Паско 4525 Агол На Клуч

Паско 4525 Агол На Клуч

-196 %

DEN 474.56

Свеж

Достапно.

Се вклопува 3/8-Инчен ИЛИ 1/2-Инчен МПТ компресија излез теми на агол запира. Помага во заштитата на специјалните завршетоци. Никелирани челик и прецизност машински. Опис на производот професионалниот водоводџија бара производи со професионален квалитет. ОД нашето основање, ПАСКО одржува цврста посветеност за обезбедување на овој професионален квалитет. Од Производителот професионалниот водоводџија бара производи со професионален квалитет. ОД нашето основање, ПАСКО одржува цврста посветеност за обезбедување на овој професионален квалитет.

Избор на клиенти

Вилијамс 13566 замена на вилицата на петицата за 24-инчен клуч за цевки Свеж
Вилијамс 13566 замена на вилицата на петицата за 24-инчен клуч за цевки

Вилицата на потпетиците за замена за клучеви од цевки Главно се користи за клучеви на цевки Тој е со тра�

DEN 167.04
Ласерски 7152 Прозорец Приклучок &засилувач; Врани Нога Клуч Свеж
Ласерски 7152 Прозорец Приклучок &засилувач; Врани Нога Клуч

Флексибилни големини на стапалата на врани : 14мм, 15мм, 17мм, 19мм Тешки приклучоци за пристап : 14мм, 15мм х 62м�

DEN 2.00
20 КОМПЈУТЕР SAE СТАНДАРД И ММ МЕТРИЧКИ ГОЛЕМИНА КРАТКА ДОЛЖИНА КРАЈОТ СТАБИ КЛУЧ ВО СОБАТА Свеж
20 КОМПЈУТЕР SAE СТАНДАРД И ММ МЕТРИЧКИ ГОЛЕМИНА КРАТКА ДОЛЖИНА КРАЈОТ СТАБИ КЛУЧ ВО СОБАТА

САЕ : 1", 15 / 16", 7 / 8", 13 / 16", 3 / 4", 11 / 16", 5 / 8", 9 / 16", 1 / 2", 7 / 16" МЕТРИЧКИ : 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм, 16мм, 17мм, 18мм, 19мм

DEN 799.20
Зафат 11 компјутер Џамбо Комбо Клуч Постави Мм Свеж
Зафат 11 компјутер Џамбо Комбо Клуч Постави Мм

Капка фалсификувани, термички обработени челик со прецизно обработени отворени и кутии краеви...

DEN 1.67
Алатка за отстранување на отпадоци од оклоп RP77345, црвено Свеж
Алатка за отстранување на отпадоци од оклоп RP77345, црвено

Конструиран од компоненти на диекаст, челик и месинг Доаѓа во отпорен на корозија, месинг позлатен фини�

DEN 2.67
Ласерски Алатки 6789 Клуч-Ултра Тенки 4 парчиња, Сребро Свеж
Ласерски Алатки 6789 Клуч-Ултра Тенки 4 парчиња, Сребро

Големини : 18 х 19мм (дебелина од 4,5 мм); 20 х 22мм (дебелина од 5,5 мм); 21 х 23мм (дебелина од 5,1 мм); 22 х 24мм(дебелина

DEN 1486.40
Воркпро 7-Парче Клешти постави + ВОРКПРО 12-Парче Премиум Комбинација Клуч Во Собата, Метрички Свеж
Воркпро 7-Парче Клешти постави + ВОРКПРО 12-Парче Премиум Комбинација Клуч Во Собата, Метрички

Пакет 1 : Комплет КЛЕШТИ со 7 парчиња (8инчни Клешти за Спојување На Жлебот, 6инчен Долг Нос, 6инчен Лизгачк�

DEN 1.67
Занаетчија Одблесокот Орев Клуч Во Собата, САЕ, 5 Парче Свеж
Занаетчија Одблесокот Орев Клуч Во Собата, САЕ, 5 Парче

Одблесокот орев клуч во собата SAE функција потпора зголемување на широк профил Работи на алуминиум, бак�

DEN 0.67
Ampco Безбедносни Алатки W-2233 Градежен Клуч, Не-Искри, Не-Магнетни, Отпорни На Корозија, 33 мм Свеж
Ampco Безбедносни Алатки W-2233 Градежен Клуч, Не-Искри, Не-Магнетни, Отпорни На Корозија, 33 мм

НеИскри, НеМагнетни И Отпорни На Корозија; Фабрика Меѓусебно Одобрени, Направени во САД, Берилиум Слобо�

DEN 1.67
Jrsdrive Ratcheting Клуч Сет, 8 Парче, SAE, огледало заврши, Хромирани 12pt. 72 заби Свеж
Jrsdrive Ratcheting Клуч Сет, 8 Парче, SAE, огледало заврши, Хромирани 12pt. 72 заби

Комплетот Вклучува Големини САЕ : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4" Изработени Од Врвен Хром Ванади�

DEN 0.33
К-Т Индустрии 1-9618 3/4-Инчен Погон Приклучок Сет, 8-Парче Свеж
К-Т Индустрии 1-9618 3/4-Инчен Погон Приклучок Сет, 8-Парче

3 / 4инчен погон, С А Е 9Парче Редовен приклучок за удар Осум, 6точка, ударни приклучоци...

