Кабилок Кафеави Хартиени Кеси Кафеави Хартиени Кеси Кафеави Хартиени Кеси 50 парчиња Крафт Хартиени Кеси Повторно Запечатливи Пекарски Колачиња Третира Закуски С?

Кабилок Кафеави Хартиени Кеси Кафеави Хартиени Кеси Кафеави Хартиени Кеси 50 парчиња Крафт Хартиени Кеси Повторно Запечатливи

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Погоден за складирање на сите видови храна, зрна кафе, бонбони, чај, ореви, сушен цвет, накит, мали занаети,. Овие вреќи за повторно затворање се дизајнирани со лента за самозапечатување за да ја задржат водата или надвор. Неговиот материјал е лесен и издржлив, удобен за допир и практичен во употреба. Карактеристика дизајн за самозапечатување, лесен за отворање и затворање, многу лесен за употреба. Можете да запечатите нешто во оваа торба, да ги држите подалеку од нечистотии. Оваа торба за складирање со самозапечатување е погодна за чување мали предмети и лесна за пристап и носење надвор. Описако барате професионална и отпорна на мирис торба за повторно затворање, тогаш вашето истражување е тука. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Усвоен од добар материјал, тој е практичен и издржлив за долготрајна употреба, ви носи многу погодност.Карактеристики-Боја : Сребро-Материјал : Пластика, Хартија-Големина : 30,00Х20, 00Х5, 00см, 11, 79Х7, 86Х1, 97ин-Погоден За складирање на сите видови храна, зрна кафе, бонбони, чај, ореви, сушен цвет, накит, мали занаети, - неговиот материјал е лесен и издржлив, удобен за допир и практичен во употреба.- Функција дизајн за самозапечатување, лесен за отворање и затворање, многу лесен за употреба. Можете да запечатите нешто во оваа торба, да ги држите подалеку од нечистотии.- Оваа торба за складирање со самозапечатување е погодна за чување мали предмети и лесна за пристап и носење надвор.- Овие вреќи за повторно затворање се дизајнирани со лента за самозапечатување за да ја задржат водата или надвор.Пакет Вклучувајќи 50 х Кеси.

Избор на клиенти

Кертриџ Со Дијамантско Игла ЗА JVC L F41, A110, L A10, - B Свеж
Кертриџ Со Дијамантско Игла ЗА JVC L F41, A110, L A10, - B

Вклучен Е Кертриџ За Подвижен Магнет со врвен квалитет Со Дијамантско игла Одлична звучна сцена врвен �

DEN 479.84
Ruigpro 360 ° моторцикл ретровизор штанд за GoPro Camera Clamp Mount Holder Canon Hero110/9/8/7/6/5/5/4/3+ додаток на акциони Свеж
Ruigpro 360 ° моторцикл ретровизор штанд за GoPro Camera Clamp Mount Holder Canon Hero110/9/8/7/6/5/5/4/3+ додаток на акциони

ABS & легура материјал : Изработено е со комплетно висока ригидност материјал, силната рамка е издржлива б

DEN 286.08
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Танцување На Месечината Свеж
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Танцување На Месечината

6" х 8" или 7" х 7 " премиум микрофибер крпа со цврсто зашиени рабови Исполнет со оригинална уметност На Деби

DEN 652.80
1метар 2: 1 9 Бои 0,6 мм 0,8 мм 1мм 1,5 мм 2мм 2,5 мм 3мм 3,5 мм 4мм 4,5 мм 5мм Топлина Смалуваат Топлина Цевка Цевка Жица Свеж
1метар 2: 1 9 Бои 0,6 мм 0,8 мм 1мм 1,5 мм 2мм 2,5 мм 3мм 3,5 мм 4мм 4,5 мм 5мм Топлина Смалуваат Топлина Цевка Цевка Жица

1 Силно намалување, може да биде подобро за заштита на жиците 2 Лесен за употреба, не ви треба комплексен �

DEN 1441.60
Машкиот Sonic-Pro Wader на Редингтон Свеж
Машкиот Sonic-Pro Wader на Редингтон

Затворање на патент Тенок ремен на ременот компатибилен со мнозинството клешти и вработени Ергономски

DEN 3673.44
Цевка За Одвод на гориво 3922667 За Дизел Моторот Каминс Свеж
Цевка За Одвод на гориво 3922667 За Дизел Моторот Каминс

горивонафтаканализација Цевка За Одвод На Гориво дизел мотор делови Предлагам совет вашиот број на мот

DEN 672.00
Заварување Стврднато Стакло Филтер Леќи Плоча, 2 х 4.25, Сенка 10, 2 ПАРЧИЊА Свеж
Заварување Стврднато Стакло Филтер Леќи Плоча, 2 х 4.25, Сенка 10, 2 ПАРЧИЊА

БЕЗБЕДНА и УДОБНА работа за Заварување бара долгорочно абење на леќи од црно стакло, така што тие треба �

DEN 175.84
Крупасадија Кујна Складирање Еднократно Пластични Супер Печат Круг Контејнер Транспарентен Сет на 5 Свеж
Крупасадија Кујна Складирање Еднократно Пластични Супер Печат Круг Контејнер Транспарентен Сет на 5

Лесно редење дизајн за паметно складирање повеќенаменски херметички контејнери за складирање со атрак

DEN 0.33
Пуфгуј 1.2 х2.1 Вештачки Аквариум Корален Украс Полирезин Аквариум Подводна Декорација За Аквариум-2 парчиња(Бело Свеж