5406721-1, Кон РЈ-45 Ф 8 ПОС 1.01 мм Лемење РА СМД 8 Терминал 1 Порта Мачка 3 Т/Р

5406721-1, Кон РЈ-45 Ф 8 ПОС 1.01 мм Лемење РА СМД 8 Терминал 1 Порта Мачка 3 Т/Р

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 8536.69.40.40 Тип : РЈ-45 Пол : Ф Број На Терминали : 8 Број На Контакти : 8 Број На Пристаништа : 1 Број На Натоварени Позиции : 8 Категорија Број : Мачка 3 Метод На Завршување : Терминал За Лемење Терминал Терминал (мм) : 1.01 Ориентација На Телото : Прав Агол Максимална Струја Рејтинг (А) : 1.5/Контакт Максимум Рејтинг НА НАПОН : 150ВАК ИНТЕГРИРАНА МАГНЕТИКА : НЕМА Минимална РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (°c) : -40 максимална работна температура (°c) : 80 пакување : Лента И Ролна Стил на производ : Должина на Еден Производ (мм) : 16,76 Длабочина На Производот (Мм) : 12,95 Висина На Производот (Мм) : 12,4 Монтирање : Површинска монтажа.

Избор на клиенти

26 ПАКЕТ LED Лента Светлосни Конектори 2 Пински 8мм Лед Лента Конектор Затегнете Завртка Терминал Блокови Со Шрафцигер Жица Свеж Попустот
X - DREE 300pcs Еден Ред 4 Пински 2.54 мм Теренот Директно Заглавие Приклучок Приклучок Адаптер Бела(300 пиези де уна сола, Свеж
Biantie la 30 пакет 2 пински 8мм LED лента конектор - DIY лента до жица Брза врска без лемери за 12V 24V единечна боја LED лента Свеж
НОВ ЛОН0167 200 парчиња 40 Начин Еден Ред Прав Агол Игла Машки Заглавие Лента 2.54 мм Теренот(200 stécke 40 начин einreihige Свеж
НОВ ЛОН0167 200 парчиња 40 Начин Еден Ред Прав Агол Игла Машки Заглавие Лента 2.54 мм Теренот(200 stécke 40 начин einreihige

Име На Производот : Пин Заглавие;Пин Брои : 40 Тип : Еден Ред;Агол На Монтирање : 90 Пин Теренот : 2,54 мм; Вкупна

DEN 1.00
Scotch супер 33+ 3M Безбедна Зафат Жица Конектор, Челик Пролет Конектори, 18-10 AWG, Директно Крило Дизајн, Жолта, Торба од Свеж
Scotch супер 33+ 3M Безбедна Зафат Жица Конектор, Челик Пролет Конектори, 18-10 AWG, Директно Крило Дизајн, Жолта, Торба од

МОЌ НА ДРЖЕЊЕ : Робустен дизајн на челична пружина за моќ на држење со високи перформанси БЕЗБЕДЕН и УДО�

DEN 1171.04
Komshine EX39 МИНИ Влакна FTTX Фузија Спојувач 8s Брзо Спојување Машина Комплет Со Влакна Cleaver. Емпалмадор де фибра аптика Свеж
Молекс Е11А06004М020 Микро-Промена Двоен Крај Кордет, 4 Столбови Свеж
Молекс Е11А06004М020 Микро-Промена Двоен Крај Кордет, 4 Столбови

Индустриски Етернет Конектори : дизајнирани да обезбедат решенија кои овозможуваат најпопуларниот LAN в

DEN 3.00
10 Парчиња 1. 0ММ7П Хоризонтален СМД Приклучок За Приклучок Конектор ОД Жица До Табла СМД-Заглавие Машки Чип Тип 0.039 1.00 Свеж
GXMRHWY M19 2PIN машки и женски конектор за зглобот на завртки за AC/DC IP67 водоотпорен 2 * 1㎜² најлонски кабел со должина Свеж
X-DREE 10Pcs 300V KF2EDGK 3.5 mm Теренот 4-Pin Пхб Завртка Терминал Блок Конектор(10pcs 300-V KF2EDGK 3.5 mm Терминал 4-Pin Свеж
X-DREE 10Pcs 300V KF2EDGK 3.5 mm Теренот 4-Pin Пхб Завртка Терминал Блок Конектор(10pcs 300-V KF2EDGK 3.5 mm Терминал 4-Pin

4 Позиции, 3,5 мм теренот,приклучок за приклучок за приклучок на пхб Номинална Вредност : AC300 V ; Терминален

DEN 625.60
X - DREE 11pcs 2.54 mm Теренот 10 Pin IDC Fc Заглавие Приклучок Конектор (11Pcs 2.54 mm Теренот 10 Pin IDC Fc Заглавие Приклучок Свеж
X - DREE 11pcs 2.54 mm Теренот 10 Pin IDC Fc Заглавие Приклучок Конектор (11Pcs 2.54 mm Теренот 10 Pin IDC Fc Заглавие Приклучок

Име на производ : ИДЦ Приклучок Конектор; Тип : ФК10П Пин / Позиција Број : 10; Ред Број : 2 Теренот : 2,54 мм / 0,1";

DEN 0.33
X - DREE 25pcs 2.54 mm Теренот Прав Агол 40 Пинови Пхб Заглавие Конектор Двоен Ред(25pcs 2.54 mm Теренот Прав Агол 40 Борови Свеж
X - DREE 25pcs 2.54 mm Теренот Прав Агол 40 Пинови Пхб Заглавие Конектор Двоен Ред(25pcs 2.54 mm Теренот Прав Агол 40 Борови

Име на производ : Заглавие На Пхб Пин;Материјал : Пластика, Метал Пин Број : 40;Теренот : 2,54 мм Вкупна Големи

DEN 876.80
Прото-Предност DR100D254P22M Двоен Ред 1.00 mm Теренот 22-Пински Машки Заглавие ЗА Натопи-22 Адаптер Свеж
Прото-Предност DR100D254P22M Двоен Ред 1.00 mm Теренот 22-Пински Машки Заглавие ЗА Натопи-22 Адаптер

Избрани Печатени Коло Собранието Без олово / Рохс 3 Во Согласност / Достигне Во Согласност 1 мм (39 милји)

DEN 0.33