БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА

БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА

DEN 735.84

Свеж

Достапно.

- Боби Шеф 5' Длабок Дел Боб Перика Чипка - МЛФ580 ЛИВАНА. - Продажбата на перика боја : 1 / Боја Прикажана На Моделот : 1Б. боите на сликата и вистинскиот производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот. Шеф чипка мека Перм Јаки Серија со Директно Модерни Рабови. Свежо Чисто, Флексибилно Капаче. Високи перики Отпорни на Топлина. Тип на броење единица : Брои. Bobbi Шеф 5" Длабоко Дел Боб Перика Чипка - MLF580 LIVANA продажната перика боја : 1 / Боја се Прикажани на Модел : 1 B Бои на сликата и вистински производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот Шеф Чипка Мека Перм Yaki Серија со Прави Модерна Рабовите Свежи Чисти & Flexfit Капа Рака Врзана 5" Длабоко Дел Перики Висока Топлина Отпорни перики.

Избор на клиенти

Кела кила Кадрава Перика Свеж
Кела кила Кадрава Перика

Русокоса Мешани Кафеави Црвени Боб Перики За Жени : дефинитивно ќе се заљубите во нашата шарена кадрава

DEN 159.84
СУПЕРЛОК Бран На Телото 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса претходно откинати 360 HD Целосна Чипка Човечка Коса 180% Густина Свеж Попустот
Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Чипка Фронтални Кадрави Перики За Црни Жени 180% HD Чипка Предни Перики Свеж Попустот