Буладу Ѓумбир Портокалова Чипка Предни Перики Човечка Коса Џери Кадрави Перики За Црни Жени Природна Линија На Коса Бразилски Затворање на Чипка 4х1 Девствена Коса

Буладу Ѓумбир Портокалова Чипка Предни Перики Човечка Коса Џери Кадрави Перики За Црни Жени Природна Линија На Коса Бразилски

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

4х0, 75 чипка предни перики човечка коса ѓумбир портокал Џери кадрава 100% човечка коса за жени, необработена бразилска човечка коса џери кадрава чипка предни перики, природни, меки, дише, жив, без заплеткување, без последици. Конструкција на шапка+ѓумбир портокал џери кадрава 4 € 0,75 перика за затворање чипка, средно (22 - 22,5 инчи) капаче за коса со прилагодливи ремени за да одговара на главите на повеќето луѓе, 3 чешли и еластична мрежа го олеснуваат инсталирањето, дишењето и удобноста. Светло-кафеавата чипка добро одговара на вашата кожа. # Џери Кадрава 4х0, 75 Чипка Предни Перики Човечка Коса материјал qu100% бразилскиот девица човечка коса материјал беше исечен од еден донатор, целосна кутикула усогласена, може да биде обоена, пермирана, изветвена, истакната, исправена или стилизирана како своја коса, жива, мека и удобна. `+Погоден За Секоја Пригода, Ѓумбир портокал џери кадрава 4х0, 75 чипка предни перики човечката коса ви носи совршен изглед за секојдневниот живот, свадбата, состаноците, тематските забави, косплејот и секоја друга пригода, ве прават посамоуверени и шармантни. Quager package & Политика За Враќање Quatch Вклучува 1 единица Ѓумбир портокал џери кадрава 4x0, 75 чипка предни перики човечка коса и повеќе бесплатни подароци. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме додека не бидете задоволни.

Избор на клиенти

Без лепак 24 Целосна Чипка Човечка Коса Перика Афро Црни перики Бразилска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 1 Свеж
Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Чипка Фронтални Кадрави Перики За Црни Жени 180% HD Чипка Предни Перики Свеж Попустот
БОБИ ШЕФ ХД Чипка Предна Перика Медифреш Навистина Мене 5 Длабока Чипка Дел Млф593 Малин Свеж
Мксангел Долга Брановидна Омбре Виолетова Синтетичка Перика Чипка Предни Влакна Отпорни На Топлина Коса Перика Свеж
БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА Свеж
БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА

Боби Шеф 5' Длабок Дел Боб Перика Чипка МЛФ580 ЛИВАНА Продажбата на перика боја : 1 / Боја Прикажана На Мо�

DEN 735.84