uxcell Двојна Жица Пролет Црево Стегач, 20 парчиња 65Mn Челик 23mm Внатрешна Диа Одговара 24mm-25.3 mm Од Црево Гориво Линија Силиконска Цевка Пролет Клипови, Боја Цинк Позлатен?

uxcell Двојна Жица Пролет Црево Стегач, 20 парчиња 65Mn Челик 23mm Внатрешна Диа Одговара 24mm-25.3 mm Од Црево Гориво Линија

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

[Големина] : Внатрешен Дијаметар : 23мм / 0,91"; Надворешен Дијаметар На Цревото За Вклопување : 24-25,3 мм / 0,94" - 1". [Материјал] : Изработен од челик од 65 мм со обоена завршница со цинк, стегачот на пролетното црево има добра цврстина, отпорност на абење и може да се користи долго време. [Предност] : овие стеги за пролетно црево се лесни за употреба, само отворете ја стегачот со клешта и лесно спуштете ја на цевката. [Дизајн] : Дизајниран Со жица со двојна рана, што го прави може да ја рашири силата на стегање околу цревото и се поисплатливи од стегите со една жица. [Апликација] : клиповите за пролетно црево главно се користат за прицврстување и запечатување на интерфејси и можат цврсто да ги заклучат линиите за гориво на опремата за напојување, цевки за црево за воздух, црева за вода, силиконски цевки, вакуумски црева, автомобилски линии за гориво, цевки за гас на мотоцикли, моторни санки итн. Широко се користи во автомобилската, морската, косилката за трева, земјоделската, ракувањето со материјали, фабричката и градежната индустрија. Овие стеги за пролетно црево се лесни за употреба, само отворете ја стегачот со клешта и лесно спуштете ја на цевката. Дизајниран со жица со двојна рана, што го прави може да ја рашири силата на стегање околу цревото и се поисплатливи од стегите со една жица. Клиповите за пролетно црево главно се користат за прицврстување и запечатување на интерфејси и можат цврсто да ја заклучат опремата за напојување линии за гориво, цевки за црево за воздух, црева за вода, силиконски цевки, вакуумски црева, автомобилски линии за гориво, цевки за гас на мотоцикли, моторни санки итн. Широко се користи во автомобилската, морската, косилката за трева, земјоделската, ракувањето со материјали, фабричката и градежната индустрија.

Избор на клиенти

Uxcell Прилагодливи 13-19мм 8мм Ширина Црево Стегач Клип, Сребрен Тон, 10 парчиња Свеж
Uxcell Прилагодливи 13-19мм 8мм Ширина Црево Стегач Клип, Сребрен Тон, 10 парчиња

Име На Производот : Црево Стегач;Тип : Прилагодливи Опсег : 1319мм / 0,5 "0,7"; Ширина На Бендот : 8мм / 0,31"...

DEN 1.00
Морис 21843 Податлив Стегач За Цевки За Завртки, 1-1/4 Свеж
Морис 21843 Податлив Стегач За Цевки За Завртки, 1-1/4

Податливи Стеги За Цевки Со ЗаврткиСе Препорачува За поддршка или водење на тешки товари долж патеките

DEN 2.33
PowerMadd Широк Стожер Столб 6, црна Свеж Попустот
PowerMadd Широк Стожер Столб 6, црна

Мала тежина Најновите стожерни кревачи на Power Madd користат модерен дизајн кој е издржлив и мала тежина Вк

DEN 1330.56
Maxmoral 5pcs 16-25mm Прилагодливи Пеперутка Црево Стегач Со Пластична Рачка, Цевка Клипови Обрач Фиксна Алатка Свеж
uxcell Стегач За Црево Со Двојна Жица, 20 парчиња 304 Нерѓосувачки Челик 9мм Внатрешна Диа Одговара на 9,7 мм-10,5 мм Од Црево Свеж
X-DREE 2pcs 22mm Dia Гумени Наредени R Во Облик На Цевка Од Нерѓосувачки Челик Цевки Цевки Стегач Кабел (2Pcs 22mm Dia Во gomma Свеж
POWERTEC 71606 Тешки Цевки Стеги за 3/4 Инчен Црна Цевка, Алуминиумска Легура Цевка Прстиња w/ 2-3/8 Длабочина На Грлото и 2000 Свеж
X-DREE 5Pcs 30mm Дијаметар Гума Наредени Р Облик Цинк Цевка Клипови Црево Цевка Стегач(5Pcs 30mm Дијаметар гома rivestita во Свеж
X-DREE 5Pcs 30mm Дијаметар Гума Наредени Р Облик Цинк Цевка Клипови Црево Цевка Стегач(5Pcs 30mm Дијаметар гома rivestita во

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Цинк, гума Нето Тежина : 115гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња х Кл�

DEN 3.00
X - DREE 90mm Dia EPDM Гумени Наредени P Клипови Кабел Црево Цевка Стеги Држач 5pcs (90 mm Dia epdm recubierto de caucho P Клипови Свеж
X - DREE 90mm Dia EPDM Гумени Наредени P Клипови Кабел Црево Цевка Стеги Држач 5pcs (90 mm Dia epdm recubierto de caucho P Клипови

Главна Боја : Сребрен Тон, Црна; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик, ЕПДМ гума Содржина на пакетот : 5 парчињ

DEN 1108.80
Х-DREE Ослободува 1.6 Дијаметар Од Нерѓосувачки Челик Бенд Кабел Вратоврска Црево Прстиња (Fascettubo на fascette serracavo Свеж
Х-DREE Ослободува 1.6 Дијаметар Од Нерѓосувачки Челик Бенд Кабел Вратоврска Црево Прстиња (Fascettubo на fascette serracavo

НУЛА (НУЛО НУЛА (НУЛО Releasable 1.6" Дијаметар од не ' Рѓосувачки Челик Бенд Кабел Вратоврска Црево Clampsdescription в�

DEN 1.33
X - DREE 34mm Dia Гумени Наредени U Во Облик На 304 Нерѓосувачки Челик Цевка Клип Црево Стегач 4pcs (Fascetta stringitubo на Свеж
X - DREE 34mm Dia Гумени Наредени U Во Облик На 304 Нерѓосувачки Челик Цевка Клип Црево Стегач 4pcs (Fascetta stringitubo на

Погоден за прицврстување на цевки, ремени за кабли, цевки за заштита на кабли, црева и кабли Широко се ко�

DEN 2.67
Оатеј 33910 Стеги За Цевки, 0,5, Сива Свеж
Оатеј 33910 Стеги За Цевки, 0,5, Сива

Производот Е Лесна инсталација и лесно ракување Производот е произведен во Кина Производот е лесен за у

DEN 3.00
X - DREE 16mm Пластични Цевки Фиксирање Клипови Зелена 100pcs За Подно Греење(лос клипови де fijacién де tubo de plastico de Свеж
X - DREE 16mm Пластични Цевки Фиксирање Клипови Зелена 100pcs За Подно Греење(лос клипови де fijacién де tubo de plastico de

Име на производ : Цевка Главен; Пакет Содржина : 100 (+ / 2%)Парчиња х Цевка Главен Главна Боја : Зелена; Матери

DEN 1.00