Лежечка Свилена Буба Пенкало За Сенки За Очи Двојна Употреба Може Да Се Исече Ајлајнер Стап Сенка За Очи Лесна За Боја Блиц Бисер Сенка За Очи Осветлување Повеќенам

Лежечка Свилена Буба Пенкало За Сенки За Очи Двојна Употреба Може Да Се Исече Ајлајнер Стап Сенка За Очи Лесна За Боја Блиц

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Водоотпорен И : Водоотпорен, Во Прав Сенка За Очи Стап Со Голема Исплата На Бои И Отпорност На Брчки За Целодневна Употреба. Обликот На Моливчето За Сенки Е Совршен За Пределот Околу Очите И Се Нанесува Рамномерно Без Употреба На Четка. Повеќенаменски : Тој Е Специјално Дизајниран За Едношалтерска Употреба На Пределот Околу Очите, Не Може да Се Користи Сенка За Очи, Туку И Хајлајтер, А и Лага Свила за Да Се Задоволат Потребите на Различната Шминка За Очи. Можете Да Ја Користите Целосна Сенка За Очи Или Само Малку Аголна Боја. Сјаен Стап За Сенки За Очи : Овој Светкав Стап За Сенки Лесно Создава, Жесток, Прозрачен, Метален Изглед На Очите. Текстура во прав : Кремастата Текстура е Многу Мека, Нежна и пријателска за Кожата, Со Висока И Светла Боја и Силна Формула Против потење. Можете Да Го Користите Сами Или Лесно Да Измешате Повеќе Бои За Ласкав И Стилски Изглед На Очите. СОВРШЕН ПОДАРОК : Неговата Златна Сјајна Завршница и Деликатно Еластична Пудра Се Нејзините Најголеми Нагласувања, Мазна Свила Без Згрутчување, Прескокнување или Размачкување за Долготрајно Носење. Не Е Погоден За Млади Убави Девојки, Но Исто Така Многу Погоден За Постари Жени И Зрела Кожа, Тој Е Совршен Подарок За Семејството И Пријателите. 5 Придобивки Од Стапчињата Во Сенка1. Мека текстура и лесна за истегнување. Фин прав, лесен за боење, мазен и свиленкаст.2. Долготраен ефект на шминка и висока рендерирање на бои.3. Внимателно развиена блага формула, долготраен ефект на шминка, ги зголемува шармантните очи, ги модифицира и ги прави подлабоки.4. -. и нежна формула,, нема да ја иритира кожата.5. Ви овозможува лесно да станете и избришете за совршено да го нагласите окото .Тип на кожа : Сите типови на кожа 22 Достапни Бои, 22 Бои, Трајни Мазни Водоотпорни, издржливи, Пот и Маслени Производи содржат 1x стап за сенки за очи.

Избор на клиенти

Лореал Париз Боја Рише Монос Сенка За Очи, Кварцен Чад, 0.12 мл. Свеж
Лореал Париз Боја Рише Монос Сенка За Очи, Кварцен Чад, 0.12 мл.

Сенките За Очи Во Боја Рише Монос слават живописно самоизразување со 20 бои кои се движат од мат до светк�

DEN 3.00
Руби Бакнежи Палета На Сенки Високо Пигментирана Шминка За Очи Мат На Треперење Свеж
Руби Бакнежи Палета На Сенки Високо Пигментирана Шминка За Очи Мат На Треперење

Руби Бакнежи Палетата за Шминка содржи 9 високо пигментирани сенки кои се лизгаат на капаците и прават о

DEN 1.00
Џефри Ѕвезда Козметика Течна Ѕвезда Сенка-Жлеб Соништа Свеж
Џефри Ѕвезда Козметика Течна Ѕвезда Сенка-Жлеб Соништа

Кадифена сенка која без напор се лизга низ вашите капаци и останува ставена со часови Иконската формула

DEN 3.00
FACECOI Ретро Тренд Три-Боја Сенка За Очи, Три Палета На Бои Сенка Палета, Ретро 3 Боја Сенка Палета Свеж
FACECOI Ретро Тренд Три-Боја Сенка За Очи, Три Палета На Бои Сенка Палета, Ретро 3 Боја Сенка Палета

●Палета На Сенки За Очи Во три Бои ● Природни и Шарени Нијанси Со Бесплатно Совпаѓање Фин И Богат Прав з

DEN 158.40
[ОСЛОБОДУВАЊЕ] Прилично Лесно Сјајот Стап Свеж
[ОСЛОБОДУВАЊЕ] Прилично Лесно Сјајот Стап

Супер лесен за употреба (Стап За Сенки за Очи) Пигментирани Светки И Долготрајни 24 ЧАСА Вклучувајќи вита

DEN 1.67
Иман Козметика Руменило Во Прав Самур Свеж
Иман Козметика Руменило Во Прав Самур

Карактеристики непречена апликација Мат финиш Обезбедува чисто миење на бојата Може да се носи како ру�

DEN 700.80
Л. А. Девојка Фанатик Сенка Палета, Нудист, 0.035 Мл. Прашок Свеж
Л. А. Девојка Фанатик Сенка Палета, Нудист, 0.035 Мл. Прашок

12 Палета На Сенки За очи Во Боја Мат И Сатен Завршува Огледало со целосна големина ПатувањеПријателски �

DEN 3.00
КИКО МИЛАНО-Вода Сенка За Очи-202 Инстант боја сенка за очи, за влажна и сува употреба. Свеж
КИКО МИЛАНО-Вода Сенка За Очи-202 Инстант боја сенка за очи, за влажна и сува употреба.

Револуционерна сенка за очи со моментално ослободување на бојата и двојна влажна и сува употреба Лесно

DEN 216.00