Пет Зона Дизајнер Вечера Прилагодливи Покачени Куче Чинии-Се Прилагодува на 3 Височини, 2.75, 8, &засилувач; 12 Црна, 20 х 10.6 х 6

Пет Зона Дизајнер Вечера Прилагодливи Покачени Куче Чинии-Се Прилагодува на 3 Височини, 2.75, 8, &засилувач; 12 Црна, 20 х 10.6

-50 %

DEN 479.20

Свеж

Достапно.

ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ ЖИВОТНИ ФАЗИ : Дизајнерската Вечера е една чинија за кучиња за сите животни фази. Овој сад за кучиња се прилагодува на 12-инчен покачен сад за кучиња за големи кучиња, 8-инчни покачени чинии за кучиња за средни кучиња и сад од 2,75 инчи за мали кучиња. ЗДРАВО ИСКУСТВО ЗА ЈАДЕЊЕ : покаченото јадење со храна за кучиња обезбедува здрава положба за хранење што помага во варењето. НАМАЛЕТЕ ГО СТРЕСОТ во ЗГЛОБОВИТЕ : Користењето на подигнат фидер за кучиња помага да се намали стресот на зглобовите и коските – ова ги прави нашите покачени чинии за кучиња совршени за позрели кучиња. РАЗНОВРСНА и БЕЗБЕДНА : кога не се користат, нозете лесно може да се отстранат и да се напикаат под платформата за хранење за лесно складирање. Поставете го фидер кога е потребно, а потоа ставете го настрана за уреден простор без неред. ОТПОРЕН НА 'РЃА и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Дизајнерскиот Ресторан вклучува две чинии од нерѓосувачки челик, отпорни на' рѓа кои се безбедни за миење садови за лесно чистење и одржување. Вашето куче ќе јаде во шик удобност Со Дизајнерскиот Ресторан За Миленичиња, дизајниран да го затвори растојанието помеѓу вашето куче и нивната храна и вода, а со тоа да го намали оптоварувањето на вратот и зглобовите. Овој покачен фидер располага со мали, средни и големи кучиња со прилагодување од 2,75 инчи; до 8 инчи; до 12 инчи високи. Расте со вашето куче од кученце до нивните возрасни години! Кога не се користат, нозете лесно може да се отстранат и да се напикаат под платформата за хранење за лесно складирање и додатоци за патување со кучиња. Поставете го подигнатиот фидер кога е потребно, а потоа ставете го настрана за уреден простор без неред. Дизајнерскиот Ресторан вклучува две чинии од нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа, кои се безбедни за миење садови за лесно чистење и одржување. Нозете на стилската рамка се опремени со нелизгачки влошки за да се спречи превртување и лизгање, а гребенот за истурање на подигнатиот сад за кучиња ги држи храната и водата подалеку од подот. Дизајнерскиот Ресторан вклучува две чинии од нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа, кои се безбедни за миење садови со врвна полица за лесно чистење и одржување. Нозете на стилската рамка се опремени со нелизгачки влошки за да се спречи превртување и лизгање, а гребенот за истурање на фидер ја држи храната и водата од подот. Дизајнерскиот Ресторан вклучува две чинии од нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа, кои се безбедни за миење садови со врвна полица за лесно чистење и одржување. Нозете на стилската рамка се опремени со нелизгачки влошки за да се спречи превртување и лизгање, а гребенот за истурање на фидер ја држи храната и водата од подот. Дизајнерскиот Ресторан вклучува две чинии од нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа, кои се безбедни за миење садови со врвна полица за лесно чистење и одржување. Нозете на стилската рамка се опремени со нелизгачки влошки за да се спречи превртување и лизгање, а гребенот за истурање на фидер ја држи храната и водата од подот.

Избор на клиенти

Катастрофални креации за фидер за мачки монтирани - покачена полица за хранење мачки природен бамбус - сет за мебел за мачки Свеж Попустот
WXBDD ПЕТ КАТ КАТ АВТОМАТИЧКИ ЦЕНА КАТ КАТ ХРАДА ПРАШАА ДОБРАНА ПАРТИНА ДВЕЕЛА ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТНИЦИ Свеж
Чучен крена чинии за храна со мачки со стоење мачка за храна или вода навалена чинија за хранење Свеж
Чучен крена чинии за храна со мачки со стоење мачка за храна или вода навалена чинија за хранење

[Материјал на диспензерот за миленичиња за миленичиња] фидер за кучиња изработен од безбеден, природен

DEN 1600.00
Дексас Попвер За Домашни Миленици Единечен Покачен Фидер За Миленичиња, Сива/Сина, Голем / 4 Чаша Капацитет Свеж
Дексас Попвер За Домашни Миленици Единечен Покачен Фидер За Миленичиња, Сива/Сина, Голем / 4 Чаша Капацитет

Овој покачен сад за хранење миленичиња е долг 10 инчи, широк 10 инчи и е длабок 1,25 инчи Овој покачен фидер з

DEN 0.67
Љубов Миленичиња Молчи Двојно Вечера Миленичиња Сад, 1-Литар, Сива Свеж
Љубов Миленичиња Молчи Двојно Вечера Миленичиња Сад, 1-Литар, Сива

Нема повеќе штракаат чинии или лизгачки штандови! Уживајте во блажената тишина додека вашето куче вече�

DEN 1.33