5 Парчиња Коса Лакови За Девојки Шарени Ленти За Коса Лакови Принцеза Лакови Коса Шноли Алигаторски Клипови За Девојки Деца Тинејџери Додатоци За Коса

5 Парчиња Коса Лакови За Девојки Шарени Ленти За Коса Лакови Принцеза Лакови Коса Шноли Алигаторски Клипови За Девојки Деца

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

МАТЕРИЈАЛ-Изработен од ткаенина од предиво, лентата за глава е лесна; клипот зад лакот нема да ја повреди косата на бебето. И тоа е цврсто и не се лизга, и нема да падне. ДИЗАЈН - овој комплет лакови за принцези е дизајниран со 2 долги панделки за да направат клиповите за коса со лак да изгледаат поуникатно, тие се совршени за секое мало девојче. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ФРИЗУРИ-шнолите со Лак ја продолжуваат меката лента што можете да ја плетете или користите шарени шноли за жени како украси за коса за да создадете различни фризури. СОВРШЕН ПОДАРОК-Мора да биде добар избор како подарок. Додатоците за коса со клип се исто така популарни за сите видови роденденски забави и секојдневно носење, исто така и за косплеј, секојдневно, Божиќ, туш за бебиња, училиште, родендени, забави, настани, игри, емисии, фотографии, сувенири, фестивали. ПАКЕТ - 5 парчиња лак клипови за коса во 5 бои, може да се совпаднат со различни тимови. 5 Парчиња Коса Лакови За Девојки Шарени Ленти За Коса Лакови Принцеза Лакови Коса Шноли Алигаторски Клипови За Девојки Деца Тинејџери Додатоци За Коса.

Избор на клиенти

ДАНФОРТ-Цвеќиња Шнола За Коса-Рачно Изработени Шноли Од Калај За Жени-3 ° - Направени Во САД Свеж
ДАНФОРТ-Цвеќиња Шнола За Коса-Рачно Изработени Шноли Од Калај За Жени-3 ° - Направени Во САД

Данфорт Цвеќиња Коса БаретУкрасете ги вашите плитки со оваа декоративна фиба Рачно гравирани сончогле�

DEN 0.33
Трепка ПАНДА ПРЕДВОДЕНА Светлечки Трепка Оптички ВЛАКНА ПРЕДВОДЕНА Коса Барет, Мулти-Боја Виножито Свеж
Трепка ПАНДА ПРЕДВОДЕНА Светлечки Трепка Оптички ВЛАКНА ПРЕДВОДЕНА Коса Барет, Мулти-Боја Виножито

Компактниот пакет батерии лесно се крие Користи 2 x CR1220 батерии (вклучени) 12 " долгите нишки може да се исе

DEN 0.67
н / А Ленти За Глава За Жени Гроздобер Крст Еластична Глава Заврши Коса Додатоци Свеж
н / А Ленти За Глава За Жени Гроздобер Крст Еластична Глава Заврши Коса Додатоци

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешаче

DEN 1.67
НЕКОГАШ Вера Женска Австриска Кристална Уметност Деко Цветни Лисја Коса Барет Клип Црн Сребрен Тон Свеж Попустот
НЕКОГАШ Вера Женска Австриска Кристална Уметност Деко Цветни Лисја Коса Барет Клип Црн Сребрен Тон

[!]НЕКОГАШ ВЕРАТА Е регистрирана ТРГОВСКА марка ВО САД и Секогаш Верата Накит е нејзиниот единствен сопс

DEN 319.84
Скрунчи Барет Сет - Виножито Соништа Свеж
Скрунчи Барет Сет - Виножито Соништа

Овие шноли се совршени за секоја возраст Тие се одлична комбинација на традиционалниот скрунчи, но на ш�

DEN 936.00
TKFDC Пеперутки Орхидеи Масло Сликарство Мала Коса Клип Темперамент Шамија Имитација Кристално Мала Големина Клип Свеж
Караван Француски Плетенка Автоматски Барет, Желка Школка Свеж
Караван Француски Плетенка Автоматски Барет, Желка Школка

