AKCTBOOM 5811118154-SVV Сијалица за замена на ламби со куќиште за Vivitek D548 D551 D552 D554 D555 D555WH D556 D557W D557WH D55AA D55BA D560ST DH558 DH559 DH559ST DX56AAA H106060

AKCTBOOM 5811118154-SVV Сијалица за замена на ламби со куќиште за Vivitek D548 D551 D552 D554 D555 D555WH D556 D557W D557WH

DEN 1055.84

Свеж

Достапно.

Модел на ламби 5811118154-SVV сијалица за замена на ламбата со куќиште. Компатибилен за VIVITEK D548 D551 D552 D554 D555 D555 WH D556 D557 W D557 WH D55 AA D55 BA D560 ST DH558 DH559 DH559 ST DX56 AAA H1060. Лесно е да ја инсталирате ламбата во вашиот проектор како начини на кои ја вадите старата ламба. Бидете свесни за конекторот, проверете дали е добро поврзан. Сите ламби на проекторот ќе бидат тестирани строго пред пратката за да се осигури дека ламбите можат да работат нормално. Нашата ламба за проектор што доаѓа со гаранција од 180 дена и одлична услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте со нас. Модел на ламби 5811118154-SVV сијалица за замена на ламбата со куќиште. Компатибилен за VIVITEK D548 D551 D552 D554 D555 D555 WH D556 D557 W D557 WH D55 AA D55 BA D560 ST DH558 DH559 DH559 ST DX56 AAA H1060. Лесно е да ја инсталирате ламбата во вашиот проектор како начини на кои ја вадите старата ламба. Бидете свесни за конекторот, проверете дали е добро поврзан. Сите ламби на проекторот ќе бидат тестирани строго пред пратката за да се осигури дека ламбите можат да работат нормално. Нашата ламба за проектор што доаѓа со гаранција од 180 дена и одлична услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте со нас. Заменска ламба за замена на Akctboom. Ние сме професионално производство и снабдувач на извор на светлина за проекција и фаза со повеќе од 10 години искуство. Ние применуваме напредна оптичка технологија на изворот на светлина на проекторот. Ние сме желни да ве однесеме во светла и динамичен свет со висока дефиниција. Лесен за инсталирање. 1. Исклучете ја моќноста и почекајте проекторот да се олади најмалку 30 минути. 2. Олабавете ги завртките на задниот капак на проекторот и извадете го капакот. 3. Олабавете ги завртките на сијалицата, фатете ја рачката и извадете ја сијалицата. 4. Исчистете ја прашината во проекторот и инсталирајте ја новата сијалица и затегнете ги завртките. 5. Затворете го задниот капак и затегнете ги завртките, а потоа внесете го поставувањето на менито за да го рестартирате времето за употреба на ламбата. Проширете го животот на ламбата. 1. Не ја исклучувајте моќта директно за време на употребата. 2. Секоја употреба трае најмалку 3 минути и не надминува 4 часа секој пат. 3. Редовно исчистете ја прашината во рамките на проекторот и околу ламбата и заменете го филтерот. 4. По исклучувањето на проекторот, почекајте најмалку 60 минути или проекторот се олади пред да се рестартира. Режим на сијалица 5811118154-SVV. Компанија со VIVITEK D548, D551, D552, D554, D555, D555 WH, D556, D557 W, D557 WH, D55 AA, D55 BA, D560 ST, DH558, DH559, DH559 ST DX56 AAA H1060.

Избор на клиенти

XL-5200-E Sony F-9308-860-0 Проекција за замена ТВ ламба Свеж
XL-5200-E Sony F-9308-860-0 Проекција за замена ТВ ламба

Заменува XL5200 F93088600економично решение за вашата телевизија DLP / LCD проекција Компатибилен со следниве те

DEN 2.67
Ипцв ЦВЦ-Сдцабс Платинум Чад Кабина Покрив Светлина, Свеж
Ипцв ЦВЦ-Сдцабс Платинум Чад Кабина Покрив Светлина,

