Платформа За Складирање HTLLT Platfономски Дизајн Подигнати Потпирачи За Раце За Лесно Затворање Со Притискање Преклопливи Нелизгачки Плочи за Складирање Тркала Отпо?

Платформа За Складирање HTLLT Platfономски Дизајн Подигнати Потпирачи За Раце За Лесно Затворање Со Притискање Преклопливи Нелизгачки

DEN 7444.80

Свеж

Достапно.

Дизајн на тркала : стп тркала, дизајн на целосно челични лежишта, мала тежина и заштеда на труд, погоден за корисници со висока фреквенција, продолжување на работниот век. Силен и Голем Капацитет : платформата е изработена од висококвалитетни материјали, мала тежина, а максималната носивост е 200 килограми. Два типа на превозници за задоволување на различни потреби. Висока ефикасност : виљушкарот на платформата може да достигне потешки и поголеми оптоварувања за пократок временски период, намалувајќи го ризикот од повреда и подобрувајќи ја ефикасноста на работата. Погоден за кревање тешки или тешки подигање. Лесен за употреба : еколошки полипропиленски раб на автомобилот, задни летви, отпорни на киселина и алкали, лесни за употреба, обезбедуваат тивко движење, стабилност, тивко движење и заштита на подот. Дизајн На преклопување : рачката може лесно да се преклопи, складира и носи, ergономски дизајнирана и лесно складирана. Погоден за комерцијални, градина, канцеларија, магацин, продавница, итн. Excolor : bluenet тежина : 9 kgwheel дијаметар : 4 inches Capacity Максимално Оптоварување : 440lbs (200kg)Рамен Материјал : Еколошки Пластика + Челичен Материјал : Pu Тркала : Преклопен, Заштедете Простор Вклучена Содржина : Пластичен кат x1 Manual x1 не сакам повлечете ГИ сите ваши трговски куќи турнете го! Оваа количка на платформа го олеснува фаќањето гломазни предмети како пакувања, гниди, саксии и тешка опрема. Можете лесно да ја преклопите количката на рачката со педалата. Сигурен, робустен, флексибилен и заштедува простор : овие карактеристики го прават идеален помошник за канцеларии, работилници, супермаркети или ви помага да се движите.Цврста рамка, завршна обработка на чекан и четири тркала, изработени од пластика, со дизајн против судир за лесно користењезаштедна преклопна рачка за лесно складирање. Големи челични шипки за поддршка и гумени влошки што не се лизгаат за поголема стабилност за време на вежбањетоприменливи сцени : аеродром, шопинг, туризам, кампување на отворено, товар, ракување итн.Совет : 1. Поради различни агли на камерата, може да има разлики во бојата помеѓу предметите и фотографиите. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.2. Рачно мерење, големината на производот има странична грешка од 1-2 см, што е нормално.3. Времето на приемот е 10-15 дена. Доколку не сте го примиле производот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте не на време и ви посакуваме среќен живот.

Избор на клиенти

Metabo HPT 373692 Rubber Rubber C3610Dram Свеж
Metabo HPT 373692 Rubber Rubber C3610Dram

Оригинален дел за замена на метабо HPT / Hitachi Оригинален дел за замена на метабо HPT / Hitachi Metabo HPT (the new brand name

DEN 124.00
Говорник на Tek Styz компатибилен со вашиот Spice Mobile Mi-525 Design Fabric 3W Playtime 6H Внатрешно, патување на отворено Свеж
Говорник на Tek Styz компатибилен со вашиот Spice Mobile Mi-525 Design Fabric 3W Playtime 6H Внатрешно, патување на отворено

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење Голем капацитет на бат�

DEN 303.84
130pcs 13 вредности Променливиот отпорник за асортиман за асортиман Потенциометар / ROHS во согласност Свеж
130pcs 13 вредности Променливиот отпорник за асортиман за асортиман Потенциометар / ROHS во согласност

Содржи 13 повеќето применети вредности со 10 променливи отпорници од секој вид што може да обезбеди голем

DEN 137.60
Фројд 99-402: 1-1/4 „Бит за обликување на круни со голем 1/2„ Шанк, 17/32 “голем радиус Свеж
Фројд 99-402: 1-1/4 „Бит за обликување на круни со голем 1/2„ Шанк, 17/32 “голем радиус

Рути тврдо дрво или меко дрво за производство на обликување на дамки 11 / 4", целокупна должина 33 / 4 ", Шанк Д

DEN 953.44
E-Z LOK SK20915 HELICAL CHIT INSERT COLT, 304 не'рѓосувачки челик, 5/16 -18 големина на конец, 0,469 инсталирана должина Свеж
E-Z LOK SK20915 HELICAL CHIT INSERT COLT, 304 не'рѓосувачки челик, 5/16 -18 големина на конец, 0,469 инсталирана должина

Брзо поправете ги оштетените навои брзо поправете ги оштетените навои или засилете ги прислушуваните �

DEN 0.33
Ridgid 27848 XF-50 Брзо глума фалсификувана висе, 5-инчен работен клупа Вис Свеж
Ridgid 27848 XF-50 Брзо глума фалсификувана висе, 5-инчен работен клупа Вис

Од 1923 година, Ридгид остана симбол на сигурност на посветени професионалци од експертските занаети...

DEN 1.33
886113 Заменски клип браник RN175 FN250A Свеж
886113 Заменски клип браник RN175 FN250A

Број на дел; 886113 Овој дел е компатибилен со следниве машини : За портата кабел RN175 Type 1 Nail Nail RN175 Type 2 Покрив�

DEN 0.33