Портата на Вратата за бебиња Пренослива Внатрешна Надворешна Безбедносна Врата За Повлекување Преклопување На Вратата За Бебиња И Домашни Миленици

Портата на Вратата за бебиња Пренослива Внатрешна Надворешна Безбедносна Врата За Повлекување Преклопување На Вратата За Бебиња

DEN 237.76

Свеж

Достапно.

●Материјал}издржлива мрежеста порта за бебешки врати изработена од висококвалитетна ткаена мрежеста ткаенина за издржлива употреба. ●Безбедно место за деца може да го гарантира опсегот на играње и обезбедува подобар простор за одмор и забава. ●Лесен за инсталирање ● не е потребна алатка за инсталација, само залепете ја куката на двете страни на вратата. Исто така, лесно се повлекува кога некој треба да помине. Може да се инсталира на простории, врати, скали, во затворени простории или на отворено за да се исполнат различни барања. ®Широко користен е Погоден За повеќето обични семејни врати, најлонска мрежа + телескопска прачка од нерѓосувачки челик, издржлива и висока јачина. ●Услуга за продажба ● ако од која Било причина не сте целосно задоволни со купувањето, ако се скрши, ако е оштетено при испорака, или дури и ако се премислите-едноставно кажете ни и брзо ќе се справиме со тоа!. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Портата На Вратата За Бебиња : Најлонска Мрежа + Список На Телескопски Прачки Од Нерѓосувачки Челик : 1 x Порта за Врата за Бебиња 2 x Прачка за Фиксирање 4 x Кука.

Избор на клиенти

X-DREE 2 Парчиња 2,54 mm Теренот 12p Женски Леб Двоен Глава Скокач Жица Кабел 10cm Должина (2 Pops 2,54 mm Теренот 12p Женски Свеж
X-DREE 2 Парчиња 2,54 mm Теренот 12p Женски Леб Двоен Глава Скокач Жица Кабел 10cm Должина (2 Pops 2,54 mm Теренот 12p Женски

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 12гр; Содржина На Пакетот : 1 х Скока�

DEN 777.60
n/DUAL Bay USB 3.0 ДО SATA IDE Надворешен Хард Диск Докинг Станица со 2-Порта Центар Читач На Картички 2.5/3.5 Инчен SATA/IDE Свеж
n/DUAL Bay USB 3.0 ДО SATA IDE Надворешен Хард Диск Докинг Станица со 2-Порта Центар Читач На Картички 2.5/3.5 Инчен SATA/IDE

Модел : 2БЕЈ USB 3.0 ДО Sata / IDE Hdd Докинг Станица Материјал : Алуминиум + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Внатрешен интерфејс :

DEN 0.33
Мантона Извиднички Статив Свеж
Мантона Извиднички Статив

идеален за панорамски снимки со панорама главата за престрелки до 360, вкл интегрирано ниво на меур со цв�

DEN 2.33
Замена ЗА ФУЏИ / ФУЏИЦА / ФУЏИКАРА РФП-2 СИЈАЛИЦА ЗА ЧИТАЊЕ Со Техничка Прецизност Свеж
Замена ЗА ФУЏИ / ФУЏИЦА / ФУЏИКАРА РФП-2 СИЈАЛИЦА ЗА ЧИТАЊЕ Со Техничка Прецизност

Замена ЗА ФУЏИ / ФУЏИЦА / ФУЏИКАРА РФП2 ЧИТАЧ Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА ФУЏИ / ФУЏИЦА /

DEN 2.00
RAIJINTEK Orcus 120 RBW AIO Процесорот Вода Кулер, СО 12025 Argb PWM Вентилатор, Бакар Вода Блок, Трајни И Сигурен Пумпа, Ротирачки Свеж