Димензии на пакетот : 12,192 см (Л) х 10,668 см (Ш) х 8,128 см (Ч) Тип На Производ : Авто Додаток Количина На Пакетот : 1

DEN 227.84
Техничка Прецизност Замена За ХЈУЗ ЈВЦ ПК-Л2210У СВЕТИЛКА &засилувач; ДОМУВАЊЕ ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица Свеж
Техничка Прецизност Замена За ХЈУЗ ЈВЦ ПК-Л2210У СВЕТИЛКА &засилувач; ДОМУВАЊЕ ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица

Замена ЗА ХЈУЗ JVC PKL2210 U СВЕТИЛКА И ДОМУВАЊЕ ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица Единица по продажба : 1 Замена З

DEN 2705.60
ДЕПО 317-2009п-АКД Замена Магла Светло Собрание Свеж
ДЕПО 317-2009п-АКД Замена Магла Светло Собрание

Димензии на пакетот : 13,36 L x 3,7 H x 11,21 W (инчи) Тежина на пакетот : 3,74 фунти Земја на Потекло : Тајван, Провинци

DEN 2.33
N NORDLICHTER 9006 LED Фарови Сијалица, 12000LM 60W 6500K Ксенон Бела Вентилатор Безжична Конверзија Комплет HB4 LED Светлина Свеж
N NORDLICHTER 9006 LED Фарови Сијалица, 12000LM 60W 6500K Ксенон Бела Вентилатор Безжична Конверзија Комплет HB4 LED Светлина

①Безжична Врска 9006 led светло за автомобил без дополнителен двигател и ремен за жици, севоедно дизајн со

DEN 840.00
LUTEMA 5J.J5E05.001-L01 BENQ замена DLP/LCD кино Проектор за ламба Свеж
LUTEMA 5J.J5E05.001-L01 BENQ замена DLP/LCD кино Проектор за ламба

Заменува 5 J.J5 E05.001 Ламбите за замена на економијата Лутема обезбедуваат економично решение за вашиот DLP

DEN 787.68
Замена За Експрес Ван 2500 V8 5.3 L 600CCA ГОДИНА 2003 Со Техничка Прецизност 10 Пакет Свеж
Замена За Експрес Ван 2500 V8 5.3 L 600CCA ГОДИНА 2003 Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА ЕКСПРЕС ВАН 2500 V8 5.3 L 600 CCA ГОДИНА2003 Единица по продажба : 10 Замена ЗА ЕКСПРЕС ВАН 2500 V8 5.3 L 600 CCA ГОД�

DEN 1652.16
Ctlamp Оригинална Splamp-078 Projector Lamp Bulb со куќиште компатибилно со SP-LAMP-078 INFOCUS IN3124 IN3126 IN3128HD Свеж
Ctlamp Оригинална Splamp-078 Projector Lamp Bulb со куќиште компатибилно со SP-LAMP-078 INFOCUS IN3124 IN3126 IN3128HD

Тип на ламба : Оригинална ламба за проектор со куќиште Број на дел : СПламба078 Број на модел : Компатибиле�

DEN 1599.68
Spec-D Подесување 2LH-SIV991PCJM-Abm Црна Фарови ) Свеж
Spec-D Подесување 2LH-SIV991PCJM-Abm Црна Фарови )

Прилагодено Стил Осветлување Делови За Уникатен Изглед И Подобра Видливост Високотехнолошки Делови За

DEN 169.60
Pugody ELPLP88/V13H010L88 Замена Проектор Сијалица За Epson Powerlite Домашно Кино 2040 1040 2045 740HD 640 EX3240 EX7240 EX9200 Свеж
Pugody ELPLP88/V13H010L88 Замена Проектор Сијалица За Epson Powerlite Домашно Кино 2040 1040 2045 740HD 640 EX3240 EX7240 EX9200

☑Врвен квалитет, висока осветленост, долг живот замена проектор светилка E 25003000 часа живот и 200 дена гар�

