2 ЖЕЗОЛ ИЗЛИВ КОЛЕКЦИИ #03647 Гас Може Делови 4 ПАРЧИЊА ИЗЛИВ/ЗАВРТКА КАПА ЈАКА/ЗАТВОРАЧ/ЗАДЕН ОТВОР.Комплет работи НА СРЕДНИОТ ЗАПАД, АМЕРИКА-МОЖЕ, ПЛАСТИЧНИ ОРЕЛ ПГ5 &?

2 ЖЕЗОЛ ИЗЛИВ КОЛЕКЦИИ 03647 Гас Може Делови 4 ПАРЧИЊА ИЗЛИВ/ЗАВРТКА КАПА ЈАКА/ЗАТВОРАЧ/ЗАДЕН ОТВОР.Комплет работи НА СРЕДНИОТ

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

2 Нови Пакети На Жезолски Изливи И Делови Колекции. ОДГОВАРА НА ПЛАСТИЧЕН ЖЕЗОЛ, АМЕРИ-КАН, ОРЕЛ ПГ5 И КП СЕРИЈА, ИГЛУ, УНИСТРИМ, МОЛЕР, СРЕДЕН ЗАПАД. НЕ ОДГОВАРА НА СИТЕ ЏЕРИ ЛИМЕНКИ КАКО ШТО Е ОЗНАЧЕНО НА ПАКЕТОТ. ДАЛИ ОДГОВАРА НА ПЛАСТИЧНИ ЖЕЗОЛ ЏЕРИ МОЖЕ САМО. Еве што добивате : 2 Сосема Ново Во Комплетите За Гас Со Жезол За Пакување И Делови. Вклучува : 2 Нови Изливи На Гас За Само-Вентилација СО ГУМЕНА Заптивка FS910 V. 2 Нови Капачиња ЗА Затка JS1710 што работи со двојна должност, Како Капаче за Изливот и Затворач вметнат во основата на изливот кога го криете изливот во конзервата, а потоа затегнете ја јаката на капачето на завртката надолу за да дејствува како затворено капаче за складирање или транспорт. 2 Нови Завртка Капа Јаки 05765. 2 Нови Задни Капачиња ЗА Вентилација JS510. 4 парчиња По Комплет Скиптар Само-Вентилација Излив w/Заптивка #FS910 V, Scepter Затка Капа Диск #JS1710, Жезол Заден Пропустливи капа #JS510, Завртка Капа Јака #05765. ОВА ЌЕ ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО НОВИ и СТАРИ (со исклучок на задниот отвор, дизајниран само за Жезол) ЖЕЗОЛ, АМЕРИ-КАН, ПЛАСТИЧЕН ОРЕЛ ПГ5 И КП СЕРИЈА, ИГЛУ, УНИСТРИМ, МОЛЕР и ДИЗЕЛ КЕРОЗИН БОКАЛИ ЗА ГОРИВО ОД СРЕДЕН ЗАПАД. Ве молиме поставете какви било прашања, проверете ги сите мерења и броеви на делови за да одговараат на вашите потреби. **Лименки за гас, Владетел, Дебеломер не се вклучени**.

Избор на клиенти

ЈУСТРИТ 7150200 Безбедност Може, тип I, 5gal, Жолта Свеж
ЈУСТРИТ 7150200 Безбедност Може, тип I, 5gal, Жолта

Продадени како 1 Секој Изграден од галванизиран челик со издржлива завршна облога во прав...

DEN 1.33
ИМС Производи 112430-Н2 Природни 2.7 Галон Голем Капацитет Завртка Капа Резервоарот За Гориво Свеж
ИМС Производи 112430-Н2 Природни 2.7 Галон Голем Капацитет Завртка Капа Резервоарот За Гориво

Одговара : Husqvarna FC 250 / FC 350 / FC 450 / FX 350 / FX 450 1921 РЕЗЕРВОАРИТЕ НА ИМС се поголем капацитет од залихите, но сепа�

DEN 6275.84
ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Трки Горива 5 Галон Плоштад Мотоспорт Алатка Контејнер Црвено Свеж
ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Трки Горива 5 Галон Плоштад Мотоспорт Алатка Контејнер Црвено

Овој бокал од 5,5 литри може да се користи само за тркачко гориво, како Што Се Нитрометан или Метанол, што �

DEN 0.67
Скрибнер Пластика 2000д Комунални Бокал Свеж
Скрибнер Пластика 2000д Комунални Бокал

Произведен од тврд полиетилен LLDPE користејќи го нашиот процес на ротационо обликување ги прави најтешк�

DEN 159.84
Мисија Автомобилски Џери Може Гарнитури-Замена Гарнитури ЗА 20L НАТО Џери Може Да Излив Свеж Попустот
Мисија Автомобилски Џери Може Гарнитури-Замена Гарнитури ЗА 20L НАТО Џери Може Да Излив

Гумена Заптивка дихтунзите од гуери можат да станат кршливи и искривени со текот на времето, намалувај�

DEN 127.84
5 гал Жолта Пластика Дизел Гориво Може Свеж
5 гал Жолта Пластика Дизел Гориво Може

● 5 гал Жолта Пластична Дизел Гориво Може € Капацитет : 5 gal € Висина : 18 15 / 32 во ● Материјал : Пластика...

DEN 1346.72
ЈСП Производство Мфц Пластична Капа Ремен За Жезол Воено Гориво Може Џери Може Дизел Гас Свеж
ЈСП Производство Мфц Пластична Капа Ремен За Жезол Воено Гориво Може Џери Може Дизел Гас

Сосема Нов Мфц Пластичен Ремен За Капачиња За Воена Конзерва За Гориво / Џери Може Компатибилен Со Жезо

DEN 159.84