Финхоми Бар Столици Во собата на 2 Контра Висина, Вртливата Барстол со Потпирач За Нозе И Без Грб Круг, Висина Прилагодливи Модерни бар столици За Кујна, Гроздобер К?

Финхоми Бар Столици Во собата на 2 Контра Висина, Вртливата Барстол со Потпирач За Нозе И Без Грб Круг, Висина Прилагодливи

DEN 1136.00

Свеж

Достапно.

●Ретро Модерен Дизајн● : површината на седиштето на столицата е изработена од висококвалитетна гроздобер кожа, која е издржлива и лесна за чистење. Столицата за шипки дише и е исполнета со сунѓер со висока густина, што не е лесно да се деформира кога седите долго време. Обликот на седиштето е и модерен и модерен. ●Прилагодлива Висина● : висината на седиштето на столицата може лесно да се прилагоди со рачката на воздушниот лифт, да ги задоволи потребите на различни висини. Столчињата седат на гасен лифт со висок интензитет кој ротира 360 степени за целосна подвижност. Бидете сигурни да го отстраните капакот на гасот пред собранието. ●Цврст и Издржлив Q : столчињата се изработени од метална рамка, обложени со пена и покриени со Гроздобер кожа, која е водоотпорна и лесна за чистење. Нашите вртливи столици се многу робусни и издржливи, капацитетот на тежината е 265 килограми. Основата со голема големина со гумен прстен спречува столицата да се лизга гласно или да создава траги на вашиот под, исто така го штити вашиот под од гребење. €Удобно и Стилски● : кујнските столици се designedономски дизајнирани. Можете да ги ставите нозете на потпирачот за нозе за подобра седечка положба. Стилски Модерен дизајн совршено го украсува вашиот кујнски остров и исто така додава современ допир во вашата канцеларија, бар или ресторан. Без разлика дали седите на масата во кујната или сте се собрале околу домашниот бар, нашиот нов сет на шипки ќе биде совршен придружник. €Лесно За Склопување : столиците за шипки се лесни за инсталирање, само треба да навртувате четири завртки, да имате детални упатства во пакувањето и лесни за поставување, помагајќи ви да ја завршите инсталацијата во рок од 10 минути. Овој сет вклучува 2 комплети столици за шипки. Сите додатоци се вклучени со комплетот и се транспортираат во амбалажа со висока јачина за да се спречи оштетување за време на транспортот. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот вртлив стол, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме за 24 часа. Боја : Ретро Кафеава. Материјал : Гроздобер Кожа, Сунѓер, Челик. Големина на Еден Производ : 13,8 "Л х 13,8" В х 25,2 "- 33,5 " Ч (35 х 35 х 64 - 85 см). Големина На седиштето : 13,8 " (35 х 35 см). Висина За Седиштето на Подот : 25.2" - 33.5" (64 - 85 см). Вкупна Тежина На Производот : 11 фунти (5 кг). Макс. Статички Капацитет На Оптоварување по Столица : 265 фунти (120 кг). Пакет Содржина : 2 х Бар Столче, 2 х Собранието Комплет, 1 х Инструкции. Ве молиме отстранете го капачето на лифтот за гас кога ќе ја соберете оваа столица. Барате Стол За Висина На Шалтер за Вашата Кујна?. Финхоми нуди подобро прилагодливи столици за ретро шипки комплет од 2 за кујнски шалтер, вашиот совршен избор!.

Избор на клиенти

Модерни Столици Од кадифена Шипка Комплет од 2 Со Златни Нозе и Хромиран Потпирач За Нозе Свеж
Модерни Столици Од кадифена Шипка Комплет од 2 Со Златни Нозе и Хромиран Потпирач За Нозе

Комплет столици од 2 барови со модерен дизајн и кадифен тапацир Златните нозе додаваат допир на луксуз в

DEN 3.33
Лексикон Кенмаре Вртливата Паб Висина Столче, 29 Ш, Црна Свеж
Лексикон Кенмаре Вртливата Паб Висина Столче, 29 Ш, Црна

Состав На Ткаенина : 70% Пвц, 20% Полистерско Влакно, 10% Памук Пар тркалезна Вртлива Столица Во Висина На Паб

DEN 2.00
Тркалезен Мебел Елстон Кадифе Прилагодливи Вртливи Шипки Во Сина Боја, Комплет од 2 Свеж
Тркалезен Мебел Елстон Кадифе Прилагодливи Вртливи Шипки Во Сина Боја, Комплет од 2

Оваа Прилагодлива Вртлива Столица Е Тапацирана со Кадифена Ткаенина Современи и шик стилизирани шипки

DEN 1.67
Верел Бар Столици Во собата на 2, Шалтер Висина Барстуали За Кујна Контра Свеж
Верел Бар Столици Во собата на 2, Шалтер Висина Барстуали За Кујна Контра

КОМПЛЕТ ОД 2 СТОЛИЦИ за БАРОВИ : Надградете ја вашата лента за појадок со столици со шипки со контра виси�

DEN 2.67
Кросли Мебел Шелби Бар Столче Во Собата, 30-инчен, Потресени Бели Свеж
Кросли Мебел Шелби Бар Столче Во Собата, 30-инчен, Потресени Бели

Столиците може да се користат со маси за висина на шипки и кујнски острови; 30инчна висина на седиштето...

DEN 1.67
Линон Триена Х Назад Виткање Контра Столче, Кафеава Свеж
Линон Триена Х Назад Виткање Контра Столче, Кафеава

Обложеното седиште е обложено со мазна кафеава вештачка кожа Завршено во богат привлечен мерло кој одл�

DEN 0.67
К&засилувач; К Ентериери 20267а 4.5 Инчен Мов Седи Зајаче, Зелена Свеж
К&засилувач; К Ентериери 20267а 4.5 Инчен Мов Седи Зајаче, Зелена

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Димензии : 4 5 " Х х 3 5 " В х 2 5 " Д од модерен до антички, традицион

DEN 207.84