DEN 278.40
Проектна ламба DealMegele RLC-094 со домување за ViewSonic PJD5150, PJD5155L, PJD5255L, PJD5555LW, PJD6250L Свеж
Проектна ламба DealMegele RLC-094 со домување за ViewSonic PJD5150, PJD5155L, PJD5255L, PJD5555LW, PJD6250L

Компатибилен : RLC094 Projector Larm.same Квалитет како оригинална ламба, совршено одговара и компатибилен за ваши

DEN 1.33
Aurabeam Professional Projector Projector Projector Farm for Vivitek D963HD со домување Свеж
Aurabeam Professional Projector Projector Projector Farm for Vivitek D963HD со домување

Нема ризик Долготрајната светла премиум квалитетна сијалица на производителот обезбедува 100% задоволс�

DEN 0.67
Partsam 9006/HB4 ПРЕДВОДЕНА Сијалица ЗА Фарови, 16000LM 60W 6500K Ладно Бело Средно Светло/Средно Светло/Магла За Замена На Свеж
Partsam 9006/HB4 ПРЕДВОДЕНА Сијалица ЗА Фарови, 16000LM 60W 6500K Ладно Бело Средно Светло/Средно Светло/Магла За Замена На

[Посветла и Повеќе заштеда на Енергија] Топ АВТОМОБИЛСКА класа 3570 LED чип, 6500 K кул бела, 16000 LM, 1024 V, 60 W / set из�

DEN 708.80
Watoman ELPLP92 / V13H010L92 Собрание Оригинална ламба за замена на проекторот со куќиште за Epson BrightLink EB-1440UI EB-1450UI Свеж
Watoman ELPLP92 / V13H010L92 Собрание Оригинална ламба за замена на проекторот со куќиште за Epson BrightLink EB-1440UI EB-1450UI

ELPLP92 / V13 H010 L92 Собрание Оригинална оригинална сијалица со генеричко домување (професионална серија)...

DEN 3.00
Техничка прецизност замена за Оптома BL-FS180A LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица Свеж
Техничка прецизност замена за Оптома BL-FS180A LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица

Замена за Optoma BLFS180 A LAMP & HOUSING Projector TVламба Единица по продажба : 1 Замена за Optoma BLFS180 A LAMP & HOUSING Projector TVламба С�

DEN 3293.28
Собрание на ламбата за замена на IET со оригинална оригинална сијалица OEM во внатрешноста на Infocus in1112a проектор Свеж
Собрание на ламбата за замена на IET со оригинална оригинална сијалица OEM во внатрешноста на Infocus in1112a проектор

IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре Единиците за куќиш�

DEN 3.00
Техничка прецизност замена за ViewSonic PG705HD Светилки за ламба и куќиште за куќиште Свеж
Техничка прецизност замена за ViewSonic PG705HD Светилки за ламба и куќиште за куќиште

Замена за View Sonic PG705 HD Светилки за ламба и куќиште за куќиште Единица по продажба : 1 Замена за View Sonic PG705 HD С

DEN 3682.24
Визија Х 9891200 Комплет За Надградба На Светлината За Магла Со Дура-410 Светлина И Темперамент Свеж
Визија Х 9891200 Комплет За Надградба На Светлината За Магла Со Дура-410 Светлина И Темперамент

Визија Х Осветлување 9891200 Комплет За Надградба На Светлината За Магла; Вкл Плоштад Дуралукс Магла Светл�

DEN 0.67
Визија Х 9891071 Комплет За Светло За Магла СО КСИЛ-ОПР110 Свеж
Визија Х 9891071 Комплет За Светло За Магла СО КСИЛ-ОПР110

Визија Х Осветлување 9891071 Комплет За Светло За Магла; Вкл 4 во Тркалезни LED Светла За Магла; Приклучок И Пр

DEN 319.84
Аурабеам Замена Проектор Светилка За ХИТАЧИ ЦП-Х328 Со Домување Свеж
Аурабеам Замена Проектор Светилка За ХИТАЧИ ЦП-Х328 Со Домување

Аурабим проектор решенија Од економски до професионални верзии нашите светилки обезбедуваат одличен к