DEN 973.60
Вера 05004281001 8009 Зиклоп Џеб Сет 2, Крцкалка Во Собата, 18 Парчиња &засилувач; 6004 Џокер 4 Сет 1 Самопоставување Клуч Сет Свеж
Мдмпринт Комбо Клуч Сет, Антислип, 3/8-3/4 инчи, 7 парчиња Свеж
Мдмпринт Комбо Клуч Сет, Антислип, 3/8-3/4 инчи, 7 парчиња

● Комплет за комбиниран Клуч, Антислип, 3 / 83 / 4 инчи, 7 парчиња € Точка : Комбинација Клуч Во Собата...

DEN 963.20
КС АЛАТКИ 922.0046 Во собата на 16 Метрички Комбинација Клучеви Во Случај Свеж
КС АЛАТКИ 922.0046 Во собата на 16 Метрички Комбинација Клучеви Во Случај

Кс Алатките имаат за цел да дизајнираат висококвалитетни, иновативни алатки прилагодени на потребите н

DEN 0.33
Формирајте Бетонска Нога Пластц 22во Свеж
Формирајте Бетонска Нога Пластц 22во

Најбрз, најлесен начин за формирање бетонски подлоги; патентираната форма на квадратно стапало го нама�

DEN 303.84
ГЕДОР 306 2.5/8АФ Прстен затнување Клуч 2.5/8 Свеж
ГЕДОР 306 2.5/8АФ Прстен затнување Клуч 2.5/8

За многу тешка работа До должина 435 мм хромванадиум челик 31црв3, над 480 мм Од Ц35 Земја На Потекло : Германи�

DEN 3.00
Комбиниран клуч ЗА JRSDRIVE, Комплет од 14 Парчиња, Метрички, Целосно Полиран Хромиран Огледален Финиш Свеж
Комбиниран клуч ЗА JRSDRIVE, Комплет од 14 Парчиња, Метрички, Целосно Полиран Хромиран Огледален Финиш

Метрички : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм, 16мм, 17мм, 18мм и 19мм Изработени Од Врвен Хром Ванадиу�

DEN 150.40
Омп Брзина Сет На 20 Тркала Завртки Со Метрички м12 х 1.25 Клуч 17/19 Долго Навој 27 мм сребро и Материјал ДИН 10.9 Свеж
Омп Брзина Сет На 20 Тркала Завртки Со Метрички м12 х 1.25 Клуч 17/19 Долго Навој 27 мм сребро и Материјал ДИН 10.9

МАТЕРИЈАЛ : Тркало завртки ДИН 10.9 МЕРЕЊА : завртки За Тркала За Автомобили со метрички М12х1, 25, клуч 17 / 19 и

DEN 2.00
Атд Алатки 1014 12-Точка САЕ Подигнат Панел Клуч Сет - 14 Парче Свеж
Атд Алатки 1014 12-Точка САЕ Подигнат Панел Клуч Сет - 14 Парче

Димензии на пакетот : 10.16 H x 45.974 L x 13.208 W (сантиметри) Тешка винил торбичка Тежина на пакетот : 10,55 фунти Зем�

DEN 2.67
Хазет 4900-25 Затегнувачка вилица Свеж
Хазет 4900-25 Затегнувачка вилица

(Цена по парче) Апликација видете ја табелата за класификација ХАЗЕТкомпетентност За Развој, дизајн и п�

DEN 1.67
Полумесечина 3 Компјутер. Одблесокот Орев Метрички Клуч Во Собата-CFNWS1 Свеж
Полумесечина 3 Компјутер. Одблесокот Орев Метрички Клуч Во Собата-CFNWS1

Хром Ванадиум Челик за максимална јачина Целосна полска завршница за професионален изглед Хромирање з�

DEN 311.68
1 пакет со сина гас и клуч од ѓубре што не предизвикува цврсто тапанче од тапани, клуч за ореви Свеж
1 пакет со сина гас и клуч од ѓубре што не предизвикува цврсто тапанче од тапани, клуч за ореви

Нов сина не распрскувачка гас и клуч за ореви од ѓубре 1 пакет Работи на 15, 30 и 55 галон тапани ~ Отворени / �

DEN 159.52