Професионални Ножици За Разредување На Косата Сечење Ножици За Заби, Сирабе 6.5 Бербер Мешање Текстурирање Ножици За Фризура Со Раб На Брич За Жени Мажи, Јапонски Не?

Професионални Ножици За Разредување На Косата Сечење Ножици За Заби, Сирабе 6.5 Бербер Мешање Текстурирање Ножици За Фризура

DEN 207.84

Свеж

Достапно.

✂ ОДЛИЧНИ ОСТРИ НОЖИЦИ за РАЗРЕДУВАЊЕ НА КОСАТА : Изработени Од Јапонски Нерѓосувачки челик Од 100% 440С Со прецизни сечила за разредување и рабови за разредување на рацете кои нема да ги оштетат или поделат врвовите на косата. Конвексни рабови за непречено дејство на сечење, совршени за сечење влажна или сува коса. ✂ ergономски ДИЗАЈН : ножиците за разредување за сечење коса се опремени со удобна закривена рачка, што го намалува прекумерното истегнување на движењата на палецот и зглобот и ги релаксира лактите и зглобовите. Тоа не е уморен по долгорочна употреба. Тоа ви помага да ја завршите секоја работа елегантно и ефикасно. ✂ ОФСЕТ ЗАФАТ : Врз основа на повратните информации од пазарот, направивме две подобрувања на зафатот на прстите. Прво, го зголемивме прстенот на прстот. Второ, ја зголемивме дебелината на прстенот на прстот. Ergономскиот дизајн го намалува движењето на палецот и зглобот и ги релаксира лактот и зглобот за поудобна употреба. ✂ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Традиционалните ножици за текстурирање на косата се користат за прилагодување на затегнатоста на ножиците со помош на прилагодувач. Нашите ножици за разредување можат директно да се прилагодат рачно и се лесни за употреба. Вкупната големина на ножиците е 6,5 инчи, а сечилата се 2,5 инчи, професионалните берберски ножици се безбедни и лесни за употреба за мажи, жени, постари лица, деца и бебиња. ✂ ТОПЛИ СОВЕТИ : откако ќе ги користите ножиците за потстрижување на косата, избришете ја влагата и другата коса со мека чиста крпа, а потоа ставете ги во капакот за ножици од крава за зачувување. Фокусирајте се на истражување на ножици, само за да им обезбедиме На нашите клиенти Иновативни, Практични, Модни И Висококвалитетни комплети за фризури.

Избор на клиенти

Dell AC511-Звучна лента-За Dell E2214, E2314, P1914, P2014, Професионални P1914, P2014, P2214, P2314, P2414, P2714 Свеж Попустот
Dell AC511-Звучна лента-За Dell E2214, E2314, P1914, P2014, Професионални P1914, P2014, P2214, P2314, P2414, P2714

Звукот ја негира неговата големина Вашата музика доаѓа преку јасни и јасни Игрите и филмовите се сосема

DEN 765.76
Amscope SM-1TNZ-80M-8M Дигитален Професионален Тринокуларен Стерео Зум Микроскоп, Wh10x Окулари, 3.5 X-90X Зголемување, 0.7 Свеж
Amscope SM-1TNZ-80M-8M Дигитален Професионален Тринокуларен Стерео Зум Микроскоп, Wh10x Окулари, 3.5 X-90X Зголемување, 0.7

0 излез за снимање или прикажување мирни или видео слики на компјутер или проектор Држачот за маса во ст�

DEN 1475.20
Турбочеф И1-3217-2 Сервис Комплет, Старкбакс Нво Ки Свеж
Турбочеф И1-3217-2 Сервис Комплет, Старкбакс Нво Ки

Вистински оем замена дел Турбо готвач обезбедува комерцијални и станбени печки кои го поставуваат инду

DEN 2092.16
РЦА РМВ953-СИНА РМВ953 0,9-Кубни Стапки Микробранова Печка Со Преголем Дисплеј, Сина Свеж
РЦА РМВ953-СИНА РМВ953 0,9-Кубни Стапки Микробранова Печка Со Преголем Дисплеј, Сина

МОЌНА : оваа микробранова печка со светла боја има 900 Вати во 0,9 Кубни Фт отпечаток ФУНКЦИИ : Опремени 10 ни

DEN 1783.36
Јоргована Лента мамурега - до рл149136 36 мм Х 15 М Зелена 937  Свеж
Јоргована Лента мамурега - до рл149136 36 мм Х 15 М Зелена 937 

Големина : 1,4 инчи (36 мм), 49,2 Боја : Зелена Хард случај користи јасен тип (некои може да бидат бели)...

DEN 0.67
КОЖЕН СЕЛСКИ Кожен Весник - 288 Гроздобер Хартија За Деколте од 200 GSM 10X7 инчи - Дебел Кожен Весник - Античка Хартија За Свеж
Apw Wyott Елемент, Греење 1/2 Долго 120V Свеж
Apw Wyott Елемент, Греење 1/2 Долго 120V

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Apw Wyott Елемент, Греење 1 / 2 Долго 120 V Ова е вист�

DEN 0.67
Sebellst 6-12months чевли за новороденчиња, 12-18Months Toddler Girl Boy Boy Boy Shoes, новороденче бебе 0-6months чевли, чевли Свеж
Sebellst 6-12months чевли за новороденчиња, 12-18Months Toddler Girl Boy Boy Boy Shoes, новороденче бебе 0-6months чевли, чевли

СТП кожа Гума ѓон 【Гума ѓон】баби момче за креветчиња со нелизгање, мека, отпорна на абење и флексибилен

DEN 175.84
Горниот Лцд Завртки Дупка Капак За Нови 3DS XL LL Конзола Предната Задна Завртка Гумени Нозе Капак Замена Свеж
Горниот Лцд Завртки Дупка Капак За Нови 3DS XL LL Конзола Предната Задна Завртка Гумени Нозе Капак Замена

Завртка нозе покритие постави замена За Нови 3ds xl 3ds ll Професионални и издржливи,го заслужувате тоа...

DEN 127.84
K 4 големина кјосенги Сад, Тамаши, Борови Иглички, Вистински Лакирани, 4,7 Х 3,9 инчи Свеж
K 4 големина кјосенги Сад, Тамаши, Борови Иглички, Вистински Лакирани, 4,7 Х 3,9 инчи

[12х10см] Дрвен производ Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разли

DEN 1020.32
Siemens S2442L3150 150-AMP MAIN LUG 24 SPACE, 42 CIRCUIT 3-фазен центар за оптоварување Свеж Попустот
Siemens S2442L3150 150-AMP MAIN LUG 24 SPACE, 42 CIRCUIT 3-фазен центар за оптоварување

Наведен UL 3фаза, 4 жица, 120 / 240 или 120 / 208волт Прифаќа одобрен приклучок во стилот на Сименс или Мареј преки�

DEN 2822.72