DEN 839.84
Техничка прецизност замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV LAMB BULK Свеж
Техничка прецизност замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV LAMB BULK

Замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV сијалица за ламби Единица по продажба : 1 Замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV

DEN 2.33
Замена на ламбата на проекторот на сијалиците за Epson H709A - 2000+ часови Свеж
Замена на ламбата на проекторот на сијалиците за Epson H709A - 2000+ часови

Комплетна проекторска ламба со инсталирана сијалица Кога ќе ја купите оваа ламба за проектор за замена

DEN 510.40
Замена За Граѓански L4 1.8 L 410CCA ГОДИНА2015 Со Техничка Прецизност 10 Пакет Свеж
Замена За Граѓански L4 1.8 L 410CCA ГОДИНА2015 Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА ГРАЃАНСКИ L4 1.8 L 410 CCA ГОДИНА2015 Единица по продажба : 10 Замена ЗА ГРАЃАНСКИ L4 1.8 L 410 CCA ГОДИНА2015 Еди

DEN 908.96
Заменски проектор за замена на Huaute ET-Lae1000 со куќиште за Panasonic PT-AE1000 PT-AE1000E PT-AE1000U PT-AE2000 PT-AE2000E Свеж
Заменски проектор за замена на Huaute ET-Lae1000 со куќиште за Panasonic PT-AE1000 PT-AE1000E PT-AE1000U PT-AE2000 PT-AE2000E

1 Светилката обезбедува 165 вати моќ и просечен живот од 2000 часа 2 Нашите ламби за замена со висок квалитет

DEN 724.64
Нокја Х11 Арктичка Хипер Жолта Фаза 1 2500к Халогени Фарови / Сијалица За Магла Свеж
Нокја Х11 Арктичка Хипер Жолта Фаза 1 2500к Халогени Фарови / Сијалица За Магла

Модел : Н11 Излез 12В 55В "Добро за Ниско светло, долг зрак или замена на светлината за магла" 2500к Хипер Жолта

DEN 1.33
СОВЕТСКИ Светилки-За Panasonic PT-EZ770 Проекторска Ламба За Замена Собрание Со Оригинална Оригинална Оем Сијалица Внатре Свеж
Проектор за замена на AWO Air Filter за Epson ELPAF17 / V13H134A17 EB-G5000, EB-G5100, EB-G5150, EB-G5200W, EB-G5300, EB-G5350, Свеж
Проектор за замена на AWO Air Filter за Epson ELPAF17 / V13H134A17 EB-G5000, EB-G5100, EB-G5150, EB-G5200W, EB-G5300, EB-G5350,

AWO ELPAF17 / V13 H134 A17 Проект за замена на проекторот за воздух Компатибилен за Epson EBG5000, EBG5100, EBG5150, EBG5200, EBG5200 W, EBG

DEN 1.67
WLKE 30SMD H4 LED Светилка Мотоцикл СИЈАЛИЦА AC &засилувач; DC 6V 8W 800LM 6000K Бела Висока/Ниска Конверзија Комплет Свеж
Pugody A+ квалитет BL-FS300C 5811116701-SVV замена на проектор за ламба за ламба за Оптома TH1060P TX779P-3D D-952HD со домување Свеж
Pugody A+ квалитет BL-FS300C 5811116701-SVV замена на проектор за ламба за ламба за Оптома TH1060P TX779P-3D D-952HD со домување

Com Компатибилен модел на проектор : За Optoma TH1060 P TX779 P3 D D952 HD ☑ Квалитет на премија, голема осветленост, лам�

DEN 1.00
КСЕНОНСКИ ХАЛОГЕНИ СВЕТИЛКИ ЗА МАГЛА ЗА 2002-2005 форд тандерберд светла 03 04 Свеж
КСЕНОНСКИ ХАЛОГЕНИ СВЕТИЛКИ ЗА МАГЛА ЗА 2002-2005 форд тандерберд светла 03 04

(2) 55 Вати 4300к Светилки 10.000 К Сино Паркинг Светло Фотометриски Дизајнирани Стврднати Стаклени Леќи Вклуч

DEN 1539.20