Пвц Споеви на Цевки 32мм Внатрешен Дијаметар Флексибилен Спој 90 Степени лактот 32мм Х 25мм Намалување На Мета/Лактот Фитинзи Градина Вода Црево Цевка Заеднички

Пвц Споеви на Цевки 32мм Внатрешен Дијаметар Флексибилен Спој 90 Степени лактот 32мм Х 25мм Намалување На Мета/Лактот Фитинзи

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Отпорност на ниска температура, отпорност на удар, ОТПОРНОСТ НА УВ И отпорност на корозија. Тие се дизајнирани да издржат шокови или да паднат од височина, нема да покажат пукнатини или кршење во споредба со стандардот, имаат мала тежина, имаат подолг животен век и се економични за самостојни проекти. Важно е ДЕКА ПВЦ обезбедува прекрасен изглед. 32мм пвц конектор. внатрешниот дијаметар на. 32мм флексибилен зглоб 90 степен лактот 32мм Х 25мм намалување на мета/лактот фитинзи градина вода црево цевка заеднички. Ве молиме внимателно проверете ја големината пред да нарачате. Материјал : нов пвц материјал и 100% сосема нов, висококвалитетен, издржлив и долг работен век. Мебел - Одделение пвц додатоци се многу погодни ЗА САМ пвц структури и проекти, оранжерии, шупи, шатор врски, полица градина поддршка структура рамки за складирање, многу погоден за работ, агол и центар врски.32мм пвц конектор внатрешниот дијаметар на. 32мм флексибилен спој 90 степен лактот 32мм Х 25мм намалување на мета/лактот фитинзи градина вода црево цевка спој ве молиме внимателно проверете ја големината пред да нарачате материјал : нов пвц материјал и 100% сосема нов, висококвалитетен, издржлив и долг работен век.

Избор на клиенти

Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини Свеж
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини

Постојат два секачи во различни големини што можете да ги користите за различни слотови Остриот сечење

DEN 1.00
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00