Нема да ја раскине косата Нема остри краеви Земја на потекло Е Франција Точка Пакет Димензија : 2,8 См Л х 6

DEN 152.00
Француски Ами Долг Правоаголник Голем 4 Сива Магма Рачно Изработена Целулоидна Автоматска Шнола За Коса Свеж
Француски Ами Долг Правоаголник Голем 4 Сива Магма Рачно Изработена Целулоидна Автоматска Шнола За Коса

Произведено Во Франција; додатоци За Коса од француската Ами Големина : Прибл 4 инчи х 1 инч; 10 см х 2,5 см, с�

DEN 3.33
Караван француски Барет За Дебела Коса Рака Украсена Со Маргаритка И Камења Свеж
Караван француски Барет За Дебела Коса Рака Украсена Со Маргаритка И Камења

Докажан квалитеттрае со години Нема да ви ја искине косата, нема остри рабови квалитетна изработка и ма�

DEN 1.67
Мека Свиткана Коса Лак Аква Свеж
Мека Свиткана Коса Лак Аква

Симпатична, мека ткаенина, лак за свиткување со жица Лаковите се прикачени на цврст клип за алигатор за �

DEN 127.84
Wd2u Делукс Справи Рак На Дојка розова октомври Фудбал Коса Лак француски Клип Свеж
Wd2u Делукс Справи Рак На Дојка розова октомври Фудбал Коса Лак француски Клип

Двослоен Лак Од бруто Зрно Мери Приближно 4 1 / 2 "на 3 1 / 2"; Добро Прикачен на француски Клип од 2 1 / 4" (60 мм) (М�

DEN 95.84
Л. Erксон Мини Родео Драјв Тиге Буле Барет-Црн/Кристал/Бисер Свеж
Л. Erксон Мини Родео Драјв Тиге Буле Барет-Црн/Кристал/Бисер

Увезено Од Л Erксон Мал тиг бул затворач Одлично за стилизирање на фина, тенка коса Изработени од издржли

DEN 288.00
Валнута Флорални Пресврт Турбан Лента За Глава Крст Јазол Широк Ленти За Коса Додатоци Свеж
Валнута Флорални Пресврт Турбан Лента За Глава Крст Јазол Широк Ленти За Коса Додатоци

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешаче

DEN 678.72
Етика Позлатена Шнола За Жени | Додаток За Коса | Бисерна Шнола Со Троен Диск Во Бел И Златен Тон | Голема Шнола За Коса Свеж
СЕ ПРАШУВАМ Лист Фиба Страна Пролет Удира Клип Коса Додатоци Мори Оддел Девојка Страна Клип Коса Свеж
СЕ ПРАШУВАМ Лист Фиба Страна Пролет Удира Клип Коса Додатоци Мори Оддел Девојка Страна Клип Коса

Меката ткаенина не ја закачува косата Силна врска Не е лесно да паднеш Секојдневно носење темперамент е

DEN 3992.32
Л .ickксон Сакај Се Тиге Буле, Накро Црн | Кристал Свеж
Л .ickксон Сакај Се Тиге Буле, Накро Црн | Кристал

Л .ickксон Сакај Се Тиге Бул е елегантен клип за коса за срце Овој клип за коса за сечење е прикажан во клас

DEN 2.00
НАШЕНКА Традиционална пеперутка феникс цвет свадба коса игла за густа коса со сребро 나스첸카 헤어핀 1476856 Свеж
НАШЕНКА Традиционална пеперутка феникс цвет свадба коса игла за густа коса со сребро 나스첸카 헤어핀 1476856

Убавината на корејскиот накит Секое парче е висококвалитетно уметничко дело и дизајнирано и рачно изра

DEN 2.00
Женски Се7ен Смртоносен Крвав Нож Бела Коса Свеж
Женски Се7ен Смртоносен Крвав Нож Бела Коса

Дамки од крв Метален нож на центарот Прицврстува со клип за алигатор Дамки од крв Метален нож на центаро

DEN 1.33