Тест Топката Приклучок, Пневматски, 10 во, Гума

Тест Топката Приклучок, Пневматски, 10 во, Гума

DEN 408.32

Свеж

Достапно.

Цена за 1 компјутер. Карактеристики Муни-Топчестите Приклучоци се дизајнирани со вентил За надувување На Гуми од 1/4 инчи Со Поголем дијаметар Муни-Топчестите Приклучоци вклучуваат отстранлив вентил со навој, што му овозможува на корисникот да ги замени со фитинзи за брзо исклучување Муни-Топките со флексибилен бајпас се виткаат до 90 Муни-Топчести Приклучоци со Повеќе Големини овозможуваат повеќе опции и помалку инвентар Приклучокот За Муни-Топка беше воведен пред повеќе од 50 години и брендот Черн продолжува да биде најмногу Доверливо Име во пневматски приклучоци. Приклучокот Муни-Бол нуди целосен бајпас што овозможува и тестирање и следење на системот за цевки. Черн Муни-Топката е идеална за инсталација и поправка на станбени или комерцијални апликации за цевки. Черн муни-топката производи може да се користи за одржување на општинската инфраструктура, вклучувајќи санитарни и бура канализација цевки системи. Приклучоците за Муни-Топка се издржливи, цврсти и се ефикасни на речиси секој тип цевки.

Избор на клиенти

Кежаи Сон 2 AC/DC9 - 24v Моторизиран Топчест Вентил, DN50 пвц 5 Жици АВТОМАТСКО Враќање БЕЗ Електричен Топчест Вентил Свеж
Кежаи Сон 2 AC/DC9 - 24v Моторизиран Топчест Вентил, DN50 пвц 5 Жици АВТОМАТСКО Враќање БЕЗ Електричен Топчест Вентил

●Широк Опсег на Напон од 9 V ДО 24 V, МОЖЕ да се користат И НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и ЕДНОНАСОЧНА струја ●Целосн

DEN 3055.84
Истовар Вентил Поправка Комплет 2906059700 За Атлас Копко Компресор 2906-0597-00 Свеж
Истовар Вентил Поправка Комплет 2906059700 За Атлас Копко Компресор 2906-0597-00

2906059700 Забелешка : Проверете Дали Бројот На Моделот, Бројот На Делот и Фотографијата се Исти како Вашиот �

DEN 1297.60
Тако - V100C2G2ZB024Q4A1-Зона Вентил, 2 Начин, НЕ, 1 Во Пот Свеж
Тако - V100C2G2ZB024Q4A1-Зона Вентил, 2 Начин, НЕ, 1 Во Пот

Овој Вентил За Чувари На Тако Зона е дизајниран за различни апликации, вклучувајќи 15 пси геотермални...

DEN 427.20
1/2 Женски До Женски Навој Црево Опашка Рачка Месинг Топката Вентил Црвено Свеж
1/2 Женски До Женски Навој Црево Опашка Рачка Месинг Топката Вентил Црвено

Дизајниран за станбена, комерцијална употреба со вода, нафта или гас Внатрешен Дијаметар На Конецот : Пр

DEN 143.84
ЦЕЗАРИЈА М181. 5 Вентил За Замена На Конец Со2 Резервоар Месинг Игла Вентил За Сода Поток Свеж
ЦЕЗАРИЈА М181. 5 Вентил За Замена На Конец Со2 Резервоар Месинг Игла Вентил За Сода Поток

Треба замена СО2 пински вентил? Користете го нашиот дел Со конец М18 * 1,5 на влезот И ТР214 на излезот и ќе за

DEN 271.84
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 3/4, АЦ 24В Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 3/4, АЦ 24В

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 329 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 4224.16
Моторизиран Топчест Вентил Нерѓосувачки Челик 3-Насочен Голем Вртежен Момент Топчест Вентил 2/3 ЖИЦА AC220V DC24V DC12V 1Pcs Свеж
Две Мали РИБИ АТЛ5460В 6-Пакет Микро Вентил Барб Х Барб Свеж
Две Мали РИБИ АТЛ5460В 6-Пакет Микро Вентил Барб Х Барб

Две Мали Риби Микро Вентил Барб Х Барб Микро фитинзи за регулирање на протокот на воздух преку стандард�

DEN 2.00
ПАРКЕР VP502CS-20-pk5 Индустриски Топчест Вентил, Женски Краеви На Цевки, Јаглероден Челик, Држач За Женски Цевки, 1-1/4 Свеж
ПАРКЕР VP502CS-20-pk5 Индустриски Топчест Вентил, Женски Краеви На Цевки, Јаглероден Челик, Држач За Женски Цевки, 1-1/4

Јаглероден челик фосфат обложени тело Челична топка Тефлонски седишта / пломби Делрин со седишта со мол

DEN 13287.52
Hayward PMDTBH220STEA8 Серија PMD Вистински Унија Топката Вентил, Автоматски, Двојно Дејство, Приклучок/Навој Крајот, CPVC СО Свеж