Силиконска Лажица Татбуму Одмор 3 Во 1 Држач За Силиконска Лажица Со Поголема Големина За Врвот На Шпоретот, Надграден Одмор За Прибор Со Подлога За Капење За Повеќе

Силиконска Лажица Татбуму Одмор 3 Во 1 Држач За Силиконска Лажица Со Поголема Големина За Врвот На Шпоретот, Надграден Одмор

DEN 174.24

Свеж

Достапно.

Мултифункционален Дизајн - 3 Во 1 Надграден силиконски одмор со лажица вклучува 1 лажица одмор, 3 прибор одмор и 1 држач за капак.Интегрираниот Дизајн одговара на повеќе прибор, лажици, лажички, скимери, шпатули, клешти, размахване, вилушки и така натаму.чувајте го горниот дел од шпоретот, горниот дел од масата, шалтерот чист.ЗАБЕЛЕШКА : не вклучувајте шпатули и лажички и капак за тенџере итн. Здрави и висококвалитетни материјали-кујнскиот прибор е изработен од 100% силикон за храна, без бпа, безбеден и без мирис, отпорен на топлина, нетоксичен, издржлив и флексибилен. Во споредба со пластика и дрвена, има подолг век на траење.И нема да се лизне или лизга додека готвите. Може да се користи со доверба. Висококвалитетен Материјал За Храна-Држач За Лажица изработен од 100% силикон за храна, нетоксичен, без БПА, издржлив и против паѓање. Отпорен на топлина ,Држачот За Силиконска Лажица може безбедно да се користи во температурниот опсег од -104°F до 428°F. кога ќе заврши готвењето, едноставно ставете го Држачот за Прибор за Готвење во машина за миење садови за лесно чистење. Чувајте Ја Масата Чиста и Уредна - големината на овој држач за силиконски прибор е зголемена со подлога за капење за да спречите капење на супата на лажицата и шпатулата на масата, обезбедувајќи чиста и уредна кујнска плоча. Тоа е идеален избор за многу домашни готвачи. Татбуму Гаранција За Задоволство НА Клиентите-Ако не сте целосно задоволни со вашиот силиконски одмор со лажица за кујна, ве молиме контактирајте не и ние веднаш ќе го вратиме или замениме вашиот производ.

Избор на клиенти

Каменина Лажица Одмор Крем/Црна Џоана Гејнс Колекција Свеж
Каменина Лажица Одмор Крем/Црна Џоана Гејнс Колекција

Обезбедува совршено место за одмор на лажицата или лажичката за да спречите неред во вашата кујна или т�

DEN 240.00
Изродите Како Мене Пијат Чај: Држач За Лажица За Чај/Одмор Свеж
Изродите Како Мене Пијат Чај: Држач За Лажица За Чај/Одмор

Уникатен додаток на секоја кујна со вештерки Одморете ја лажицата или фрлете ја чајната кеса на овој од�

DEN 112.00
Лимонска Лажица Одмор + Тиква Лажица Одмор Свеж Попустот
Лимонска Лажица Одмор + Тиква Лажица Одмор

Лимон Лажица Одмор + Тиква Лажица Одмор ?●ЛИМОНОТ ЈА ОСВЕТЛУВА ВАШАТА КУЈНА●кога животот ви дава лимон�

DEN 415.84
Дин Крузер 5 х 5 Сјајна Керамичка Каменина Лажица Одмор Свеж
Дин Крузер 5 х 5 Сјајна Керамичка Каменина Лажица Одмор

Изработени од висококвалитетна каменина со сјајна завршница Мери приближно 5,25 инчи во дијаметар Бродо�

DEN 283.20
Тапервер Гаџет Двојна Лажица Одмор Во Тиркизна Боја Свеж
Тапервер Гаџет Двојна Лажица Одмор Во Тиркизна Боја

Гроздобер стил tupperware gadget двојна лажица одмор во тиркизна боја Бојата е тиркизна Мери приближно 5 инчи на

DEN 223.20
Кралска Хартија Р809 Стапчиња За Јадење, Бамбус, 9, Природно Свеж
Кралска Хартија Р809 Стапчиња За Јадење, Бамбус, 9, Природно

Совршен за употреба со ориентална кујна Висококвалитетниот материјал го намалува расцепувањето...

DEN 3.33
Ленокс 880137 Зимски Честитки Лажица Одмор Свеж
Ленокс 880137 Зимски Честитки Лажица Одмор

Изработени Од Порцелан Безбедна Машина За Миење Садови Покриено Преку Ветувањето За Замена На Ленокс Д�

DEN 0.33
Бестонзон 3 парчиња Филтер Садови Тенџере Со Дупчиња Одмор Нерѓосувачки Лажица Прибор За Јадење Држач Шпатула Нож Прибор Сребрена Свеж Попустот