Новите Авантури На марија-кејт &засилувач ;lли

Новите Авантури На марија-кејт &засилувач ;lли

DEN 614.40

Свеж

Достапно.

решете пет мистерии. три борци карактери. секој лик има посебни способности. користете ги способностите на ликовите за решавање загатки. соберете парчиња поим за да добиете совети за секое ниво. Опис На производот Помогнете им на мери-Кејт иlли да решат пет мистерии за време на вечерата во НОВИТЕ АВАНТУРИ НА МЕРИ-КЕЈТ ИHЛИ. Вие ги преземате улогите На Марија-Кејт ,hли и Нивното Куче. Секој лик има збир на посебни способности : Мери-Кејт може да скокне до високи корнизи ,hли може да превртува прекинувачи, А Поимот може да се вклопи преку тесни отвори или да им даде поттик на девојките на повисоките области. На секое ниво, девојките и Поим мора да ги користат своите таленти и да работат заедно за да соберат парче загатка. Ако заглавите, има три парчиња поим расфрлани во секоја фаза. Соберат сите три парчиња, и ќе се даде навестување за тоа како да се соберат загатка парче. Дигитализираната гласовна работа во текот на играта ќе ве натера да мислите дека навистина играте со Мери-Кејт иhли. Обидете се да ги решите сите мистерии во НОВИТЕ АВАНТУРИ НА МЕРИ-КЕЈТ ИHЛИ. Без разлика дали ги сакате или ги мразите, близнаците Олсен остануваат популарни и покрај заклучокот на Нивната долгогодишна Тв комедија Фул хаус. Близнаците скокаат од малиот екран до уште помалиот Систем На Бои За Момчиња Во Оваа мистериозна аркадна игра. Како тинејџерски детективи, решителното дуо има за цел"да го реши секое злосторство пред вечерата" но, тие нема да стигнат многу далеку без ваша помош. Иако овој рецензент првично беше малку скептичен во врска со квалитетот на играта (што се чини дека е создадено исклучиво за да се заработи од популарноста на двојката), тоа е, всушност, изненадувачки добро. Гејмерите мора да талкаат низ повеќе нивоа на аркада во обид да ја решат секоја од петте одделни мистерии. За да го освоите секое ниво, ќе мора да ја користите вашата памет за да отворите заклучени кафези и врати што содржат витални индиции. Мери-Кејт ,lли и кучето што гризе криминал мора да соработуваат едни со други за да го завршат секое ниво. На пример, секој лик има посебна вештина која најдобро одговара за решавање на специфичен аркаден предизвик. Во многу случаи, ќе треба да откриете која комбинација на специјален карактер се движи да се користи за да се најде нова трага. Новите Авантури На Мери-Кејт Иhли е чудно зависност и неочекувано забавно. Фановите На близнаците Олсен ќе сакаат да го земат ова, додека нефановите можеби ќе сакаат да ѕирнат кога никој друг не гледа. Брет Атвуд Добрите : зависност аркадна игра Апелира до навивачите На олсен близнаци Лошите Страни : " Девојка " тема може да срам гај гејмери.

Избор на клиенти

Соул Калибур В Колекционерско Издание-Xbox 360 Свеж
Соул Калибур В Колекционерско Издание-Xbox 360

Вклучува : Душата Калибур V Игра, Душата Калибур V Саундтракот, Изработка на видео содржини, тврд Повез ум

DEN 1.67
Лего Рок Бенд-Нинтендо ДС Свеж
Лего Рок Бенд-Нинтендо ДС

Изразете се со персонализирано Лего Рок Дувло што може да се додаде и украси за совршено да одговара на �

DEN 3.00
Далеку Крик 4 Кират Издание-КОМПЈУТЕР Свеж
Далеку Крик 4 Кират Издание-КОМПЈУТЕР

Далечниот Крик 4 Колекционерско Издание е крајниот пакет Вклучува ексклузивна колекционерска кутија с�

DEN 1599.84
Супер Змеј Топката Херои Свеж
Супер Змеј Топката Херои

Длабоко картичка битка игра со повеќе од илјада картички & 350 карактери ОД франшизата ЗМЕЈ ТОПКАТА...

DEN 1.00
ПС4 Сангокуши 13 30 ГОДИШНИНА БОГАТСТВО КУТИЈА [Јапонски] Свеж
ПС4 Сангокуши 13 30 ГОДИШНИНА БОГАТСТВО КУТИЈА [Јапонски]

Крајниот приказ На Трите кралства Херојска драма на собир На Легенди Со ова како концепт зад Романтикат

DEN 936.00
Белешка за смртта: Игра Кира Свеж
Белешка за смртта: Игра Кира

Смртна белешка : Играта Кира се заснова на јапонската (аниме) серија Играта Кира е стратешка игра каде иг

DEN 803.20
Чернобилит Еу Верзија Регионот Слободен Свеж
Чернобилит Еу Верзија Регионот Слободен

Подгответе се за возбудлива авантура на преживување, заговор, ужас, љубов и опсесија Опстанокот во Зона�

