Р18 10мм х 15мм Црна Пластична Жица Носач Кабел Влечење Синџир 1м Должина ЗА ЦПУ

Р18 10мм х 15мм Црна Пластична Жица Носач Кабел Влечење Синџир 1м Должина ЗА ЦПУ

DEN 204.80

Свеж

Достапно.

Име На Производ Кабел Повлечете Синџир Материјал Пластика. Внатрешна Големина : 10 х 15мм/ 0,4 "х 0,6"(Ч*В). Надворешна Големина : 23 x 14mm/ 0,9 "x 0,55" (H*W). Вкупна Должина : 100см/ 40" Кабел Макс.Надворешен Дијаметар : 28мм/1.1". Боја Црна Тежина : 183г Пакет Содржина; 1 х Кабел Повлечете синџир. Име На производ Кабел Влечење Синџир Материјал Пластика Внатрешна Големина : 10 х 15мм/ 0,4 "х 0,6" (Ч*В) Надворешна Големина : 23 х 14мм/ 0,9 "х 0,55" (Ч*В) Вкупна Должина : 100см/ 40" Кабел Макс.Надворешен Дијаметар : 28мм/1.1" Боја Црна Тежина : 183гр Содржина На Пакетот; 1 синџир За Влечење кабел, Полузатворен тип, движете се флексибилно, низок шум, лесна инсталација. Погоден за користење при возвратно движење на приликата, може да вгради кабел, цевки, водоводни цевки итн. Широко се користи како компонента и сервисни делови во машински алати ЗА цпу, електронска опрема, опрема за броење уреди, машини и електрични машини итн.

Избор на клиенти

AUGUYUESS 3.28 стапки Најлон Жица Кабел Носач Повлечете Синџир Гравирање Машина Додаток 15mm x 30mm Свеж
AUGUYUESS 3.28 стапки Најлон Жица Кабел Носач Повлечете Синџир Гравирање Машина Додаток 15mm x 30mm

Засилен најлон со висок притисок и затегнувачко оптоварување, добра цврстина, висока еластичност и отп�

DEN 2.33
Кембел 0719027 Хоби И Занает Пресврт Синџир, Никел Позлатени, 90 Трговија, 0.056 Дијаметар, 5 фунти Капацитет, 82 Нозете Мини Свеж