Фрустрација Опис На производот Овој прилагодлив држач за вшмуку�

DEN 159.84
јас. Трек Рачка Велосипед Монтирање И Замена Заградата Лулка За Гармин Нуви 2457ЛМТ2497ЛМТ2557ЛМТ2577ЛТ2597ЛМТ ГПС Свеж
јас. Трек Рачка Велосипед Монтирање И Замена Заградата Лулка За Гармин Нуви 2457ЛМТ2497ЛМТ2557ЛМТ2577ЛТ2597ЛМТ ГПС

т Е Држач За Велосипеди Со Рачка За Патеки ќе одговара на секој велосипед или кормило за мотоцикли до 1 25

DEN 3.33
Movaics Компатибилен S Климатик Louver Штанд NVA-CU10J NVA-BU2 ЗА Навигација NV-U37/U35 Свеж
Movaics Компатибилен S Климатик Louver Штанд NVA-CU10J NVA-BU2 ЗА Навигација NV-U37/U35

Клима уред лувер тип (отвор отвор) автомобил навигација монтажа штанд Штандот користи топчест спој за п

DEN 430.56
РАМ МОНТИРАЊА (РАП-Б-148-Га1у Вшмукување За Гармин ГПС 12 Сери Свеж
РАМ МОНТИРАЊА (РАП-Б-148-Га1у Вшмукување За Гармин ГПС 12 Сери

RAM меморија нуди разновидна линија на производи која е заштитена со над 100 издадени патенти со повеќе од

DEN 1424.00
Држач за автомобил За Nokia G300 - Држач За Автомобил За Ретровизор, Ретровизор Прилагодлив GPS Држач ЗА Автомобил За Nokia Свеж
Држач За автомобил За Samsung Galaxy XCover 5 - Држач За Автомобил Со Ретровизор, ПРИЛАГОДЛИВ GPS Држач ЗА Автомобил За SAMSUNG Свеж
Т Тока Мини Налепница Држач За Основата Леплива Монтажа ЗА XIAOYI GT300W GT550W Автомобил DVR GPS DV Свеж
Т Тока Мини Налепница Држач За Основата Леплива Монтажа ЗА XIAOYI GT300W GT550W Автомобил DVR GPS DV

Револвинг Држач За Монтирање За Автомобил Прозорец Екран ГПС КАМЕРА ДВ Тип На Поврзување На камерата : к

DEN 0.33
Гармин Рбетот Монтирање Адаптер в / Кара, Црна, Мали Свеж
Гармин Рбетот Монтирање Адаптер в / Кара, Црна, Мали

Лесно прикачете го вашиот компатибилен уред на други производи за монтирање на ' рбетот, вклучувајќи ре�

DEN 321.76
RAM Меморија Монтира Цврста-Mag 88MM Дијаметар Топката База RAM МЕМОРИЈА-B-MAG88U Со Б Големина 1 Топката Свеж
RAM Меморија Монтира Цврста-Mag 88MM Дијаметар Топката База RAM МЕМОРИЈА-B-MAG88U Со Б Големина 1 Топката

Основата со дијаметар ОД 88ММ RAM МЕМОРИЈА доаѓа со топка со големина Б навртувана во столб со навој од 20мм

DEN 239.20
РАМ МОНТИРАЊА (Рам-Е-202У-СИМ1 3.68 Дијаметар База со 3 3/8 Топката 6 Дупки Свеж
РАМ МОНТИРАЊА (Рам-Е-202У-СИМ1 3.68 Дијаметар База со 3 3/8 Топката 6 Дупки

RAM меморија нуди разновидна линија на производи која е заштитена со над 100 издадени патенти со повеќе од

DEN 2.67
RAM МОНТИРАЊА (RAM-VB-101-WM2 Drs Mac Надземни Планината Свеж
RAM МОНТИРАЊА (RAM-VB-101-WM2 Drs Mac Надземни Планината

RAM меморија нуди разновидна линија на производи која е заштитена со над 100 издадени патенти со повеќе од

DEN 2.00