Меракс, Антички Бел Модерен Комода За Дрво Од Фарма За спална Соба со 6, Широк Плакар За Гради, Облека, Деца, Бебе, Тв Штанд Со Фиоки

Меракс, Антички Бел Модерен Комода За Дрво Од Фарма За спална Соба со 6, Широк Плакар За Гради, Облека, Деца, Бебе, Тв Штанд

DEN 768.00

Свеж

Достапно.

[Рустикален Стил]без оглед на тоа како се менува вашиот стил, оваа рамка за кревет од дрво има минималистички изглед што му овозможува да стои самостојно или добро да одговара на секој декор без да биде премногу трендовски. Оваа комода за кревети од дрво носи природен акцент во вашиот дом. [Цврста Конструкција] Сите парчиња се направени од цврсто борово дрво,иверица и МДФ. Цврстата конструкција на дрвена рамка додава дополнителна стабилност и издржливост за долготрајна употреба. [Решение за складирање] оваа комода со 6 фиоки за спална соба лесно се лизга на метални топчести лежишта и е идеална за организирање долна облека, ќебиња, долна облека, како и облека на вашите деца и бебиња. [Мултифункционален Комода] оваа голема комода е одлична за спална соба, плакар, дневна соба, расадник, ходник и кревет. ТОА е ИСТО ТАКА тв штанд комода со фиоки за складирање!. [Лесно За Склопување] Вкупна Димензија На Производот : 47,8 "Л х 18,9"В х 30" Х. со чекор-по-чекор упатство за употреба и вклучени сите потребни алатки.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашите претставници на услуги на клиентите. 2022 Ново Рустикално Цврсто Дрво 6-Комода За Фиоки За Деца, Тенкови,Жени,Менспецификации : Комплетот вклучува : Материјал за Комода : Бор+иверица+Мдф Боја : Античка Бела/Античка Сива Вкупна Димензија На Производот : Комода 47,8"Л х 18,9"В х 30"Ч Вкупна Тежина На Производот : 88 Фунти Капацитет - Табела : 180 ФУНТИ/ Фиока : 50 фунти потребни се дополнителни Алатки : сите алатки вклученивоа На Склопување : Делумно Склопување (0,5 Час)Известување : Предметите Може Малку Да Се Разликуваат Од Фотографијата Во Однос На Бојата Поради Осветлувањето Или Екранот На Вашиот Монитор.

Избор на клиенти

Сонома 6 Фиока Двоен Салон За Спална Соба, Еспресо Свеж
Сонома 6 Фиока Двоен Салон За Спална Соба, Еспресо

КЛАСИЧЕН КОМОДА ЗА ФИОКИ : Има 2 колони со 6 вкупни фиоки со целосна големина како простор за складирање д

DEN 2.67
Прогресивен Мебел Чатсворт Градите, Нане Свеж
Прогресивен Мебел Чатсворт Градите, Нане

5 фиоки за складирање Фестонирана база калапи Вклучен комплет против совет Изработени од борови цврсти

DEN 0.33
Комода ЗА ПЕСНИ За Спална Соба, Комода, Комода За 6 Фиоки, Комода За Ткаенина Од Плакарот Со Метална Рамка, Дрвен Врв И Преден Свеж Попустот
Прогресивен Мебел Чатсворт Фиока Гардероба Со Огледало, Креда Свеж
Прогресивен Мебел Чатсворт Фиока Гардероба Со Огледало, Креда

Вклучува хардвер за огледало и монтирање 7 големи фиоки и 2 мали фиоки Вклучен комплет против совет Изра�

DEN 1.33
Подобри Домашни Производи Моника Кадифе Тапациран Двоен Комода Во Сива Боја Свеж
Подобри Домашни Производи Моника Кадифе Тапациран Двоен Комода Во Сива Боја

СПЕЦИФИКАЦИИ; Боја : Сива; Стил : Модерен; Број На Фиоки : 6; Упатства За Нега На Производи : Избришете Со Су�

DEN 3.33
Бакстон Студио Алина Среден Даб Завршено Дрво И 4ан 4-Фиока Акцент Градите Свеж
Бакстон Студио Алина Среден Даб Завршено Дрво И 4ан 4-Фиока Акцент Градите

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 3797.44
Нексера 4-Фиока Градите, Кората Сива, Сива Свеж
Нексера 4-Фиока Градите, Кората Сива, Сива

4 практични фиоки за складирање на вашата облека и personal работи 4 фиоки на цврсти метални слајдови Модере�

DEN 4480.00
Азл1 Животен Концепт 11-Комода За Фиоки, Кула За Складирање Ткаенини за Спална Соба, Ходник, Расадник, Плакари, Висока Единица Свеж Попустот
КОМОДА СО 4 Фиоки, Кула за Складирање, Единица За Организатор, Комода За Ткаенина за Спална Соба, Ходник, Влез, Плакари, Цврста Свеж Попустот