DEN 527.84
Нечистотија Митинг 2.0-PlayStation 4 Свеж
Нечистотија Митинг 2.0-PlayStation 4

Еднодневно Издание ја вклучува играта + 3 Dlc Автомобили (Porsche 911 Rgt Рели Spec, Fiat 131 Abarth Рели, Алпски Renault A110 1600 S

DEN 719.84
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон Свеж Попустот
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон

Патување во Авалонската Шума како Серезамлада Бајонетаи нејзиниот прв демон, Чешир, кој ја стекна моќта

DEN 766.40
Tiger Woods PGA Tour 13 - PlayStation 3 Свеж
Tiger Woods PGA Tour 13 - PlayStation 3

Подобрете ја вашата игра со замав за голф вистински живот Доживејте автентичен голф што го имитира ваши

DEN 2.33
ЛЕДЕНО ДОБА: Лудата Авантура На Скрат-Нинтендо Прекинувач Свеж Попустот
ЛЕДЕНО ДОБА: Лудата Авантура На Скрат-Нинтендо Прекинувач

Скрат повторно е во тоа во сосема нова авантура! Мистериозен механизам во древниот Храм Скратазон, го за

DEN 540.64
Нба 2К15 - Плејстејшн 3 Свеж Попустот
Нба 2К15 - Плејстејшн 3

Игра : Наградувана игра со многу нови анимации, нов систем за тајминг на удар и подобрен играч АИ, НБА 2К15

DEN 316.64
TopVelsun 723-40-92103 Главен склоп на вентил за олеснување компатибилен со PC200-7 PC200-8 PC220-7 PC270-7 PC300-7 PC350LC-7 Свеж
TopVelsun 723-40-92103 Главен склоп на вентил за олеснување компатибилен со PC200-7 PC200-8 PC220-7 PC270-7 PC300-7 PC350LC-7

Број на дел : 7234092103 Главен склоп на вентил за олеснување Fitment : Компатибилен со PC2007 PC2008 PC2207 PC2707 PC3007 PC350 LC7 PC3

DEN 816.00
Адити џеб чудовиште 1 - 16 битни MD игри со игри за мегадриверска конзола за генеза Свеж
Адити џеб чудовиште 1 - 16 битни MD игри со игри за мегадриверска конзола за генеза

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

DEN 2.67
Работилница За Градење Мечка: Долина На Пријателството Свеж Попустот
Работилница За Градење Мечка: Долина На Пријателството

Убаво време е! Помогнете му на Вашата Работилница За Градење Мечка крзнените пријатели ја прават долина

DEN 191.20
Стогодишнината: Приказна За Шиџима-Плејстејшн 5 Свеж
Стогодишнината: Приказна За Шиџима-Плејстејшн 5

Уникатна и извонредна мистерија во живоакцијаавантура, околу темата на вечниот Живот...

DEN 2.33
Електропланктон - Нинтендо ДС Свеж
Електропланктон - Нинтендо ДС

Интеракцијата со секој електропланктон е малку поинаков, иако секогаш ќе го користите екранот на допир,

DEN 1.33
ЛЕГО Јура Светот-PlayStation 3 Свеж
ЛЕГО Јура Светот-PlayStation 3

Преживејте ги клучните моменти од сите четири филмови Од Јура : авантура 65 милиони години во изработкас�

DEN 499.20
Гига Механички Игри Окко Хроники: Куќата На Задоволствата Од Жад Свеж
Гига Механички Игри Окко Хроники: Куќата На Задоволствата Од Жад

Оваа експанзија ќе ве пренесе до сулфурни куќи на задоволство и игри, што ги држи застрашувачкиот клан ј

DEN 0.67
4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console, Свеж
4K Конзола за игри 16-битна видео игра за мега погонски игра стап 4K 1900+ Ретро игри за NES Portable Letv Dendy Games Console,

⚫ Вградени 10000 игри за PS1 / FC игри Поддршка PS1 / MAME / SFC / FC / GBA / GB / GBC / MD формат на игра Играчите можат сами да �

DEN 0.67
Lumines II - Sony PSP Свеж
Lumines II - Sony PSP

Лиценцирана саундтрак со песни и музички видеа од денешните врвни музичари Безжична локална игра со дв�

DEN 1046.40
Снајперски Дух Воин Договори Свеж
Снајперски Дух Воин Договори

Играјте како платен изведувач, атентатор за изнајмување и поразете ги вашите ривали Отворените договор

DEN 2.00
Адити уривање човек, нас покривање со кутија и прирачник за Sega Megadrive Genesis Video Game Console 16 bit MD картичка Свеж
Адити уривање човек, нас покривање со кутија и прирачник за Sega Megadrive Genesis Video Game Console 16 bit MD картичка

Д р игри со кутија и прирачник, како што се прикажува фотографијата Игри за 16 битни Sega Megadrive / Genesis System, цел

DEN 2.33
Aqua Kitty DX - Вита Свеж
Aqua Kitty DX - Вита

Aqua Kitty Дефанзивец на рудникот за млеко DX физичко издание на вита од ограничени игри направени се 2.800 при

DEN 3.33